Тут как тут• 08 августа 2022
Впала з вєліка
Впала з вєліка, зчісала коліно. Ясно в шортах тепер гуляю. В рєстік міні можна під кроси, чи краще закрити ніжку?
Тут как тут
• 08 августа 2022
Ответ дляЭкспертиза
Та в рестіку всім всеодно на вашу ніжку, я думаю
Та і я так думаю. Але цікаво що думає Порадниця))
Экспертиза• 08 августа 2022
Ответ дляТут как тут
А що Порадниця може думати? Ви ж плануєте їсти в ресторані і ваші ніжки будуть сховані під столом. Чи як піде і є варіант, що Ви танцюватимете на столі?
Язвочка• 08 августа 2022
Тю, а мне пофиг как-то, хоть синяки хоть счёсы, у меня часто ноги в синяках и что
Аль_де_Барановна• 08 августа 2022
лучше прикрыть, у меня на ЗАпадной говорили - вважайте на коліна)))) а у меня оба счесаны были
Бабушка Бетман• 08 августа 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
моя болюча тема, завжди закриваю, часто з синяками, і на руках і на колінах
Манка Я• 08 августа 2022
Ніжку? Вам скільки років? Якось дивно чути від дорослої людини - в мене ніжка болить.
Тут как тут
• 08 августа 2022
Ответ дляМанка Я
А де ви почули?
Тут как тут
• 10 августа 2022
Ответ дляМанка Я
У вас в старпості останнє слово.
Я не писала нічого про болить? Дивно чути? Так а де ви чули?
Тут как тут
• 10 августа 2022
Ответ дляPmB
Сурж такой дичайший. Тема трололо.
Херсонський, дикий. А в чому, власне, проблема?
Манка Я• 10 августа 2022
Ответ дляТут как тут
Ви писали - ніжка. Ви справді не розумієте що мене дивує? Це називається інфантильність.
Тут как тут
• 10 августа 2022
Ответ дляМанка Я
Аха, ви дуже смішна, чесно. Називати жіночу ніжку - ніжкою, це називається називати речі своїми іменами.