Гидроусилитель руля• 08 августа 2022
Ви призвичаїлися їзді на авто з МКП?
Капитанша• 08 августа 2022
Хто до чого
Я до сих пір не сідаю за автомат, хоч кілька раз пробувала, по прямій дорозі то норм, но в місті неможливо їхати, значить не моє то
Все життя на механіці, звикла, жодних проблем
Головне на тому автоматі шо бракує третьої педалі, а ноги звикли до 3х,
Ненавязчивый синтезатор• 08 августа 2022
Нет изначально хотела авто на автомате , хотя училась на механике но это было давно когда все учились только на механике
ЛеньГуглить_правда• 08 августа 2022
Ответ дляКапитанша
Хто до чого
Так навпаки в місті на атоматі то кайф, не дрочиш ту коробку
Гидроусилитель руля
• 08 августа 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Це точно про коробку😝
Нагайна• 08 августа 2022
Училась и сдала с первого раза на механике. Чуть ездила на десяке.
10 автомат, механика что страшный сон.
У мужа стаж более 25 лет, на механику не пересядет.
10 автомат, механика что страшный сон.
Идущаяповолнам• 08 августа 2022
Нет, я и отучилась недавно на автомате. За механику садиться не планирую
Капитанша• 08 августа 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Кому як
30 років на механіці, звичка, рефлекси...
Запаркуватись на автоматі точно не зможу )))
Статус Ква• 08 августа 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Не можу зробити вибір між зручно та економно
без вариантов,24.02 пришлось вспомнить
Нервогенератор• 08 августа 2022
Езжу на механике. Иногда на автомате. Автомат себе брать не хочу. Или если и брать себе автомат, то только с полным приводом. Монопривод с механикой зимой будет понадежней автомата.
Гидроусилитель руля
• 08 августа 2022
Ответ дляНервогенератор
Я дивлюсь на авто з акр з переднім приводом
Губки-уточкой• 08 августа 2022
Ответ дляКапитанша
Хто до чого
А турбо-ями по трасі ?
Це ж срака
Давиш на газ,а нічьо нє праісходіт
Це ж срака
Давиш на газ,а нічьо нє праісходіт
Нервогенератор• 08 августа 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Хотя бы смотреть автомат с принудительны включением пониженной передачи. Это поможет при езде во время гололеда. У механики есть еще плюс - ее можно раскачать для выезда из ледяной колеи, на автомате это сложнее. Радует, что такие зимы не каждый год.
ЛеньГуглить_правда• 08 августа 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Автор, беріть автомат і навіть не обдумуйте.
Мамаша в бигудях• 08 августа 2022
Банка с бутылками• 08 августа 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Я з 2006 року на механіці, але раджу брати тільки автомат, набагато зручніше та універсальніше, тим паче сучасні автомати працюють набагато краще ніж старі і вони економні, та ще й без багаторічного досвіду ви на механіці будете більше палива витрачати, ніж автомат сам буде перемикати. Тим паче на багатьо автоматах є емуляція механіки і ви зможете самі перемикати передачі як на механіці при потрібних обертах, але вам це набридне.. ще мінуси механіки що колу в гору їхати будете, то треба вчитись що б не котитись назад, а на автоматі ви гальмо тримаєте а другою ногою газ тиснете і потехеньку їдете відпускаючи гальмо, на механіці складніше. Плюс механіки тільки в ціні ремонту ремонт дешевше, але автомат у 100 разів зручніше і сучасніше!
Все знаю вдоль и поперек )• 08 августа 2022
Ответ дляБанка с бутылками
Кто вас учил на автомате одной ногой нажимать тормоз, второй - газ? Правая нога - либо для тормоза, либо для газа. Левая нога в автомате не задействована.