Сіточка• вчера в 19:07
Страшные байки про Львов
Всю жизнь пугали историями о том что каждого кто посмеет на русском говорить во Львове чуть ли компями не закидают и в магазинах не будут обслуживать.
Первый раз туда попала.
Везде нормально отнеслись. И в гостиннице и в кафе и в магазине.
Не понимаю зачем люди сочиняют всякие ужасы.
Первый раз туда попала.
Не чіпай - вб ю• 2 часа назад
Ответ дляNataliiazp
Удалено администрацией...
Переживете) Як наче когось хвилює кого ви там ненавидите
Не чіпай - вб ю• 2 часа назад
Ответ дляNataliiazp
Дивлячись де. На ТОТ - окупанти.
А у в Україні такого нема
Як то нема? Ви перші сторінки не читали? Їх тут щонайменше кілька штук, які вважають, що з ними зобов´язані спілкуватися російською, бо вони бач російськомовні.
Nataliiazp• 2 часа назад
Ответ дляНе чіпай - вб ю
От мене так само турбують мовнюки😀 аж ніяк. Тільки набридло це читати
Не чіпай - вб ю• 2 часа назад
Ответ дляNataliiazp
Хоть не позорьтесь
Напаркуа меня ваш ШІ? Словник відкрийте бодай в електронному вигляді і читати украхнською повчіться, знавиця безграмотна
Великий тлумач:
Користуються лайном усіляким, потім розповідають що існує і що ні.
В будь якій мові тисячи запозичень, і це НОРМАЛЬНО, подоба вам то чи ні.
Великий тлумач:
Не чіпай - вб ю• 2 часа назад
Ответ дляNataliiazp
То есть по вашему, кто говорит не на украинском говнюк?
И пофиг знает он его или нет, и пофиг может он об Украине знает больше. Всё равно говнюк?
Вы ж понимаете, почему после этого такое отношение к мовнюкам?
Говнюк той хто використовує термін ’мовнюк’ або хто доводить що українці зоюов´язані знати та послуговуватися якоюсь іншою мовою, окрім українською.
Ви з яких будете?
Не чіпай - вб ю• 2 часа назад
Ответ дляNataliiazp
И ничего, что этот уникальный человек муж украинки😂
Щось ви геть забрехалися) То цей унікум зрозумів, бо чоловік українки, то не зрозумів, але запам´ятав
Ну досить вже вибріхуватися, читати огидно
Nataliiazp• 2 часа назад
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ви з яких будете?
Ні з яких. Я російськомовна українка, яка добре володіє обома мовами. І шапочку не перевділа. І нікого не примушую розмовляти мовою.
Nataliiazp• 2 часа назад
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Великий тлумач:
Це ви не ганьбіться і почитайте в тлумачах походження слова хоч
Не чіпай - вб ю• 2 часа назад
Ответ дляNataliiazp
Як то? Ви не змушуєте інших говорити до вас російською, бо ви російськомовна?
Ответ дляВсіх підсаджую
Фраза ’ніц’ походить з польської мови (польське nic - ’ніщо’) і в українській мові означає ’нічого’ або використовується для підсилення, як ’абсолютно нічого’, а російське слово ’ниц’ (книжне) означає ’вниз обличчям до землі’ (пасти ниць). Таким чином, ’ніц’ в українській мові - це запозичення
Говорите нормальным языком
Це яким ? маськовськім ? так у вас там половина слів тюркських.
Не чіпай - вб ю• 2 часа назад
Ответ дляNataliiazp
Навіщо мені походження слова?
Щоб що? Воно є в нашій мові багато століть.
Активно вживане в окремих регіонах.
Має іноземне походження, як тисячі інших.
Далі що?
Ви мовнюк і хочете заборонити українцям використовувати колись запозичені слова чи що саме намагаєтеся довести?
Активно вживане в окремих регіонах.
Далі що?