Алгонавт• 09 августа 2022
Потрібно змінити форму каблука?
Як думаєте? На більш сучасну.
Послушная• 09 августа 2022
Нет, категорически, только испортят, и это очень современный каблук, вы чего. Мне меняли сломанные каблуки в хороших мастерских Киева, но это ерунда, не носила потом , ибо ерунду ставили
Пустощі-веселощі• 09 августа 2022
Ответ дляАшотакоя
Объем ножек тоже надо бы уменьшить
Да то сфоткано вблизи, поэтому и кажутся больше
Кому там слова не давали• 09 августа 2022
Ответ дляАшотакоя
Объем ножек тоже надо бы уменьшить
это как, интересно?
Заела_пластинка• 09 августа 2022
Ответ дляАшотакоя
Объем ножек тоже надо бы уменьшить
Бо вам не сподобалися?
Указка• 09 августа 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Гадаю, потрібно нові. Ось модні
Эти стремные, кроме первых
Бесконечность-не предел• 09 августа 2022
Ненужно ничего менять, они гармоничны с этим каблуком, просто трохи устаревшая модель. Лучше новые купить, эти припрятать.
Ответ дляКликОЛЬКА
Гадаю, потрібно нові. Ось модні
выглядят как с рынка, причем ’всё по 100 грн’
Алгонавт
• 09 августа 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Так да, мені саме каблук застарілий здається.
Женамужная• 09 августа 2022
У вас классные ,автор
Думаю,сменить то модна,но найти достойное -анриал
В сущности и такой каблук вполне либо полежат и опять будет вполне
Щедрик• 09 августа 2022
Дівчата, хто знає де можна якісно перешити чоботи? Маю чоботи на високій платформі і шпильці. Хочу зняти платформу і укоротити шпильку.
Алгонавт
• 09 августа 2022
Ответ дляЖенамужная
У вас классные ,автор
дякую , а то щось зовсім не хотіла носити. Та й зараз підбори взагалі неактуальні, більш в кросах чи кедах. А це витягла, їхала в метро, вирішила зфоткати та запитати
Алгонавт
• 09 августа 2022
Ответ дляЩедрик
Я звертаюся завжди до майстра, Голосіївський район, якщо ваи підходить. В нього і хотіла замінити каблуки зараз. По вашому питанні, не скрізь це можна зробити, маю на увазі, не на кожному взутті. Майстер дивиться спочатку, каблуки я підрізала не раз, але там є нюанси в кожної моделі. Проконсультуйтесь у декількох
Щедрик• 09 августа 2022
Ответ дляАлгонавт
Дякую
КликОЛЬКА• 09 августа 2022
Ответ дляКому там слова не давали
Погуглите цены)
Из Хацапетовки• 09 августа 2022
Ответ дляАшотакоя
Объем ножек тоже надо бы уменьшить
И пятки помыть )
Алгонавт
• 09 августа 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
И пятки помыть )
Оце ви прогнали, як справжня сплєтніця/совєтчіца.