Kiti2020• 10 августа 2022

Як вплинути на державного виконавця? Вже немає сил

Знаючі, підкажіть, як вплинути на державного виконавця? Вже рік! не дає довідку про заборгованість аліментів. То карантин, то війна - дуже зручно, двері завжди зачинені. Телефон не бере, на имейл не відповідає, пишу рекомендовані листи - отримує і сканує в діло. Все! Скарга керівництву на не неї - також тиша. Що робити??? В мене вже відчай! Ну як так?
Катерина-622a• 10 августа 2022
В судовому порядку звертатись. Щодо бездіяльності державного виконавця.

автор Kiti2020 • 10 августа 2022
Ответ дляКатерина-622a
Може є ще хтось вище начальника цієї служби? Суд це дорого...
Катерина-622a• 10 августа 2022
Ответ дляKiti2020
https://minjust.gov.ua/m/str_21280