Strelka_007• 10 августа 2022
А куди скаржитися на суддів, які під заставу відпускають держ.зрадників?
Привіт, дівчата.
Власне, питання у сабжі.
Останні тижні відбувається якийсь сюр: судді в різних областях України відпускають під заставу колаборантів, навідників, підозрюваних у держ.зраді тощо.
Які важелі є вплинути на цю ситуацію? (петиції не варіант). Це НЕ нормально взагалі, так просто не має бути.
Потрібен якийсь резонанс у суспільстві, бо гинуть військові і мирні люди, а в судах як сиділи кроти, так і сидять, випускаючи ´своїх´ навіть під час війни.
Накидайте сюди кейсів для прикладу, будь-ласка, щоб була єдина тема на Порадниці.
Ось один з таких випадків:
ОБЛИЛИ ЗЕЛЕНКОЮ ТА ЗМУСИЛИ ВИБАЧАТИСЯ ПЕРЕД ПАМ’ЯТНИКОМ – ЯК ЗУСТРІЧАЛИ ДЕПУТАТА-КОЛАБОРАНТА ОПЗЖ ІЗ СІЗО
Власне, питання у сабжі.
Ось один з таких випадків:
Ще один кейс:
Директорка школи на Київщині, яка ’зливала’ позиції ЗСУ, вийшла під заставу: хто вона і в яких скандалах фігурувала
Ответ дляannac
Для меня это все какой-то треш. Как?
По идее судьями в сбу должны заниматься
на каком основании? у нас проблема в законах и квалификации следаков/прокуроров, они лепят дела на тяп-ляп и хороший адвокат в суде их разносит сходу
по теме автора, к зеленскому и его моно большинству, вся власть в их руках
Хаус на связи• 10 августа 2022
Трындец происходит
Зато однополые браки, вот какую-то легализацию порно и эротики рассматривают
Что вообще творится?
Хаус на связи• 10 августа 2022
Ответ дляjulia_kid
Обидно что обычные люди донатят на армию , помогают как могут ..: а верхи такое допускают
А верхи кто был миллионером под шумок войны станет миллиардером
Чашечка кофе• 10 августа 2022
Ответ дляХаус на связи
Трындец происходит
Что вообще творится?
Никто их не рассматривает. За выход из СИЗО под залог это про..б в КК
Отпускают,потому что есть команда от внешнего управления-не трогать актеров кровавого цирка... ...ибо все президенты,правительства,судьи,прокуроры,СМИ,предатели,попы гапоны для восстаний и т.д. есть актерами одного и того же кровавого театра..и своих они не наказывают..наказывают настоящих патриотов и пассионариев..
Ответ дляsk_oksana
Це ж запобіжний захід на період слідства, застосовується відповідно до вимог закону.
Це не звільнення від відповідальності. За результатами слідства буде висунуто обвинувачення і призначено стягнення.
Я це розумію. Але ж не можна під час війни випускати держ.зрадників навіть тимчасово з ізоляції. Це суперечить логіці і навіть базовому інстинкту самозбереження. В них немає іншого виходу крім як все зробити на волі для перемоги рашистів. Як під час ВП можна випустити бодай на день колаборанта, на якого купа доказів зібраних є? І головне, для чого?
У суддів є зараз важливіші справи ніж ці? Чим вони зайняті? Їх не призивають до ВСУ навіть, таких поважних людей.
Має бути пріоритетним розгляд таких справ і винесення вироків. Те що в нас відбувається зараз, це просто наруга над людьми.
Ответ дляStas69522
Ответ дляStrelka_007
Йде слідство - винести вирок до закінчення слідства і висунення звинувачення? Справа ж не у зайнятості суддів - все має бути відповідно до закону, інакше навіть такі особи зможуть поскаржитися в міжнародному суді на державу Україна і стягнути компенсації!
Ответ дляStrelka_007
у судей есть масса других дел, которые в порядке очереди рассматриваются или вы предлагаете все отодвинуть и пусть люди которых взяли под арест сидели в СИЗО месяцами/годами? вы себе представляете как там? а если человек не виноват?
и про доказательства, писала выше, с чего вы взяли, что их там купа и они собраны надлежащим образом?
я не защищаю судей, среди них большинство продажных, но в первую очередь вот это ’отпустили под залог’ зависит не от них, а от досудебки, которая проводится с нарушениями
и да, под залог это еще хорошо, многих выпускают под личные обязательства, вот тут реально цирк
Соната любви• 10 августа 2022
Ответ дляХаус на связи
Трындец происходит
Что вообще творится?
Соната любви• 10 августа 2022
Ответ дляХаус на связи
уже стали миллиардерами)
но можно и дальше верить в слугу народа.
Ответ дляgizma2019
Так, я вважаю що під час війни ´масса других дєл´ може почекати, якщо йде мова про держ.зраду.
Або прийняти правки до законодавства щоб вихід під заставу для цієї категорії злочинів не застосовували.
Ответ дляStrelka_007
вот и пришли к общему знаменателю)
для вас норма нарушать в этом вопросе и отодвигать дела, а для кого то норма нарушать в другом, так чем вы отличаетесь между собой?
про правки согласна, но тут вы и сами знаете, кто может их внести
Ответ дляgizma2019
вот и пришли к общему знаменателю)
Ок, зайду з іншого боку. Суму застави хто визначає? Суд? Яким чином, на власний розсуд? То й ставили би суми від мільйона гривень і вище. А коли ставлять 200 тис. гривень це наштовхує на думки з приводу моральних принципів тих судей.
Ответ дляStrelka_007
да, слидчий судья, но там не от балды он ее берет, учитывается множество факторов по каждому отдельному подозреваемому/обвиняемому, многое зависит не только от самого преступления, а и личности того кому залог избирается и его материального положения, ну и есть граничная сумма и она значительно менее миллиона, насколько я помню, там привязка к прож минимуму
я в целом поддерживаю вашу идею, но у нас много недостатков в законодательстве
Ответ дляannac
Для меня это все какой-то треш. Как?
По идее судьями в сбу должны заниматься
Ну вон в Николаеве здавалу взяли,грозило 15,дали условный срок.Я в шоке.Зачем тогда сроки и статья за державну зраду?Что б ее просто читать?А люди по их вине и дальше пускай гибнут?