KateFrosty• 10 августа 2022
Ответ дляsobacura
Я ще не пробувала )) а от салат зі смаженим буряком і мандаринами - агінь!
Да я теж не куштувала) мій мозок супротив видав таке готувати)
Ответ дляkrozumovski
До речі, він лгбт
Писал что ему нужна дівчина для размножения.
8 СЕРПНЯ 2022, 17:52
’Мені треба сучасна дівчина, яка готова буде народити дитину. Вона має розуміти, що мене багато часу не буде вдома. Я буду багато часу працювати для України, для інших людей. Такий я вже сформований. І я не зможу такий: Всь пока, я вдома’, - зізнався Євген.
8 СЕРПНЯ 2022, 17:52
krozumovski• 10 августа 2022
Ответ длячир
8 СЕРПНЯ 2022, 17:52
Вакарчуку теж
Масюсяничка• 10 августа 2022
Ответ дляsobacura
Серьёзно? Я боюсь его блюда готовить.
Масюсяничка• 10 августа 2022
Ответ дляsobacura
Я навіть книгу купила!) Багато чого іже пробувала.
Ого, круто. Я в инсте на него подписана, но ничего не готовила такого ’экзотического’.
Масюсяничка• 10 августа 2022
Ответ дляalisha12
Ой, його борщ з лекваром в iншi, це щось неймовiрне, сирники теж.
Лекваром? Це що?
Масюсяничка• 10 августа 2022
Ответ дляkarambolЬ
У меня никогда не получались сырники (уже думала, ну что со мной не так), а по его рецепту с первого раза все вышло
Я ризотто с морепродуктами готовлю по его рецепту. Сырники умею делать, но надо попробовать сделать по нему.
Масюсяничка• 10 августа 2022
Ответ дляalisha12
Вареня з венгерки, тiльки переварене.
Перший раз чую про таке. Шкода що його заклади тільки в Києві і Львові. Але сподіваюсь ми скоро знову будемо подорожувати по Україні
Масюсяничка• 10 августа 2022
Ответ дляIrinaina
Воно мені все неїстівне якесь. Не готувала, і готувати нічого з запропонованого ним не буду - досить непогано готую сама, і саме те, що вважається їжею

Треба розширяти горизонти своїх гастрономічних вподобагь))). Пішла погуглю його рецепти, бо вже не знаю що готувати
Baby Island• 10 августа 2022
Ответ дляkarambolЬ
То же самое ))) и теперь всегда получаются
Ответ дляМасюсяничка
Куди вже більше?
Просто він для мене - аж ніяк не взірець. Усі немов почаділи з тим Клопотенком, носяться все з ним. Це скороминуща мода. Є справжні професіонали світового рівня, у яких доцільно вчитися. А намішати фаршу з повидлом і морозивом - багато розуму не треба
До речі, історичні традиції української кухні - ото справжній спадок!
Колекціоную, наприклад, старовинні рецепти з Гоголя, Каітки-Основ´яненка, Тарновського
krozumovski• 10 августа 2022
Ответ дляАтланта
Це ваша здогадка, чи є підтвердження?
Але ж яка різниця. Ми толерантні.
Звісно ми не рашка.
Знаю))