Дежурный по кухне• 10 августа 2022
Чоловік в відрядженні, я плачу
Дівчата, реву ( Поїхав у відрядження , дзвонить , чую, що випивший .Це жесть, я тут робота- хата- магазин, як білка в колесі, а він має час на дурниці та гроші ( Посварилися страшно, я зірвалася, кричала,. Розумію, що в теперішній час це не проблема, але серце аж коле
Жена миллионера• 10 августа 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Я так і робила, поки він не подзвонив
Ну ви відпочиваєте, він відпочиває. До чого тут паніка?
Ксерокопия ночи• 10 августа 2022
Автор, проблема в тому що ви як білка в колесі. Перегляньте свої обов’язки, згрузіть щось на чоловіка, на щось забийте і дозволяйте собі відпочивати. Зараз важкі часи, всі знервовані, тому треба якось поповнювати внутрішній ресурс, трохи простіше ставтесь до дрібниць.