Язвочка• 11 августа 2022

Арестович хоче в президенти...

Комедія чи знущання над країною? Хто шукав відповідь на запитання чи є майбутнє в України? От дійсно, якщо в президенти сунуться лише клоуни, артисти і самозванці... Притули, Арестовичі і інші комедіянти
Тамбовский мел• 11 августа 2022
Ответ дляЯзвочка
Ну так, обоє рябоє... брехливе і мутне... як таке чудо ще хтось всерйоз сприймає
Давайте за вас проголосуем.
Тамбовский мел• 11 августа 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Если пойдёт, буду за него голосовать. Он умничка!
Пипец
Тамбовский мел• 11 августа 2022
Ответ дляФигура мечты
Ой, надаж била прєкратіть стрєлять, да?
Скоро всі дізнаються, що він в Омані пообіцяв пуйлу і не виконав.
Вы там лично присутствовали или порох на ушко прошептал по секрету?
Я такая наивная• 11 августа 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Можна обрати і кота президентом, а розгрібати потім хто буде?
Думаю, цього разу будуть оцінювати кандидатів за їх справами. Якщо більшість законно його вибере, в чому проблема?
Тамбовский мел• 11 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Я не позволю построить в большой стране маленькую культуру. - в цьому реченні вся його суть - українська культура мала без російської; «я не позволю» ніби він цар чи імператор, щоб щось нам дозволяти, а ми його холопи. Риторика Зе до війни - це топ-менеджмент країни, риторика Арестовича - дозволяти нам щось. Багато він чого казав про домогосподарок, про активістів. Але найзашкварніше - що на цій землі не придумали нічого кращого за совєцкій союз, це місце, яке посєтіл Бог. Типова річ починаючого диктатора - союз та дозвіл на щось
Не будет это чмо президентом.
lith_oops• 11 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Погоджуюсь з вами. Я бачу, що він нарцис, але слухала його замало. І правильно робила, як я зараз бачу.
Чесно кажучи, мені дуже не до вподоби риторика влади зараз. Я розумію, що війна, але для мене головне - це люди. Я вважаю, що Україна має бути заради українців, а не заради проданої землі... А до українців і діла нікому немає...
Більш за все мене лякає, що ми дуже наслідуємо рашці в нових законах та постановах, а де в чому навіть випереджаємо. (((( Адже мова була про свободу, про Європу....
Янка-угомонись• 11 августа 2022
Ответ дляsky-labs
Даже когда закончится война?
Ну там какой-то режим ЧП будет. Под предлогом ‘отстраивать страну’, как в совке после ВОВ могут не выпускать, например. Уже ничему не удивлюсь.
Янка-угомонись• 11 августа 2022
Ответ дляТамбовский мел
Война при порохе началась,если вы забыли.
Вообще-то при Турчинове. С ‘легкой руки’ януковича в тандеме с пуйлом.
Тамбовский мел• 11 августа 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
В любом случае не при ’нынешнем’ ,который президентом стал в 2019.
Янка-угомонись• 11 августа 2022
Ответ дляТамбовский мел
При как вы выразились ‘нынешнем’ война на отдельных территориях из практически замороженной фазы превратилась в горячую полномасштабную и что? Это просто факт.
Но виновата все равно мерзкая плешивая моль и его посипаки.
Тамбовский мел• 11 августа 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Я выразилась?Ну вы хоть бы отследили ветвь дискуссии и коммент,на который я отвечала.Виноваты все.Начиная с Юльки и заканчивая Зеленским.
Nataliya Sichko• 11 августа 2022
Ответ дляТамбовский мел
Війна ДО Порошенка почалася. І слава Богу хоч не розповзлася
Тамбовский мел• 11 августа 2022
Ответ дляNataliya Sichko
Порохоботы не спят.
Маурита• 11 августа 2022
Берём первого встречного бомжа с помойки. Гулять так гулять. Мало поржали нынешними , ещё это брехло нам на голову.
Тамбовский мел• 11 августа 2022
Ответ дляМаурита
Можно взять любую советчицу,тут же полно диванно-военных экспертов.
Намакушка• 11 августа 2022
Ответ дляТамбовский мел
Оман позор несмываемый Зелин, при чем здесь порох.
Если бы порох был през. Я была бы спокойна.
Намакушка• 11 августа 2022
Ответ дляМаурита
Тот бомж может быть патриотом , а не как зеля.
Намакушка• 11 августа 2022
Ответ дляТамбовский мел
Порохоботы не спят.
Нам не какайа разница.
Снегопадка• 11 августа 2022
Ответ дляНамакушка
Порох вже би підписав Мінськ 3, здав би Донбас точно. Цього б вистачило роки на 3, а потім знову наступ і Мінськ 4.. і так поки не закінчиться Україна
Намакушка• 11 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Удалено администрацией...
Намакушка• 11 августа 2022
Как же вы могли, 73_
Намакушка• 11 августа 2022
Правильно выбрана тема , только кандидаты и могут выбирать в розвагах.
Ну что же , смейтесь.
Однозначная• 11 августа 2022
Давайте только честно он тупой. Шестёрка на Подсосе. Работают теми методами, таже команда популистов, что и ze
Бабулька• 11 августа 2022
Ну поки що один комедіант не сильно й погано керує,
Ну і не заборонено арестовичу , і вам, і будь кому . Вперед
Мизимец• 11 августа 2022
То Притула і буде.
АдеКВАтная• 11 августа 2022
Ответ дляЯзвочка
Він говорив великої війни не буде, відкрито лахав з тих, хто готував ’трєвожні чемоданчики’ і казав в січні-лютому, якщо Київ бомбардуватимуть, я заткнуся зі своїми прогнозами... він як в анекдоті - два на два скільки буде? А скільки треба... верзе те, що по конюнктурі треба, може кардинально міняти орієнтації.. мутняк рідкісний... як можна взагалі всерйоз сприймати його, якщо в минулому він грав жіночі ролі в комедіях, а тепер став серйозним військовим експертом. Він грає роль, він артист...
Для меня он ассоциируется с Остапом Бендером, такой же прохвост-авантюрист
АдеКВАтная• 11 августа 2022
Ответ дляФигура мечты
Почекайте, дайте з орками розібратися до оп також дійдуть, ті, хто повернеться, тобто ті, кого зараз за м´ясо кидають.
Мы после Майдана думали, ну, счас всё по-другому будет, коррупционеров вычистили, заживём! Ага, как бы не так. Потом Надежда на атошников была, вот они вернутся и спросят за все схемы на войне. Опять мимо. Я уже не верю, что у нас кого-то можно оттащить от корыта, они под дулом автомата будут гребти под себя. И всех своих кумовей-сватов не забудут
Откушу что там торчит• 11 августа 2022
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=110968...
Щось він пукається в своїх словах.
А тепер в президенти...
Добрый Жук• 11 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Йому не світить точно
Я так и про Зеленского думала
На_оба_рот• 11 августа 2022
Та не будет он президентом, что вы раскудахтались
Он ляпает всякую фигню и смотрит на реакцию, как все ведутся