НуКаНаКа• 11 августа 2022

Син 1.10 б´ється головою: до якого лікаря звернутися

Були пару місяців тому у невролога з цієї причини, вона якихось відхилень не помітила й сказала, що це такий темперамент, незрілість нервової системи і тд.
Після цього через деякий час сина трошки попустило.
Але останні тижні знов якесь загострення, б´ється навіть без явної для нас причини.
Я вже зриваюся, і по попі можу дати, й крикнути, бо по хорошому ніякого ефекту не дає.
Але крик і биття (що логічно) теж ніякого ефекту не дають.
Ми з чоловіком пояснюємо, що так не можна, зупиняємо його.
Але я вже боюся залишати його одного у кімнаті, бо тупо може почати битися головою об підлогу в будь-який момент.
Чесно, мені вже страшно. Іноді прям сильно б´ється, тому ігнорувати теж не хочу. Він може кілька разів добряче бехнутися об підлогу чи об шафу, починає плакати. Біжить, щоб жаліла. Я пояснюю постійно, що так не можна. Ефекту нуль.
Іноді навіть на вулиці, коли до нього хтось чужий говорить, може почати себе руками шльопати по голові, але не завжди.
Крім цього я відхилень не помічаю. Дитина весела, активна, любить гратися, обійматися, тобто, якихось аутичних проявів не бачу. Єдине, він дуже вимогливий. Коли щось хоче, буде істерити й канючити довго. Або коли щось не подобається, теж терпіти не буде зовсім.
Може хто зтикався, до якого лікаря піти? Ще раз до іншого невролога, чи психолога, чи взагалі психіатра?