Добрый день, девочки, может у кого-то есть опыт смены страны временной защиты. Хотим сменить Польшу на Австрию, возможно ли это.
И что для этого нужно, куда подавать запрос?
Мы с Николаева, и возможности сейчас нет вернуться домой…
Українці зможуть повторно отримувати допомогу в ЄС 🇪🇺
Українці, які були змушені евакуюватися до країн Євросоюзу, а потім повернулися в України, зможуть повторно тимчасовий захист в іншій країні. Про це заявила єврокомісарка з питань внутрішніх справ Ілва Йоганссон.
Зазначається, що під час повернення додому українці мають відмовитися від набутого статусу тимчасового захисту, а в разі повернення до ЄС – зареєструватися для поновлення захисту.
Тоді українці зможуть жити, працювати, отримувати допомогу, освіту в обраній країні.
Джерело: wonderzine
Ответ дляЭйфик Х
Джерело: wonderzine
Благодарю 🙏