Lady_Vamp• 12 августа 2022

У кого есть опыт смены страны временной защиты?

Добрый день, девочки, может у кого-то есть опыт смены страны временной защиты. Хотим сменить Польшу на Австрию, возможно ли это.
И что для этого нужно, куда подавать запрос?
Мы с Николаева, и возможности сейчас нет вернуться домой…
Эйфик Х• 12 августа 2022
Щас скажут шо вы перебижчик а не беженец

Эйфик Х• 12 августа 2022
​​Українці зможуть повторно отримувати допомогу в ЄС 🇪🇺

Українці, які були змушені евакуюватися до країн Євросоюзу, а потім повернулися в України, зможуть повторно тимчасовий захист в іншій країні. Про це заявила єврокомісарка з питань внутрішніх справ Ілва Йоганссон.

Зазначається, що під час повернення додому українці мають відмовитися від набутого статусу тимчасового захисту, а в разі повернення до ЄС – зареєструватися для поновлення захисту.

Тоді українці зможуть жити, працювати, отримувати допомогу, освіту в обраній країні.

Джерело: wonderzine https://www.wonderzine.com.ua/wonderzine/life/news...
автор Lady_Vamp • 12 августа 2022
Ответ дляЭйфик Х

Благодарю 🙏
автор Lady_Vamp • 12 августа 2022
Ответ дляЭйфик Х
Это их право, не одев чужую обувь, и не пройдя путь человека, мы не вправе его судить 😉