Kuzne4ikSam• 12 августа 2022

Кто пересекал границу на пешем Шегини-Медыка? Как там дальше с транспортом?

Собственно вопрос в названии. Если пересечь пешком Шегини-Медыка, там дальше как по Польше, автобусы, поезда местные? Нужно в Люблин добраться
Svitlana7• 12 августа 2022
Їдете маршруткою в Перемишль (10-15хв) а там вже сідаєте на потяг чи автобус
автор Ms_Sambukina • 12 августа 2022
Ответ дляSvitlana7
дякую! а маршрутки далеко від переходу в Медиці?
Svitlana7• 12 августа 2022
Ответ дляMs_Sambukina
Ні, практично відразу. Як тільки впираєтесь в дорогу, стоять люди, які чекають на автобус. Треба мати 5 злотих готівкою, щоб заплатити водію. Там зразу є обмінний пункт, можна поміняти собі гроші. Але багато не міняйте, бо на вокзалах поганий курс, принаймні в Перемишлі так точно
автор Ms_Sambukina • 12 августа 2022
Ответ дляSvitlana7
А не пiдкажете, якщо дома валяться злотi металевi, вони ще ходять? Оце думаю може взяти таке дрiбне на подiбнi витрати
Svitlana7• 12 августа 2022
Ответ дляMs_Sambukina
Так, беріть
автор Ms_Sambukina • 12 августа 2022
Ответ дляSvitlana7
Так, беріть
Дуже дякую за поради
Svitlana7• 12 августа 2022
Ответ дляMs_Sambukina
Дуже дякую за поради
Щасливої дороги :)