Коварная Зая• Изменено 12 августа 2022
Дівчата з села! Що про вас в селі говорять?)
Розкажіть шось цікаве під анонімом)
Про себе: говорили, що я гуляща було два хлопця. З одним не зустрічалися, а так. Але в сексі відмовила, бо вважала, що в 15 це рано. Після чого він про мене розпускав брудні плітки, шо я з ним переспала, а він мене кинув. З другим зустрічалась, тільки цілувалась теж, але потім зустріла третього (свого чоловіка) пішла до нього, з ним було все. Переїхала в місто жити. Але така слава до сих пір.
культУра• 12 августа 2022
Ответ длязахідний_діалект
Так, давайте по іншому. Є хутори, в яких залишилось по три хати. От вони да, ’загнивають’.
Села - це трохи інше поняття. Це асфальт і туалети в будинках, щонайменше. І якраз останні роки такі села оживають.
Ні,ніхто не оживає,я знаю що таке хутір,а що таке село
західний_діалект• 12 августа 2022
Ответ длякультУра
Хмельницька,Рівненська,Вінницька,проїдьтеся селами,а не з міста вєщайте
Ну хоч після ком ставте пробіл, будьте милосердні
культУра• 12 августа 2022
Ответ длязахідний_діалект
Навіть у містах не все асфальтовано і немає туалету і ванної (я не кажу про центр)
культУра• 12 августа 2022
Ответ длязахідний_діалект
Навіщо,в мене немає рожевих окулярів
західний_діалект• 12 августа 2022
Ответ длякультУра
Це таке на ЗУ, правда? Шось маловіриться
західний_діалект• 12 августа 2022
Ответ длякультУра
Навіщо,в мене немає рожевих окулярів
л - логіка
культУра• 12 августа 2022
Ответ длязахідний_діалект
л - логіка
Смійтеся частіше... І не вірте,ви вірите в те,що хочеться вам
західний_діалект• 12 августа 2022
Ответ длякультУра
Так і роблю, дякую за пораду
культУра• 12 августа 2022
Ответ длязахідний_діалект
Вам видніше звісно,у вас же л-логіка
Таки в курсе• 12 августа 2022
в нас не село, хутір (колись був доволі великий колгосп), людей майже немає. Там в нас дача (хата лишилась після материної тітки), на сусідній вулиці живе мамина сестра, моя хрещена. Два роки тому в хрещеної помер чоловік, був рак легень, згорів буквально. Помер вдома, при цьому були присутні лікарі швидкої які приїхали на виклик і лікар з поліклініки. До чого я це веду, а до того, що ще не встигли в дятька ноги похолонуть як по хутору і сусіднім селам вже рознесли звістку що ’Нінка задавила Сергія щоб той не мучився і вона біля нього. Бо в Нінки є коханець, і він вже збірає речи щоб переїхать одразу після похорон’. До цього часу хрещена носить траур і навіть не думає про повторний шлюб в 60+ років.
Людям від того що вже немає що обговорювати починає щось ввижатися.
Каравай-каравай• 12 августа 2022
Ответ дляКоварная Зая
Мене прикольнуло відео, коли в Києві під час тривоги пара занімалась сексом на балконі. Подивіться, кому цікаво. От шо їм було?) Так почуття загострилися?) я їм навіть позавидувала трохи))
Да, вона кричала як чайка, на весь Печерськ))
Вытворунка• 12 августа 2022
Ответ длязахідний_діалект
Николаевская область, с. Богдановка, прямо напротив города Южноукраинска. Если Богдановский приходят в город, их видно, слышно и по запаху ощутить можно за километр (естественно, есть исключения).
Была в Богдановке по работе, целая семья, от мала до велика, вылезли из какого-то погреба, чумазые, еле разговаривают, ни по-русски, ни на украинском не понимают, нужно разговаривать ’на ихнем’😉 суржике.
И таких сел много.
Акукарача• 12 августа 2022
Тю, так в любому колективі можна про себе наслухатись. Мене от наприклад співробітники підвозили після роботи до метро, то один, то другий - кому зручно. Бухгалтерія дуже уважно за цим слідкувала і запитувала мене періодично в стилі ’У тебе вже новий хлопець?’, хоча я взагалі то заміжня була :)
Я не Тролль• 12 августа 2022
Ответ дляСмурфик
Предпочитаю, чтобы у меня на работе была репутация стервы и приближенной к ’королю’. Тогда боятся и уважают. А раньше одни обсёры были и подставы.
Да дело в том, что я просто себе жила и работала. Мне никогда даже в голову не приходил вопрос о моей репутации на работе. Я же никому ничего плохого не делала, зла не желала, в сплетнях не принимала участия.
Дама-мадама• 12 августа 2022
Ответ длязахідний_діалект
Розкажу про своє село - Черкаська область, 200 км до Києва. Асфальт у селі є, але не на всіх вулицях, десь просто відсівом посипано, але для українського чорнозему то ніщо, після дощу пройти - проїхати важкувато. Освітлення нічне є на вулицях. Туалет в хаті поки для більшості - розкіш, процентів 5 може мають. Це звичайне українське село, раніше населення було близько тисячі людей
Безпринципная• 12 августа 2022
Ответ дляРомашкинная
Та в селах люди с такой придурью,что им либо пороблено,либо пиздеть что-то.При том они знают про вас больше,чем вы сами о себе.
Ой, а в городе не так? Особенно небольшие города, где в районе все друг друга знают. Автор, не село, как раз город. Правда, слухи распустило чмо из села. Рассказывал, что я спала со всеми его друзьями и с ним. На тот момент я вообще была девственницей. А этому уроду до того отказала. Но мы, вроде, а дружеских отношениях были. А через время такое всплыло. Я потом уже и замуж выходила. Ему уже 27 или 28 было, а он все угомониться не мог
с_переулочка• 12 августа 2022
Думаєте тільки в селі пліткують?)
Про мене в місті робітники конкурентів розказували, що живу зі своїм чоловіком та його двома коханками.)
Коварная Зая
• 12 августа 2022
Ответ дляparele
Мы в село ’понаехали’ из города, особо там ни с кем не контактируем, разве что с парой соседей, да иногда народ на работы какие-то нанимаем. Недавно узнала, что нас там называют куркулями)) А что там еще несут - мне все равно.
Ми купили будинок недалеко від словацького кордону. А в селі говорять по угорськи. Тому тепер мені точно буде пофіг, бо я їх не розумію
Я_готова_ко_второму• 12 августа 2022
Ответ длякультУра
Да прям таки. В Вінницькій області конкретно маю декілька знайомих по селах з таким доходом в стилем життя, що вам з таким примітивним мисленням навіть і не снився)
Санька-4b93• 12 августа 2022
Ответ длязахідний_діалект
оце ви жгьотє сьогодні. В 13 у хлопців з села уже все ’упущено-запущено’. Просто шедеври
Ну так, она замуж вышла за городского, и походу на море сьездила даже. Считай, что научную степень совместно с местом в первой десятке Форбс добилась
Санька-4b93• 12 августа 2022
Ответ длязахідний_діалект
Боже, де це??? Хоч одне таке село назвіть, чи область. Я по Україні багато подорожую, але бачу кругом гарні квітучі села. Сумщина, Полтавщина, про ЗУ взагалі мовчу. В яких ви буваєте, уявити не можу.
Тоже хотелось бы знать где такое есть в Украине.
Санька-4b93• 12 августа 2022
Ответ дляГерцогиня
Погонять мяч , это по вашему спорт?
Ну так обычно и рассуждают суперродители, погонял мяч, поплавал в реке, помог бате по дому, уже считай спортсмен. Нафиг то море, океан, у нас вон какой в селе воздух свежий, языки , то нафиг вообще надо. Нас и на сурдинке понимают.
Угу, видимо все ходившие на футбольные - танцевальные кружки в городе стали великими футболистами, а не бросили их классу к 8-му.
західний_діалект• 12 августа 2022
Ответ дляСанька-4b93
уявляю з яким виглядом вона в рідне село приїжджає. Картина ’Царица навестила смердов’.
Гладиолус• 12 августа 2022
В селі у свекрухи колишньої про мене говорять що я прАстітутка
Бо на ЕЛІМЕНТИ (там так говорять) подала
Гладиолус• 12 августа 2022
Ответ дляТаки в курсе
Хай Бог милує.
І сміх і гріх. Капець.
Гладиолус• 12 августа 2022
Ответ дляРомашкинная
Обо мне в селе у свекрови такое знают, что я сама о себе такого даже представить никогда не могла)))
Гладиолус• 12 августа 2022
Ответ дляДружная семейка
Яке цікаве сільське життя.Батьки живуть у маленькому містечку,рівно,що село.Я вже 12 років буваю тільки наїздами.Так ось під час чергового трапилася зі мною пригода Лопнув яєчник.Термінова операція все таке.Затрималася трохи.Так про мене казали що я мала викидень двійню і що мене кинув чоловік.
Гладиолус• 12 августа 2022
Ответ дляХомяк с пастой
Мені чоловік завжди дарував багато прикрас, бо я їх люблю. Одяг теж люблю яскравий, короткі сукні, високі підбори (поки молода і з фігурою все добре, чому б не носити?). Коли їздили у село до його батьків на свята, сусіди казали, що я прос...ка, на трасі заробляю собі на брюліки і чоловіку рога наставляю, а він не бачить...
Писька есть значит проститутка
prozerpina123• 12 августа 2022
Ответ дляБратья Капли
Дыма без огня не бывает
Саме так пліткарки себе і виправдовують. І дим придумали, і вогонь.
Братья Капли• 12 августа 2022
Ответ дляprozerpina123
Да да, я именно плеткарка и именно из села автора. В вашем селе тоже про вас сплетничают?