Трынди-брынди• 12 августа 2022

Кримчанка задонатила на ЗСУ))

Слухали вже? Насміялася.
Коллаборантка из Крыма хотела купить попугайчика, но случайно задонатила 63 тыс. рублей на нужды ВСУ
https://t.me/UAonlii/35027
автор Трынди-брынди • 12 августа 2022
Автору респект. Так тролити, то талант

Вечный двигатель• 12 августа 2022
А вкратце можете написать что там? С ноута не открывается
автор Трынди-брынди • 12 августа 2022
Ответ дляВечный двигатель
Кримчанка випадково задонатила 63 тис рублів на ЗСУ. Їй пропонували варіанти повернення грошей
Saudade• 12 августа 2022
Не смішно, бо це шахрайство.

Недавно писали знайомому, щоб попрацював шахраєм, кредитором. Звонив від імені банків.

Він відмовився, і його звинуватили в «лояльності» до росіян.
КрестьянинДиор• 12 августа 2022
Колаборанти і диверсанти це ппц.
Щойно взнала що в мене в квартири прожили дві тьотінькі з ДРГ у Львові.
Блін, в житті би по ним не сказала, я просто в шоці скільки їх
Зранку подзвонили з карного розшуку попросили зустрітись поспілкуватись, от сижу в шоці
А ви кажете не змушувати людей українською спілкуватись……..🤦🏼‍♀️
Saudade• 12 августа 2022
Ответ дляТрынди-брынди
А хіба випадково? Це шахрайство!
КрестьянинДиор• 12 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ
Не смішно, бо це шахрайство.

Це як?
автор Трынди-брынди • 12 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ
А хіба випадково? Це шахрайство!
От їй і повернуть кошти. Ніякого шахрайства.
Saudade• 12 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Це як?
Звониш, говориш що «В вас шахраї хочуть забрати гроші, ви зараз отримаєте смс, скажіть нам» і тд. Обманюють людей.

Памятаю, були мемчики, мовляв, «Я з Дніпра, я так классно найо@&ю росіян, який я молодець».

А я вважаю, що це шахрайство, і це не круто.

Saudade• 12 августа 2022
Ответ дляТрынди-брынди
🤦‍♀️
КрестьянинДиор• 12 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ

Я не зовсім розумію чому його звинуватили в лояльності до росіян?
Saudade• 12 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Я теж.

Можливо, через те, що він відмовився. Типу, якщо ти не обманюєш росіян, то ти рашист.

Він віруючий, вважає шахрайство гріхом, йому теж було прикро коли звинуватили.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 12 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ

Ці розводняки ще до війни задовго були, прошле літо мого чоловіка хотіли так розвести. Не повелись. Ці тварюки сидять в тюрмах і звідти дзвонять.
Пончик Солнечный• 12 августа 2022
Автор, благодарю, элей на Душу 😂
Saudade• 12 августа 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ні, не в тюрьмах.

Часто це прості колл-центри, хоча в тюрьмах теж, але не так часто.

Звісно і до війни було. Моїм знайомим в рф звонили саме з Дніпра.
Малая еще та• 12 августа 2022
Дякую автор, «поржала»
PinkyPink• 12 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ
Не смішно, бо це шахрайство.

Видели это видео?
https://t.me/c/1421125476/10562
Такие снаряды на головы наших людей выпускают из оккупированной части херсонской области такие как этот Коля. А его жена на деньги, заработанные убийством наших людей, заказывает африканских попугайчиков.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 12 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ
Ні, не в тюрьмах.

Мого коли хотіли розвести, то якраз були схопили таких шахраїв, то виявилось що вони всі сидять в тюрмі, вних був обшук в камері знайшли купу телефонів, десятки сімок, і були ті хто на волі допомога. Так що не тільки колл центри. Мій ще тоді казав може і мені ці дзвонили.
Олечка79• 12 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Колаборанти і диверсанти це ппц.
А украиномовни не могут быть априори колаборантами? 😂

Пиши-пропало• 12 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ
Не смішно, бо це шахрайство.

Я плакалЬ Не хер их жалеть.
Козачка• 12 августа 2022
В Херсоні медиків примушують брати рублі. Примушують жорстко, обіцяють виправні заходи незгодним, два місяця пресингу вже діється ця пропаганда. Моя знайома вирішила з колегами брати вже ці рублі та донатити на ЗСУ, краще ніж у підвал на ’бесіди’. Отакі ми патріоти.
КрестьянинДиор• 12 августа 2022
Ответ дляОлечка79
Апріорі з вірогідністтю на 95% меншою ніж російськомовні
Разведка Маша• 12 августа 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Это пранк. Как можно задонатить случайно?
Разведка Маша• 12 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Потому что он отказался наеб…вом заниматься. Не у всех кукуха покинула чат. И не все готовы опускаться до такого уровня, слава Богу
Козачка• 12 августа 2022
Ответ дляРазведка Маша
Я бачила в тг акаунт з підписом типа ’мочи укрофашистов’ та рахунок великий з банка(рахунок ЗСУ). Чоловік писав, що в рашистських тг каналах пропаганду сіяв лайтову, а ті гроші добренько так перераховували за цим рахунком:)))
Може коли з іншого банка переводиш то бачиш тільки рахунок, а його назву не бачиш.
Менее Более• 12 августа 2022
Ответ дляРазведка Маша
Куда деньги должны были идти?
Голова колгоспу• 12 августа 2022
Ответ дляКозачка
Правильно писати фублі
Разведка Маша• 12 августа 2022
Ответ дляКозачка
Ну, это надо быть идиотом, наверное, чтобы не видеть куда ты деньги отправляешь. Я вообще пробиваю все счета предварительно)
PinkyPink• 12 августа 2022
Ответ дляКозачка
Нет, полные же реквизиты нужны для перевода, иначе операционист завернет перевод. Возможно, через пейпал слали, у нас же открыли для личных переводов
Разведка Маша• 12 августа 2022
Ответ дляМенее Более
Куда деньги должны были идти?
Я откуда знаю? По карманам, скорее всего