Начальник Анонимов• 12 августа 2022

Круглий стіл в маленьку кухню

Потрібна порада, чи варто купувати круглий стіл в маленьку кухню площею 9м.кв., для чотирьох осіб. Дуже вже мені подобається візуально такий варіант але наскільки він практичний в таких умовах, вистачає місця, не тісно за столом? Зараз у нас стіл прямокутний, довжиною 1,20, вже він морально і фізично "проситься на вихід", стало питання про новий. Купувати прямокутний і не морочити голову? Є варіант овального, ніби візуально він буде менше місця забирати чи все таки круглий.
Розглядаю варіант діаметром 1100 з можливістю розкласти до 1600.
Ананомчикус• 12 августа 2022
Круглый стол подразумевает подход к нему с 4 сторон. Дальше простая арифметика исходя из конфигурации кухни -квадратная, прямоугольная и где двери. Допустим по стороне 3м минус кухня 0.6м - сам стол 1,1= 1,3м для подхода к кухонному гарнитуру (плите, холодильнику - напротив чего стол стоит) и для посадки за стол с двух сторон...этого очень мало. Стол к стене только.

Поторописька• 12 августа 2022
В такую маленькую кухню не стоит брать круглый стол. Он вряд ли будет смотреться да и нужен подход к нему с 4х сторон.
Болтушка Му• 12 августа 2022
у нас круглий 120 см. я його дуже люблю. вже перевезла за собою в другу квартиру. набагато зручніше квадватного. У нас м’який куточок і стіл. 2 стільці стоять під стінкою на випадок гостей, бо зазвичай ми з сином вдвох. кухня 12кв.
Идеальная оптимистка• 12 августа 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Зараз прямокутний стіл і чотири стільці, абсолютно нормально (ну звикли за скільки часу то й нормально).
4 стула не по кругу? Стол одной стороной к стене?
Круглый стол 110 см и вокруг 4 стула, займут прилично места. У вас стол и стулья в линию займут не менее 2х метров. Место есть?
Накладные мюсли• 12 августа 2022
У мене прямокутний 120, розкладається до 190.Краї заокруглені. Я його дуже люблю. Він біленький, виглядає святково. Для 4-6 осіб вистачає з головою. На свята і 10 вміщує.
Болтушка Му• 12 августа 2022
І да, круглий стіл практичніший на 1 нозі. Унас дерев’яний. Можно рокласти, і буде овальний. Але це довго, тому розкладаємо максимум раз на рік. За не розкладеним вільно сідає6 чоловік. За розкладеним 8-10
Зоркая Зорро• 12 августа 2022
Я такоко плану замовила б.
Нежная Лапка• 12 августа 2022
Тоже кухня то ли 9, то ли 10 квадратов, тоже хотела круглый стол. С уголком удобно, выглядело это так, места хватало) Но сейчас покупала бы квадратный и без уголка)
...аяприкольная• 12 августа 2022
9 квадратів це не маленька кухня, автор. Я шукаю для себе круглий, кухня як у вас. Стає все і техніка і меблі.

Майор Медуза• 12 августа 2022
Мені дуже подобався круглий скляний з Юску, але ми купили ніжки в чоловік зробив квадратний, так дешевше вийшло, в місце в нас є
...аяприкольная• 12 августа 2022
Ответ дляПоторописька
в кухні 9 квадратів він буде виглядати чудово. Все залежить від розміру.
Умничка-помощничка• 12 августа 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Дякую, слушна порада хоча б з простором розібратися, бо картинку не дуже сприймаю, там все нормально.
У вас в городе Юск есть? Там в каждом магазине эти круглые столы есть. Зайдите, посидите, подумайте.
{СоJIнТсЕ}• 12 августа 2022
Вирізаєте з картону ’стільницю’ круглу (можна полотно з коробок склеїти), ставите на коробки на кухні і приміряєтесь, зручно чи ні.
автор Начальник Анонимов • 12 августа 2022
Ответ дляМайор Медуза
Гарний стіл. чоловік молодець. Скляні з ЮСКу не практичні, потім кругом нього скачи, щоб не було розводів.
Ответ дляНакладные мюсли
А де купували? Цікавий варіант, щоб можна було помістити гостей. Можна фото?
Ответ дляИдеальная оптимистка
Поки ось так, торець столу до стіни, з обох боків по двоє.
Железобетон• 12 августа 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Кухня квадратна, хочу круглий, як на фото1-2 (правда на фото мабуть діаметр мінімальний 900 см), але сумніваюсь чи практично, бо ніколи такого не мали. Якщо за круглим такого діаметру тісно, то буду тоді обирати між овальним та звичайним прямокутним. Фото більше для порівняння візуального.
У меня кухня 9 кв м, стол овальный делала на заказ,120 см великоватый, сделала 110 см и ширину не помню точно, вроде 85 см, раскладной( при надобности).
Накладные мюсли• 12 августа 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
У нас Halmar, але цієї моделі вже немає, зняли з виробництва. Ось схожа
https://artos.in.ua/stol-obedennyy-halmar-alexande...
hrystia• 12 августа 2022
Круглий стіл дуже зручний. Беріть)

Прийдеться взяти всіх своїх і їхати в ЮСК розсаджувати за стіл, щоб не хапати покупців в магазині., а поки піду на підлозі ’стола малювати’. Дякую всім за поради !
А зручні і не дуже дорогі стільці хто має, щоб порадити ?