Настенные трусы.• 12 августа 2022

Підключення електрики в квартиру без осбб

Можливо в когось був досвід підкажіть - зараз купили квартиру і осбб не хоче підписувати договір на електроенергію, чи можливо взагалі без них напряму підключити? Квартира поділена на 2 в цьому відмова(
Неутомимые шахматы• 12 августа 2022
Ась
Будинок або зданий або ні...

миссДавеча• 12 августа 2022
Якось цікаво Ви написали: квартира поділена на два, тому відмова. Якщо все офіційно, то яка причина відмови?І ще потрібно розуміти як ОСББ розраховується за електроенергію, у випадку якщо рахунок виставляється на ОСББ як на юрособу, окрему угоду Ви не укладете.
Морская свинка• 12 августа 2022
А квартира не была ранее коммерческим помещением?
Дежурный по кухне• 12 августа 2022
Не підключите