Меряю линейкой• Изменено 14 июня в 02:56

Девочки, кто просил отписаться по поводу подозрения на рак

Последний анализ вернул вероятность в 1%.

Я все еще записана в раковую клинику, образования все еще на месте, поэтому постараюсь обследоваться до конца уже и говорить с хирургом - стоит ли их все удалить и забыть.

Но у меня камень с души упал. Особенно плохо было после звонка из клиники на прошлой неделе - я понимаю, что они идут по алгоритму, но вытрепали мне нервы сильно - спрашивали есть ли завещание, даю ли я разрешение на реанимацию, как я воспринимаю вероятность смерти, нужна ли психологическая поддержка, осознаю ли я всю серьезность происходящего.

Всем спасибо большое за поддержку 🤍🩶 Как бы та ни было дальше - операция, или еще что-то - это уже мелочи по сравнением с тем, что они мне ставили несколько недель назад. Всем здоровья, всех обнимаю! 🫂
Попа как у Кардашьян• 14 июня в 08:50
Ответ дляSeehund
В Германии наоборот раковым больным внушают оптимизм и заверяют, что все лечится, медицина сейчас в лечении рака шагнула далеко вперёд, психологическую поддержку предлагают, но ни о каких завещаниях речь не идёт.
То авторка собі надумала. В Україні теж дають надію до останнього

фрау Гітта• 14 июня в 08:50
Ответ дляЧупакабраЗеБест
НЕ НАДО ИМ ЗНАТЬ ЧТО УМИРАЮТ! я знаю о чем говрю, мы достаривали отца на 4 стадии лимфосаркомы. он до последнего дня думал что его выелчат и не падал духом.
Мама теж.
Поки не знала - все було добре. Як дізналась (один сторонній лікар ’допоміг’) - впала духом і пішов регрес.
Teonaa• 14 июня в 13:08
Ответ дляМеряю линейкой
Узлы в щитовидке. 4 шутки выросло с 2022. Нашли кальцинаты и атипичные клетки, ставили подозрение на рак.
А чому такі питання стрьомні ставили, якщо щитовидні успішно видаляють і ти потім п‘єш гормони? Яому вони вас хоронили так?
Куплю орехи• 14 июня в 14:20
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Правильно, конечно не надо! зачем умирающей матери писать завещание на дочь?
Так проще родственникам девочку под зад на улицу, ведь она сама даже на наследство подать не смогла.
автор Меряю линейкой • 14 июня в 19:11
Ответ дляТам-тарарам
Я недавно згадувала про вас , автор. Але я не до кінця зрозуміла, вам біопсію зробили і що показав результат?
Дякую Вам!

Вузол у лівій частці щитоподібної залози розміром близько 2,5 см.
Результат тонкоголкової біопсії: Bethesda III (AUS/FLUS — атипія невизначеного значення).
Це означає, що виявлені атипові клітини, але результат не підтверджує рак і не дозволяє впевнено сказати, що вузол доброякісний.

У зразку були описані:

* фолікулярні клітини,
* клітини Гюртле (Hurthle cells),
* невелика кількість колоїду,
* макрофаги.

Саме тому матеріал направили на додаткові молекулярно-генетичні дослідження:

* ThyGeNEXT,
* ThyraMIR v2.

І ці тести вже показали 1%.
автор Меряю линейкой • 14 июня в 19:16
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а зачем им это все? типа вы скажете 6 ребенка не с кем оставить, они такие, як наша больница позаботится о ващшем реебнке, иличто?
Вот именно. Ребенок тут не гражданин. Такие вопросы, конечно… Я даже не знаю что они бы предложили, потому что я им сразу сказала, что диагноза еще нет, все в порядке, у меня нет депрессии, ребенок не знает что происходит и не нужно ему это знать. У него все хорошо, учится в школе, все в порядке.
автор Меряю линейкой • 14 июня в 19:17
Ответ дляфрау Гітта
Як раз в нас такі питання не задають.
Як раз тато в онко, в до цього мама, сестра і дитина.
Таких питань не було.
Я долго в себя приходила. 40 минут загробным голосом она меня готовила к смерти…
автор Меряю линейкой • 14 июня в 19:17
Ответ дляфрау Гітта
Співчуваю. Я навіть не уявляю. І так важко, страшно, а тут ще й масла в вогонь.
Дякую, я в той день навіть поїхала додому в обід з офісу. Бо просто не витримала.
автор Меряю линейкой • 14 июня в 19:18
Ответ дляфрау Гітта
Я вас трохи заспокою сподіваюсь. Любе онко - це страшний діагноз, але саме рак щитовидки має дуже хороші прогнози. З ним живуть довго і досить якісно, навіть після рецедивів.
У мене в родині дуже багато онко і цей вид теж є. В також у подруг. Вони ще й народили після повної резекції і ’йодних’ лікувань. Приймають препарати пожиттєво, але живуть звичайним життям
🤍🤍🤍

автор Меряю линейкой • 14 июня в 19:19
Ответ дляфрау Гітта
Зараз з татом в Києві в НІР.
приємно здивована,що весь персонал і лікарі налаштовані позитивно і підтримують. Говорять - ’Ви не хворі, ви одужуючі’.
Ну тут інші алгоритми. Вона мене питає - чи є в мене living will - тобто заповіт. Я кажу немає - вона - чому? Треба зробити у вашому випадку. Починайте шукати юриста.
автор Меряю линейкой • 14 июня в 19:25
Ответ дляфрау Гітта
Мені теж цікаво.
Скоріш за все передадуть інформацію в якусь соц службу
Я теж дуже напряглась з цього приводу. По-перше - звідки вона знає про дитину - я ніде цього не вказувала ніби. Можливо в історії операцій - бо був кесарів розтин. Але мені здається що саме в цій лікарні - ще ні. А по-друге - дуже багато питань саме про дитину. Як пережив війну, як пережив переїзд, як переживає що я можу померти, як це впливає і т.п.
автор Меряю линейкой • 14 июня в 19:21
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Якби ж то. Я написала питання які ми обговорювали.
автор Меряю линейкой • 14 июня в 19:22
Ответ дляфрау Гітта
Мама теж.
Скажу вам чесно - як людина з підозрою - це дійсно дуже впливає на психологічній стан, як би не намагався тримати хвіст пістолетом.
автор Меряю линейкой • 14 июня в 19:23
Ответ дляTeonaa
Я думаю там сиділа жіночка (це медсестра доречі) - яка задає ті самі питання і людям з 4 стадією раку мозку і людям з підозрою на рак щитовидки. Відпрацює по алгоритму і не думає взагалі.
автор Меряю линейкой • 14 июня в 19:24
Ответ дляКуплю орехи
Я помирати ніби не збираюсь. Але може і правда написати заповіт?
фрау Гітта• 14 июня в 21:27
Ответ дляМеряю линейкой
Згодна.
Сама была кілька разів в ситуації, коли підозрювали онко
Teonaa• 14 июня в 21:27
Ответ дляМеряю линейкой
Блін! Ну ви не ходіть до «жіночок». Тому вона і не лікар, бо бєстолочь
Так в ітогє шо? Яке tirads ? Його по узд ставлять, а по Біопсії там ще чіткіше можна дізнатися..
Це возмутітєльно все що Ви розказали
Куплю орехи• 15 июня в 01:51
Ответ дляМеряю линейкой
Конечно написать и спокойно жить еще 100лет .
автор Меряю линейкой • 15 июня в 04:58
Ответ дляфрау Гітта
Згодна.
🫂

автор Меряю линейкой • 15 июня в 05:09
Ответ дляTeonaa
Це возмутітєльно все що Ви розказали
Це не я до неї ходила, це вона до мене дзвонила - обовʼязковий етап перед візитом в ракову лікарню. Я записалась в дуже велику - ось короткий опис від Chat GPT: Це один із найвідоміших онкологічних центрів США, який має статус Comprehensive Cancer Center від National Cancer Institute. Щоб це не означало, звучить непогано.

TIRADS був 4.
автор Меряю линейкой • 15 июня в 05:09
Ответ дляКуплю орехи
🤍