Хорошенькая• 12 августа 2022
Капець. Біженцям в Празі на вокзалі ніхто не допомагає(
Пенсіонери, жінка і маленька дитина 3 роки шукали волонтерів на одну ніч переночувати. Жодного волонтера немає, поліція відморозилась. Самий недорогий готель 100 євро. А вони начитались що жодного біженця в Європі ще на вулиці не залишали. Зараз там. Ні в кого немає номера волонтера?
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
І що заважає всім наступним хвилям біженців робити так само?
Вам підказати, як знайти житло в родинах європейців чи в таборах?
Чи вам аби подзявкати і москалів чекаєте біля лінії фронту?
Вы уступите жилье следующей волне? Поделитесь? Вы?
Наверное,как с балкона😂😭😭
А европейцы фсеее,устали
Много городов и стран не принимает
Наверное,как с балкона😂😭😭
А европейцы фсеее,устали
Много городов и стран не принимает
Дядя Жора• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
В Париже было в марте
Некоторые охуевшие дамы с З У устараивали туры ибо обалдели от лафы и катались везде и всюду нашару и ночевали в гостинницах
точно? є підтвердження, що саме з ЗУ, а не з ЦУ, СУ чи ПУ??
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Наверное,как с балкона😂😭😭
А европейцы фсеее,устали
Много городов и стран не принимает
Наверное,как с балкона😂😭😭
А европейцы фсеее,устали
Много городов и стран не принимает
Смішна ви. Давайте я вам розповім про Гамбург - заселилися неміряно біженців попередніх хвиль всюди, де могли. А зараз для наступної хвилі ремонтують величезний готель в центрі міста.
Це така рулетка - кому як повезе. Черговість не має значення.
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Те, що більш-меньш комфортне безкоштовне житло для біженців закінчилося.
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Наверное,как с балкона😂😭😭
А европейцы фсеее,устали
Много городов и стран не принимает
Наверное,как с балкона😂😭😭
А европейцы фсеее,устали
Много городов и стран не принимает
Всі країни приймають. Так, найбільші міста перенаправляють у менші. Прага - одне з таких міст. І що?
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
А чего Европе приймати тернополян і хмельничан?
І що такого страшного сталося на Буковині і Франківщині, що треба шукати прихисток у Європі?
Просвітіть
А в Хусті,Чернівцях,Верховині чи франківській області?
Ах да,по бесеидам раз шмальнули
Так в аварії більш шансів загинути
А тут дають виплати й карти й житло
То аж бігом всі й чоловіків й самі
А дурні хай воюють,а вони розкажуть як вони волонтер ять й як мову потрібно любити и молитися
Ах да,по бесеидам раз шмальнули
Так в аварії більш шансів загинути
А тут дають виплати й карти й житло
То аж бігом всі й чоловіків й самі
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Неправда. Житло є. Інша справа, що у всіх різне уявлення про комфорт, але тема окремої дискусії.
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Європа приймає всіх. Прильоти були і є всюди. Кожна людина має право рятувати своє життя.
Ніхто не знав і не знає, де буде наступна Буча чи Яворівський полігон. Луплять зараз по атомній станції.
Ніхто нічого не повинен пояснювати.
Ті, хто залишаються, розуміють, що вони в небезпеці. Але це їх рішення також.
Ніхто нічого не повинен пояснювати.
Імовірність померти від ракети на ЗУ( якщо твій будинок не в безпосередній близкості до об´єктів)значно нижче, ніж в автоаварії чи інших нп
175см55кг19лет (она)• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Ніхто нічого не повинен пояснювати.
щось у вас дуже риторика змынилися у порывнянні з довійськовим часом)))
’Не узнаю вас в гриме’(с)
Strelka_007• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Вибачте, а на якій вулиці той готель що ремонтується? Щось, у мене відчуття що в тому ´готелі´ я живу зараз.
ЯспАкойнаЯ• 13 августа 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Зато в пшемишлі досі волонтери чай безкоштовно роздають і речі допомагають тягати. Щира подяка полякам.
в Пшемышле на вокзале (или рядом ) можно купить симку и поменять деньги?
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Ніхто нічого не повинен пояснювати.
Дійсно? То може всі хай виїдуть ,так?
Дівчатка з фронту покинуть наших чоловіків,повари ,шані й Тд
І всі в закордон?
І як це невідомо де буде Наступна Буча? Все вже відомо й це далеко не хуст,який за 15 хвилин може бути за кордоном
Так шо хоть сама собі саме себе виправдовуючи, не брешіть
І всі в закордон?
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляStrelka_007
Зараз згадаю, біля метро якогось, Мундстрім чи якось схоже називається, там недалеко консульство українське.
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляДядя Жора
Є.По акценту дуже добре чути.
І в соцмережах такою винахідливістю пишаються вони, не приховуючи звідки.
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляЗабыла что?
В этом и отличие между вами и Европой. Там таких вопросов не задают. А наши на говно исходят и очередь формируют из достойных и недостойных. Совок головного мозга
Причеп тут достойной и недостойные?
Есть те ,кто воспользовался ресурсом ,которого может не хватить тому,кому он действительно нужен
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Удалено администрацией...
І що, Прага почне приймати? Не почне.
Не гоню• 13 августа 2022
Ответ дляStrelka_007
И как там?
Вы прям в Гамбург прилетели и вас туда заселили?
Сколько там можно жить?
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Ах да,по бесеидам раз шмальнули
Так в аварії більш шансів загинути
А тут дають виплати й карти й житло
То аж бігом всі й чоловіків й самі
Ах да,по бесеидам раз шмальнули
Так в аварії більш шансів загинути
А тут дають виплати й карти й житло
То аж бігом всі й чоловіків й самі
Так і є.Ця війна очі на всіх відкрила.
Strelka_007• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
А, ні тоді не воно. Ми біля метро Остерштрассе і тут від готелю лише назва, тому й шуткую. Дякую.
Аноним Советчик• 13 августа 2022
Ответ дляПожарник
меньше сказок надо на форумах и в сети читать
Так даже здесь рассказывают. Я ехала в апреле и вообще из знакомых, никто с кем я в дороге общалась, на пустое место не ехал, брат, сват, кум... Не важно, Украина или нет.
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Вивезли, то й вивезли. Сидіть сушіть супи.
Ну так нехрен было тогда трындеть и тявкать на других коль у самой морда в пушку
И подстрекать .патриотка Хренова
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
’Не узнаю вас в гриме’(с)
Списали мене, на жаль.
Але якщо я вже тут, то й оцінюю ситуацію. Москальські байки про ’зайняті місця’ дратує
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляStrelka_007
Ну жити ж можна?
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
И подстрекать .патриотка Хренова
Хто кого подстрекав? Ви все ще не вірите у те, що москалі вороги?
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Чому жителі ЗК мають жити в безкоштовному комфортному житлі, коли вдома їх будинки в повній цілостності і артобстрілів і загрози окупації немає? В цей же час жителі Донеччини, Херсонщини, Миколаївщини, Харківщини, Запоріжжя...мають ютитися в спортзалах і вокзалах, знаючи, що і повертатися їм нікуди
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Я теж таку в інсті побачила з Івано-Франківська
Хизувалась тим, що її діти ще й бекоштовно відпочили в літньому таборі, який італійці організували для дітей, яких вивезли з зони бойових дій.
Я лично с такой разговаривала
Я прекрасно говорю и на западном диалекте, и она вся такая ,с сестрой и двумя малыми решила мне рассказать,что в Париж она уже третий раз и селится в отеле,сразу который напротив входа,ждёт талон ,что была уже в страсбурге, в Брюсселе, дрездене ,Праге ,тимишуарах и все нашару...
Я охренела,если честно
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Хто ютиться на вокзалах, що за байки?
Оці стражденні, що сьогодні в Празі на 6 годин житло шукають?
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Я лично с такой разговаривала
Я охренела,если честно
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Це не байка, а жормтка правда про западенців, які повиїзджали ще й з чоловіками першого для і засіли в БЕЗКОШТОВНОМУ житлі для українських біженців.Хоч власні домівки не в окупації і не під обстрілами!Пристосуванці.
А що вони з першого дня мали знати що вони будуть не під обстрілами? Чи ви забули що в перше місто в яке прилетіло був Івано Франківськ?
Вам хтось не дає зараз приїхати в житло для біженців?