Нога на ногу• 14 августа 2022

За що почали брати комісію при ОЛХ доставці?

Підкажіть, будь ласка, якщо хто в курсі. Сьогодні зробили у мене замовлення через ОЛХ доставку, річ коштує 1100грн. При підтвердженні угоди, мені висвітилась якась комісія 30 грн і що повинно бути зараховано не 1100грн, а 1070грн. З якого дива? Ніколи такого не було раніше. Що вже придумали нове, щоб здерти гроші?
Безпринципная• 14 августа 2022
На советчице об этом уже очень много тем. Вы пользовались поиском?

Если вкратце, то при стоимости товара от 500грн и бесплатной доставке именно новой почтой с продавца берется комиссия до 40грн.
Вірші на замовлення• 14 августа 2022
Ви можете відхилити угоду
автор Нога на ногу • 14 августа 2022
Ответ дляБезпринципная

Цікаво, що коли реклама прийшла на телефон про їхні нові вкиди, то цього написано не було
дама_из_декрета• 14 августа 2022
Ответ дляБезпринципная

Сьогодні робила замовлення. Товар 310 грн. Доставка Міст типу безкоштовна. До сплати - 378. Нічого не розумію
автор Нога на ногу • 14 августа 2022
Ответ дляВірші на замовлення
Ви можете відхилити угоду
Так, можу. Але зараз так туго з продажем, що рада і цьому. Просто ніде цієї інформації не читала і на гарячій лінії, коли уточняла умови, мені ніхто не сказав про це
Безпринципная• 14 августа 2022
Ответ длядама_из_декрета
Олх берет комиссию с покупателя, но у Вас что-то слишком большая сумма для комиссии. Проверьте, действительно ли нулевая стоимость доставки стоит в заказе.
Одноклассница• 14 августа 2022
Ответ дляБезпринципная

Я детские джинсы продавала за 70 грн, с меня тоже комиссию взяли ... Наверно за любую сумму с олх доставкой берут комиссию
дама_из_декрета• 14 августа 2022
Ответ дляБезпринципная
Міст пише, що безкоштовно
автор Нога на ногу • 14 августа 2022
Ответ дляОдноклассница
На продаж раніше не брали комісію з продавця
Безпринципная• 14 августа 2022
Ответ длядама_из_декрета
Міст пише, що безкоштовно
В самом заказе на олх указана стоимость доставки 0? Или Вы еще не оформляли заказ?
дама_из_декрета• 14 августа 2022
Ответ дляБезпринципная
Дивіться. Ось. Я - покупець. Мені наразі вигідніше просто на карту продавцю скинути
тянитолкайка• 14 августа 2022
Ответ длядама_из_декрета
Точно безкоштовна? Безкоштовна, здається, тільки з Укрпоштою залишилась.
Безпринципная• 14 августа 2022
Ответ длядама_из_декрета
У Вас там итоговая цифра не сходится действительно стоимость товара + комиссия. Это ж будет уже не безопасная олх доставка, а Ваши риски, если оплатить на карту - тут каждый выбирает сам. Попробуйте выбрать доставку укрпочтой, она тоже бесплатная.
дама_из_декрета• 14 августа 2022
Ответ длятянитолкайка
Точно) вище скрін скинула
дама_из_декрета• 14 августа 2022
Ответ дляБезпринципная
Да у мене рисків немає, не перший раз замовляю у цьому місці. Але комісія трохи… напрягає.
тянитолкайка• 14 августа 2022
Ответ длядама_из_декрета
Точно) вище скрін скинула
Как в анекдоте.
- Официант, а что это в счёте ’итого - 1000 грн, получилось - 1200 грн’?
- Ну, не получилось, так не получилось.
Carin• 14 августа 2022
Новая почта - ТК?
Безпринципная• 14 августа 2022
Ответ длядама_из_декрета
в Вашем заказе непонятно что это: комиссия 13 грн, а итоговая сумма намного больше
дама_из_декрета• 14 августа 2022
Ответ длятянитолкайка
Как в анекдоте.
- Ну, не получилось, так не получилось.
Ага) я математик і бухгалтер. Дебет з кредитом не зійшовся і у мене конгетивний дисонанс ))
дама_из_декрета• 14 августа 2022
Ответ дляБезпринципная
Ага) І це точно «кошторис» олх, не щось мені скинули у Приват
Коник-стрибунець• 14 августа 2022
Ответ длядама_из_декрета
Це якийсь глюк
Стопудова• 14 августа 2022
Ответ длядама_из_декрета
И потерять 310грн если что?
дама_из_декрета• 14 августа 2022
Ответ дляКоник-стрибунець
Це якийсь глюк
Якщо в глюк, то він повторився рази чотири) я не завершувала і починала знову декілька разів
дама_из_декрета• 14 августа 2022
Ответ дляСтопудова
И потерять 310грн если что?
Да нє. Це перевірений продавець
Басноплетка• 14 августа 2022
Олх приманил бесплатными доставками и теперь понеслось сначала убрали бесплатные обьявы точнее сократили их до нельзя, теперь комиссию с продавца , дальше будут только платеые обьявы и заплатить еще за товар надо продавцу ну и упаковать отправить и еще конфетку скинуть олх
АнтиТанкист• 14 августа 2022
Автор, це тільки нова пошта і якщо заказ вище 500 грн. Типу для покупця безкоштовно доставка, а з продавця здеруть 30-50 грн
дама_из_декрета• 14 августа 2022
Ответ дляБасноплетка
Да без питань. Можна і цукерку. Вони повинні заробляти і це логічно. Але ж нехай пишуть, які є статті витрат. А не так, як у мене(
Модные деточки• 14 августа 2022
Ответ длядама_из_декрета
Безкоштовна доставка на суму від 500 грн.
дама_из_декрета• 14 августа 2022
Ответ дляМодные деточки
Скрін мій нижче подивіться)
тянитолкайка• 14 августа 2022
Ответ дляБасноплетка
Слушайте. Ну это их бизнес. Почему нет? Естественно, поначалу надо было чем-то заманивать, ничего в этом нет плохого.
А наше дело, соглашаться на их условия или искать другие площадки.