Умею мерить лучше всех• 15 августа 2022

Чи реально вивчити англійську в 42?

Пенсія на горизонті, а англійська мені так і не "далась".
Що я маю - досить великий словарний запас, завдяки йому і інтуіції розумію відсотків 70 з того, що говорять ангійською.
Написати не можу НІЧОГО, от навіть елементарні слова потрібно дивитись як написати вірно.
Говорю сміливо, але не правильно)))) Мене розуміють тому що я активно допомагаю собі мімікою, руками)))) Збоку така бесіда виглядає мяко кожучи смішно)
Я розумію, що був не правильний підхід до навчання з самого початку. Цього вже не зміниш. Питання в тому що робити тепер. Можливо в когось є позитивний досвід. Поділіться лайфхаками. Можливо є якісь безкоштовні (чи не за всі гроші) ресурси. Буду дуже вдячна за поради!
Лень гуглить• 15 августа 2022
Пенсия?
Мальчун-задирун• 15 августа 2022
Яка ще пенсія, ви молода 😱
Мальчун-задирун• 15 августа 2022
Англійську можна вивчити і у 80.
Вже давно дослідили що немає різниці чи ви мову вчите в 10 років чи в 50
Онанимный пользыватель• 15 августа 2022
Вчу німецьку в 43, важко...
КондуктЕр тролейбуса• 15 августа 2022
Автор, Вам точно уже не нужно учить
У Вас *пенсия* в голове
Соседка в свои 5ц с сыном уехала в Британию по спонсорству
Сейчас учит англ.яз.
Да,говорит,сложновато.Но она видит цели и перспективы
Ворую вкусняшки• 15 августа 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Англійську можна вивчити і у 80.
Досліди дослідами, але от в мене кума в Іспанії зараз, мова дається дуже і дуже важко, притому, що свого часу вона закінчила англійську філологію 😔
Оловянный_Прагматик• 15 августа 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Англійську можна вивчити і у 80.
Я не знаю шо за дослідження але по собі бачу, що раніш в школі 10 слів прочитав і запамятав, а зараз в 40+ виписую, заучую і через тиждень 1-2 слова можу пригадати
Мальчун-задирун• 15 августа 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Ну є люди яким складно вчитись і то не від віку залежить. Плюс спосіб життя може впливати на когнітивні здатності. І стрес також впливає, який вона там може відчувати
yokogama1• 15 августа 2022
можна! Я вчу німецьку в 38, дуже добре заходить, спочатку було складно, але з часом мозок розкачався. Щоб грамотно писати - потрібно багато читати, раджу адаптовану для вашого рівня літературу. Незнайомі слова виписувати на картки і вчити, слухати адаптовані аудіокниги, дивитися цікаві серіали/фільми з англійськими субтитрами. Вчити стійкі лексичні конструкції. Дивитися на ютубі відео по граматиці І багато розмовляти
КонФФетОшка• 15 августа 2022
Если вы не боитесь говорить - это уже половина успеха. У меня и грамматика нормальная, и пишу я нормально, а говорить проблема. Ну и кому такой англ. нужен? В 42, конечно же, можно выучить английский. У меня есть такие знакомые, которые учили после 40 практически с 0 и вышли на нормальный уровень.
Мальчун-задирун• 15 августа 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
А з 20 до 40 ви багато вчились?
Ворую вкусняшки• 15 августа 2022
Ответ дляМальчун-задирун
В неї там немає стресу, вона в мами, на березі моря в 4 х кімнатній квартирі, але от мова надається важко. Хлопцям зайшло на ура ...
Мальчун-задирун• 15 августа 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Ну можливо трохи розгубила свої когнітивні здібності за життя, а може вони і були не такі сильні. В будь якому разі до такого рівня як у неї був в школі відновити можна
Оловянный_Прагматик• 15 августа 2022
Ответ дляМальчун-задирун
А з 20 до 40 ви багато вчились?
До 25 посилено, до 30 декрет зовсім нічого, 30 до 38 поверталась до роботи, перекваліфікація середнім темпом. А далі то не особливо.

Після декрету теж важко було входить в роботу.
Я_канеша_извиняюсь• 15 августа 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Мені здається якби вона попала в інші гірші умови, то мова швидше би пішла. Я така, коли все на лайті то в мене нічого не вихолить. А коли потрібно, то я сама в шоці з того що мій мозок знає і вміє.
Ворую вкусняшки• 15 августа 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Вона англійську знає добре, вона навіть в училищі викладала колись, саме іспанська не йде
Ворую вкусняшки• 15 августа 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Цілком ймовірно, тай знання англійської їй допомагає
Я_канеша_извиняюсь• 15 августа 2022
Автор, такі самі ж проблеми. Зараз по тихеньку почала вчити знову. Попитка номер 5 в моєму житті.
Мені здається що потрібна мотивація, тобто конеретне розуміння для чого мова. То тоді все можливо.. і 42 це не той вік що уже сісти і скласти руки, ще життя попереду і все можна змінити.
Юлия_19• 15 августа 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
А у меня - наоборот. В школе не очень запоминалось, сейчас в возрасте 40++ - гораздо лучше
Хлопаю ресницами• 15 августа 2022
Можно учить и 50 лет
спальное место• 15 августа 2022
мне тоже 42, начала учить тут с 0, уже немного понимаю и пишу, https://www.duolingo.com/learn
автор Умею мерить лучше всех • 15 августа 2022
Ответ дляспальное место
Я також знайшла цей ресурс. Вже прошла тиждень навчання. Тут як раз написання слів можна вчити.