Ola2017• сегодня в 09:38

Педрада на Різво 25.12 в школах Києва???

Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
И_В_офигительных_штанах• сегодня в 09:55
Ответ дляOla2017
Я не говорю про застілля, об 11 можна було бути в храмі, а не на педраді
Ви колись були на різдвяній літургії? Об 11 вони вже закінчуються
Безлім на все• сегодня в 09:55
Ответ дляOla2017
Вчителям можна не ходити в школу іноді на канікулах, але чомусь саме на Різдво треба поставити педраду аби всі мали бути на роботі
Так у вас канікуои в школі вже 25 грудня?
Бо в моїх дітей 25 і 26 ще навчальні дні
Залізний кіготь• сегодня в 09:55
Вы в церковь собирались? Там может утренние или вечерние службы есть?
автор Ola2017 • сегодня в 09:56
Так, оплачують. Але інші дні, коли дозволяли працювати дистанційно теж оплачували.
Чому зробити педраду саме на Різдво?
Пускаю бісики• сегодня в 09:56
Ответ дляOla2017
Вихідний був на Різво? Чи його забороняли?
НЕМА ПРАЗДНИКІВ-ВИХІДНИХ((((((((((НІЯКИХ
И_В_офигительных_штанах• сегодня в 09:56
Ответ дляOla2017
Чесно, так, я як вчитель вже дуже виснажена((
Ну відпочинете в інші дні канікул. У Вас вони двох або трьох тижневі
КоКоКоКоКоКо...• сегодня в 09:57
Ответ дляOla2017
Я не здивуюсь якщо і 1 скажуть йти на восьму
Сплюньте )
автор Ola2017 • сегодня в 09:58
Насправді в області у багатьох школах 25 дистанційний день. І в інших регіонах теж. Не розумію чому в Києві не так
Весела моль• сегодня в 09:58
Ответ дляOla2017
А мы, как родители, как виснажені, Вы себе не представляете) можно вопрос? Нах@@на все контрольные запихивать в последнюю неделю, неужели нельзя было их как-то заранее распределить?
Безлім на все• сегодня в 09:58
Ответ дляНезламна Україна
Так, в більшості шкіл канікули з 25.12 по 11.01
Прекрасно. Вже тих 2 останні дні таке навчання буде....
Мerida• сегодня в 10:00
Ответ дляOla2017
А вы дистанционно работать с церкви будете?
Дуже дуже вумна• сегодня в 10:00
А то вы в храм бы пошли. Спали б просто дома
КоКоКоКоКоКо...• сегодня в 10:00
Ответ дляOla2017
Чому зробити педраду саме на Різдво?
Ну вы как маленькая... Неужели непонятно, чтобы люди точно вышли в оплачиваемый рабочий день на работу, хотя бы на пару часов.
Кракадэ• сегодня в 10:01
Ответ дляНезламна Україна
Ахаха, ще не проснулася. Прикольно. Цікаво, як по навчальним дням потім вчителі будуть викручуватися, але веселих вам канікул.
Скільки себе пам´ятаю в школу йшли після 19 січня
автор Ola2017 • сегодня в 10:02
Ответ дляДуже дуже вумна
Звідки ви знаєте?
Для мене Різво найважливіше свято, я піду до храму, в наш час віра це те, що багатьох підтримує
Дуже дуже вумна• сегодня в 10:02
Ответ дляНезламна Україна
Минулого року теж так було.
У мене прийом у невролога 25.12 на 8:00. Чим ви кращі за лікарів? До речі, минулого року 1.01 на 8:00 була мамографія:)
Жесть
Кракадэ• сегодня в 10:02
Ответ дляOla2017
А 1 що?
Без QR коду• сегодня в 10:03
Ответ дляOla2017
Багато приватних організацій дали вихідний своїм працівникам, чому вчителі, якщо ще й канікули мають йти на роботу в цей день, а не працювати наприклад дистанційно
А канікули з якого?
автор Ola2017 • сегодня в 10:03
Ответ дляБез QR коду
А канікули з якого?
24 останній день навчання
И_В_офигительных_штанах• сегодня в 10:03
Ответ дляOla2017
Звідки ви знаєте?
Ну і чудово. Після святкової служби підете в школу на педраду. В чому проблема?
Дуже дуже вумна• сегодня в 10:04
Ответ дляOla2017
Звідки ви знаєте?
А как? У вас же педсовет и работа
Без QR коду• сегодня в 10:04
Ответ дляOla2017
24 останній день навчання
В сенсі? Навчання нема , а вчителі виходять?
Лукава_Кiшка• сегодня в 10:05
Ответ дляБезлім на все
В деяких школах не було осінніх канікул. Типу оптимізували: вчилися поки ще не сильно холодно і темно. Хоча я б тоді вже, на місці адміністрації, подовжила канікули в сторону січня. Бо у грудні у нас майже ніколи не буває сильно холодно.
автор Ola2017 • сегодня в 10:05
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Мене цікавило це лише в моїй школі так чи в решті теж
Чекаю коли хтось з вчителів Києва напише))
Наивная Хо• сегодня в 10:05
Мы в Франковске поесть не могли 25 числа ,все закрыто было.
И_В_офигительных_штанах• сегодня в 10:06
Ответ дляOla2017
Так, Тільки у Вашій школі канікули починаються з 24. В інших вони з 27
Кракадэ• сегодня в 10:07
Ответ дляНаивная Хо
Люди святкують
автор Ola2017 • сегодня в 10:07
Ответ дляБез QR коду
Так, вчителі ходять на роботу на канікулах, мають бути там відповідно до кількості годин, іноді можна працювати з дому, але саме на Різдво поставили педраду, щоб всі обов´язково прийшли на 11 год.
І це дуже сумно і нагадує радянські часи
Пирожкиня• сегодня в 10:07
причому тут робота до св´ята зовсім не розумію
Пушка заряджена• сегодня в 10:08
Ответ дляOla2017
А я как бухгалтер выснажена . Дальше что ?