Дівка в намисті• вчера в 07:35
Чоловік і фінанси
Є коханий чоловік, разом майже рік. За цей час була спільна поїздка, яку оплатив він. Зустрічаємося в мене, їсти готую я за свої кошти. Він приходить, інколи щось приносить, але може прийти і з порожніми руками, подарунків не було. Шо я зрозуміла, він дуже економний, все хоче відкласти, економить на собі так що жах, нормально не харчується навіть. Якщо дивитися на ставлення до мене, секс, то все чудово. Але банально я не можу його щось попросити, бо один раз попросила він відмовив( Чи можливо, що в шлюбі він зміниться чи я тільки мучитись з ним буду?
Почекуха• вчера в 09:00
Ответ дляЛюбительница
Иметь свой доход, а не радостно усаживаться на шею. Пассивный или активный доход. А не ждать копеечку на трусики.
У мене є. І нащо мені таке ’щастя’? Щоб що жадібний чоловік потрібен у домі?
дякую аж підскакую• вчера в 09:02
Ничего не поменяется
Разве что ваши фантазии и мечты разобьются и вы начнете немного ценить себя
Файна дівка• вчера в 09:20
Ответ дляДівка в намисті
А мій каже, що хотів би щоб дружина не працювала, як він це уявляє не знаю
Це просто пі@дьож. А ви вуха розвісили.
Він вам цікавий як чоловік взагалі?
ничевока• вчера в 09:36
Як звуть вашого кавалера? Руслан? у мене один в один.тому це людина не для життя.
1.економить на собі,їсть все скидочне ,з прострочкою в останній день.
2. нема подарунків.
3. в допомозі відмовив,коли просила.
4.Секс чудовий.
5. На словах дуже піклується.Але слова лишаються словами.
МИ часом не з одним зустрічаємося?)Поки зустрічаюся,але з цим життя не буду пов´язувати.бо економно я можу і сама жити.
Також любить пожрати в мене,принісши кіло кабачків і огірків. або нічого.
2. нема подарунків.
3. в допомозі відмовив,коли просила.
4.Секс чудовий.
АгатаХристя• вчера в 09:40
Ответ дляДівка в намисті
Так крім фінансових питань він мені ноги цілує
Так в спільному житті фінанси це одне з найголовніших питань.
В рай з коханим в шалаші не вірю.
АгатаХристя• вчера в 09:45
Ответ дляДівка в намисті
Він вважає, що це нормально все. А, ще любить говорити, що жінки меркантильні
Автор, а ви ж не меркантильна. Так?
Нащо вам таке ’щастя’?
АгатаХристя• вчера в 09:51
Ответ дляФрикаделька
жити з жлобом неможливо
Та чого? Є живуть все життя.
Моя сестра вже майже 30 з таким.
Злюка-закусюка• вчера в 10:13
1. Почему Вы позволили к себе такое отношение? Почему Вы обеспечиваете(кормите) взрослого мужика? Почему согласились на отсутствие подарков и ухаживаний? Где ухаживания? Где его мужские проявления к Вам как у женщине от мужчины?
Это вопрос должен быть у Вас самым главным, ТК в нем и вся суть для Вас.
2. Он никогда не изменится. Вы удобная функция, которую он использует. Любит? Конечно! Себя только. Будет только хуже. И не дай Бог родить от такого ребенка, будете в декрете выпрашивать на прокладки.
3. Вам этот мужчина подсветил Вашу нелюбовь к себе. Можете и дальше себя не любить и позволять так относится к себе ( а это распространяется на все сферы жизни), а можете менять свою жизнь к лучшему.
Злюка-закусюка• вчера в 10:12
Ответ дляничевока
2. нема подарунків.
3. в допомозі відмовив,коли просила.
4.Секс чудовий.
2. нема подарунків.
3. в допомозі відмовив,коли просила.
4.Секс чудовий.
Жаль только что Вам это ок.
Злюка-закусюка• вчера в 10:14
Ответ дляДівка в намисті
Мужчина который ничего не может дать женщине, всегда считает, что она хочет слишком много.
ничевока• вчера в 10:17
Ответ дляЗлюка-закусюка
Жаль только что Вам это ок.
мені не ок. тримаю поки для сексу.бо тут він вправний. а для життя- ні.
Начальник Анонимов• вчера в 10:18
Автор, вы тролль? Если нет, то это трэш, мужик вам ничего не дарит, выжирает вашу еду и говорит нет на первую же просьбу. Сорян, я не верю в таких волшебных как вы )
Начальник Анонимов• вчера в 10:20
Ответ дляДівка в намисті
Меркантильные женщины- это коронная фраза жлоба, если женщина ее слышит, в ту же секунду должна бежать без оглядки!
Злюка-закусюка• вчера в 10:21
Ответ дляНачальник Анонимов
100%
Пирожкиня• вчера в 10:52
Ответ дляДівка в намисті
Та набридати починає, хочеться від чоловіка фінансових вкладень
А вы заслужили ?
Дівка в намисті
• вчера в 11:02
Ответ дляПирожкиня
А вы заслужили ?
Що в Вашому понятті заслужити? Мені аж цікаво
ФсеСама• вчера в 11:14
Ответ дляДівка в намисті
Він час свій витрачає як він каже, найцінніший ресурс.
Типу, на вас витрачає свій дорогоцінний час і говорить вам про це?
та камон! Схаменіться
Гола з конопель• вчера в 11:29
А вы попробуйте его перестать кормить. Только давайте то, что принес. Интересно, долго он ещё к вам ходить тогда будет...
Давно без алко• вчера в 11:40
У мене такий самий +/-.
Тому заміж і не виходжу за нього, таке собі - волочиться поруч.
Дівка в намисті
• вчера в 11:43
Ответ дляДавно без алко
У мене такий самий +/-.
А ви гроші на щось в нього просите?
Давно без алко• вчера в 11:44
Ответ дляДівка в намисті
А ви гроші на щось в нього просите?
Після кількох відмов за 4 роки - ні.
Давно без алко• вчера в 11:45
Авторе, якщо ви хочете сім’ю, дитину, то не залипайте.
Він не зміниться, це спосіб життя , спосіб мислення. Навіть якщо раптом у нього з’являться гроші, він так і залишиться пристосуванцем і ніщебродом.
Дівка в намисті
• вчера в 11:51
Ответ дляДавно без алко
Після кількох відмов за 4 роки - ні.
Як ви так довго з ним? Разом живете?