Ola2017• вчера в 09:38

Педрада на Різво 25.12 в школах Києва???

Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
Я не тону• вчера в 09:40
Вы прикалываетесь?
Все работают - вы чем лучше?
Невгамовна сила• вчера в 09:40
Ответ дляЯ не тону
Вы прикалываетесь?
Все работают - вы чем лучше?
Человек и так всю жизнь в школу ходит.)
Рассказница• вчера в 09:41
А Союз тут при чем? При союзе как раз такого не было.
Флюорография гуся• вчера в 09:41
Я бухгалтер. Працюю 25-го повний робочий день. Можливо, відпустять на годину раніше.
автор Ola2017 • вчера в 09:41
Ответ дляРассказница
Вихідний був на Різво? Чи його забороняли?
Я не тону• вчера в 09:41
Ответ дляНевгамовна сила
Человек и так всю жизнь в школу ходит.)
Я прям представила себя на ее месте: говорю шефу - что за хрень: в рабочий день на работу? Это ж мне ни к родственникам поехать, ни в церковь сходить...
Щастя-здоровля• вчера в 09:42
Ответ дляOla2017
В союзі??? Тоді взагалі Різдво не святкували, який там вихідний!
автор Ola2017 • вчера в 09:42
Багато приватних організацій дали вихідний своїм працівникам, чому вчителі, якщо ще й канікули мають йти на роботу в цей день, а не працювати наприклад дистанційно
Копуша• вчера в 09:44
ні в кого нема вихідних
в вас педрада на 11 а мені на роботу на 8 30 і до 18 00
і 1го січня також доречі
Весела моль• вчера в 09:43
У меня ребёнок 26 ещё учится, 25 учебный день, уроки на 8 утра, я работаю и 24 и 25 ,и 26, когда пед рада понятия не имею.
Щастя-здоровля• вчера в 09:43
Ответ дляКопуша
ні в кого нема вихідних
і 1го січня також доречі
30 чи 31?
Джавеліна• вчера в 09:43
Ответ дляOla2017
Сейчас нет выходных даже в гос праздники, которые припадают на будни или переносятся. Вы как вроде вчера из спячки вышли, многолетней
Флюорография гуся• вчера в 09:43
Ответ дляOla2017
Який вихідний на Різдво при союзі? Мою маму полоскали на профкомі бо хтось побачив, як вона до церкви заходила.
Я не тону• вчера в 09:43
Ответ дляOla2017
Вы троллите?
Ангел-предохранитель• вчера в 09:43
Ответ дляOla2017
У вас нет выходных. Не потому что ’как в совке ’, а потому что военное положение.
Выходных нет не только у вас, а у всей страны.
Джавеліна• вчера в 09:44
Ответ дляOla2017
Сходите, ничего с вами не будет
Незламна Україна• вчера в 09:44
Минулого року теж так було.
У мене прийом у невролога 25.12 на 8:00. Чим ви кращі за лікарів? До речі, минулого року 1.01 на 8:00 була мамографія:)
Копуша• вчера в 09:44
Ответ дляЩастя-здоровля
30 чи 31?
щотижня з понеділка по п´ятницю
Пушка заряджена• вчера в 09:44
Ответ дляЩастя-здоровля
30 чи 31?
А что , 30 и 31 постный день ? Все работают и 30 , и 31 .
Ангел-предохранитель• вчера в 09:45
Ответ дляOla2017
Школа- гос структура - вы не знали? Никому не интересны ваши гости и церкви.
автор Ola2017 • вчера в 09:45
Вчителям можна не ходити в школу іноді на канікулах, але чомусь саме на Різдво треба поставити педраду аби всі мали бути на роботі
Я не тону• вчера в 09:46
Ответ дляПушка заряджена
Я вам больше скажу: и 1го
Ангел-предохранитель• вчера в 09:46
Ответ дляOla2017
Украина- светская страна.
Санька-4b93• вчера в 09:47
Ответ дляOla2017
Вы определитесь, вы работать дистанционно хотите, или таки с родственниками гульбасить?
И_В_офигительных_штанах• вчера в 09:47
Ответ дляOla2017
Запропонуйте провести пед раду дистанційно
Незламна Україна• вчера в 09:47
До речі, мої батьки в радянські часи завжди 31.12 працювали, мама мені купу заготовок робила, я мала все порізати, а вона в 18:00 приходила і дороблювала.
Ближче до 90х з´явилося більше вихідних.
Конотопська відьма• вчера в 09:47
У нас з моменту повномасштабного три вихідних-Різдво, 1 січня і Пасха, менеджери і по суботам працюють, обстріли не обстріли, зранку будь добрий, приїдь на 9 ранку, лівобережні добираються на яку вийде
автор Ola2017 • вчера в 09:47
Ясно, що підуть на роботу вчителі
Мені загалом було цікаво це у всіх школах так чи лише в моїй
Це директорка чи можливо є вказівка з управління?
Весела моль• вчера в 09:47
Ответ дляOla2017
У вас в школе 25 уже каникулы? У нас каникулы с 27-го...
Не против• вчера в 09:47
Ответ дляOla2017
Возьмите отпуск, больничный, на свой счет... Шо за трагедия?