Saudade• 15 августа 2022

«Белых мало, черных много» что за расизм?!

Девочки, часто читаю тему, пишут там, мол, хочу уехать из Англии, там много черных.

Не нравится Франция, мало белых

И все в таком роде.

Я никогда не разделяла людей на тон кожи, я искренне не ожидала, что мы будем вот так писать! Вы что, девочки? Это же расизм!
grechka827• 15 августа 2022
Ответ дляIrina-5d24
Автор, а ви були у Франції? Нормально все? Ви знаєте, що в деяких районах краще не з´являтися? А знаєте як вони вірішують суперечки? А чим заробляє більшість? Справа не в кольорі шкіри, як на мене хоч зелені хай будуть, але подавляюча більшість не асимілюється, влаштовують бійки, продають наркоту, крадуть. У Франції погано виходить з асиміляцією алжирців, наприклад
Що ви несете?

автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляIrina-5d24
Так, я знаю про ці проблеми. Це схоже на проблему з циганами в нас.

Але так висловлюватись, як наші, то жах.

Краще б писали, що є різні групування кримінальні, а не «чорних багато».
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляgrechka827
Ага та для білих😂😂😂😂😂тільки мій чоловік вірші Сосюри читає на пам‘ять і гімн України співає на кожному повороті, але він чорний.
А ще пішов українцям перекладати на французьку, а вони кажуть: гаварі па рускі ми нє панімаємукраінскій, нас сложна😂😂😂😂😂
Отож)))
ksusha1155• 15 августа 2022
Ответ дляNatalia505
100%
Багатьом складно зрозуміти, бо у нашому суспільстві не було потреби це обговорювати, у нас всі білі і якось було все одно як там, або просто не думалось про це взагалі, бо інших питань купа.. я після фільму зелена книга була під враженням що довелось пережити чорношкірим за свою історію. Расизм, рабство.. це жах((
Ms_Sambukina• 15 августа 2022
Ответ дляok1904
Очі втомлюються від різних рас, в Україні око відпочиває бо всі однотипні по кольору шкіри. Я коли повернулася з першої поїздки до дому 2018 рік, то так мамі і сказала: як класно, ми тут всі білі, голова не болить, в мене очі довго звикали до різноманіття рас.
Это мне напомнило про челюсть, которая не так стоит и не может говорить по украински
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляksusha1155
Ой, я після того фільму в дитинстві взагалі стрес великий пережила. Гадаю, він сформував в мені великий антирасизм.

А ще книги на цю проблему…

Хіба так важко до людей нормально відноситись?(
PieceOfcake• 15 августа 2022
Вони такі ж люди як і ми, є і гарні і дуже талановиті і розумні. Тут справа в дещо іншому. Мені чоловік пояснював, що як би в штатах не боролися за права афроамериканців (а скоро боротися будемо за права білих, з таким успіхом) та все ж американці самі шукають райони де меньше афроамериканців, де в школах їх ментше, і на це є свої причини,не поязані лише з особистими уподобаннями. Поки ви особисто не зіткнулися, ви можете і не зрозуміти про шо я. Тому не лише українці такі, американці, наприклад, теж такі самі. Я не кажу, що це прямо 100% так всюди, але факт залишається фактом. І це не расизм, а скоріше ось така особливість цієї раси, з якою інші люди не хочуть мати справу, чи бояться просто бо мають негативний досвід в минулому. Пишу, як мені свого часу пояснювала людина, яка живе в штатах не один десяток років. І так, люди платять більші податки на нерухомість, щоб жити в білих районах і не просто так.

grechka827• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade

А ще книги на цю проблему…

Мені здається расизм це з савдепії, я ніде у світі не зустрічала поділ по кольору шкіри
Bonya_A• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade
Тоді педофіл теж має право, так?

Расизм — це моральний злочин!
Ще з вбивством порівняйте
Сухогруз• 15 августа 2022
расизм. и что? тут без проблем по национальности разжигают и ничего. у вас глаза на лоб не лезут когда тут по русским катком прут? тогда и в тех темах возмущайтесь..
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляBonya_A
Ще з вбивством порівняйте
То ви хочете сказать, що бути расистом — то норма?
ksusha1155• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade

А ще книги на цю проблему…

Фільм 2018 року
grechka827• 15 августа 2022
Ответ дляPieceOfcake
Що ви несете?
З чим не стикнулись?
Вам все розповідає чоловік, у вас немає власної думки? Де ви ту чуш про американців вичитали?
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляСухогруз
В смысле и что, мне стыдно за своих сограждан, мерзость быть расистом.
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляksusha1155
Фільм 2018 року
О, перепутала с Зеленой Милей.
Сухогруз• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade
хорошо. как русских свинособаками назовут я подожду ваши возмущения. ))) в тех темах никто не возмущается.
PieceOfcake• 15 августа 2022
Ответ дляgrechka827
Що ви несете?
З чим не стикнулись?
Я вас зрозуміла. Діалог з вами закінчено. Несете ви і досить агресивно несете. А агресія нічого доброго породить не може, якими б ваші наміри не були.
Bonya_A• 15 августа 2022
Ответ дляTammy21
Так-так, на прикінці двадцятих минулого сторіччя, в Німеччині теж з ’думки’ починалося. У Руанді в 90-х просто ’думки’ по радіо висловлювали. У Середньовіччя теж... просто ділилися думками.
Пс. Чому не дуже інтелектуальні люди думають, що кожна їх думка має право на повагу?
Вам краше знати, адже Вам не вистачило інтелекту приховати хамство)
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляСухогруз
Вы русская?

Сухогруз• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade
Вы русская?
да. я по национальности русская.
Sentjabrinka• 15 августа 2022
Молодец автор, что такую тему подняли, все правильно пишете
Сухогруз• 15 августа 2022
Ответ дляSentjabrinka
пусть в топовой теме про орков отпишется. нельзя быть немного беременным.
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляСухогруз
да. я по национальности русская.
Мой муж тоже. У меня дедушка тоже русский, у мужа бабушка и дедушка украинцы.

Почему его не триггерит, когда украинцы называют русских свинособаками? Наверное, он не ассоциирует себя со свинособакой. И наверное, он понимает, почему украинцы немножечко злые на россиян.
Tammy21• 15 августа 2022
Ответ дляBonya_A
Тю, яке хамство? Ви ж вищче писали про ’кожен має право’. Що трапилося?
Сухогруз• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade

ну..а кто-то злой на черных и что? или если злой то можно быть расистом?
grechka827• 15 августа 2022
PiaceOfcake 😂😂😂😂😂це вам чоловік наказав мене заблокувати?
Я все ж напишу. Це не агресія, це реакція на тупість, я жила в США, Канаді, Франції і Камеруні, будь ласка не пишіть подібну чуш ніколи і нікому щоб з вас люди не сміялись
Bonya_A• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade
Ні) я сказала те, що хотіла, все решта Ваше сприйняття і фантазія. І зверніть увагу, що Ви мене лише за те, що я сказала, що кожен має право на свою думку, готові знищити. Це Вам показник того що ви не толерантні і агресивні
Bonya_A• 15 августа 2022
Ответ дляTammy21
Взагалі нічого)
Sentjabrinka• 15 августа 2022
Ответ дляgrechka827
Поддержу вас, живу не в Украине, вы абсолютно правы
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляСухогруз
Примерно понимаю о чем вы, но странно, что вы приняли позу «обижают бедных русских» тогда, когда идет война. Я ни разу не назвала русских свинособаками кстати. Я стараюсь быть честной во всем и не ущемлять по национальному признаку и я даже могу понять злость.

Но вот понять «я не хочу смотреть на черного» когда он тебе ничего не сделал — это как минимум странно, разве нет?

Злиться на черного от того что он черный — это не норма.

Злиться на россиян, потому что они напали — могу понять, но не норма злиться на всех, потому что есть адекватные россияне и не адекватные украинцы (коллаборанты в укр и партизаны в рф).