Ревнивая жена• 15 августа 2022
Це називається чоловік приготував і нагодував
Я просто виговоритись.
В 14.00 приїхав з магазину з м‘ясом овочами і тд зі всім що для його страви потрібно, до 17.00 триндів по телефону зі всією родиною по черзі, потім пішов на баскетбол. От тепер готує, закінчить певне о 2 ночі.
Я просто виговоритись, бо зла і голодна одну канапку за день з‘їла і щей не засну з пустим шлунком(((
ТаПрямТам• 15 августа 2022
Ответ дляЦыбаФу
Он конечно. Кто ж еще.
Ну да, и в зеркальной истории тоже был бы виноват он
Ревнивая жена
• 15 августа 2022
Ответ дляХудМудЖен
Капец.. Якшо б мій чоловік чекав кожен раз коли я приготую чи навпаки, ми вже б з голоду померли..
До чого тут ваш чоловік і кожен раз?
Меня прет))• 15 августа 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Гендерна рівність. Чи тільки жінка має готувати завжди?
Та це то понятно, ждать, пока муж прийдет и сидеть голодной, это не просто лапки)) почему сама не наелась? Мужу мстила, что ли?)))
ЦыбаФу• 15 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
При любых раскладах
ЗлойанОним• 15 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена
Хороша ідея, але в нас 3 день вихідних, магазини сьогодні лише один і той до 13.30 працював, немає де це все взяти, а вдома вже все поз‘їдали зі смаколиків
Погано)
То робіть чай. А то знаєте як ті чоловіки, зараз скажете щось, надається, потім фіг буде щось готувати. , треба вам того шуму?
Меня прет))• 16 августа 2022
Ответ дляЦыбаФу
Все правильно она делает.
Голодна спать лягла? А що цим вона докаже?
Ревнивая жена
• 16 августа 2022
Ответ дляКарамбОлька
А дома что даже яйца нет и кусочка хлеба или Вам фондю подавай? 😆
Є, я не хочу яйця з хлібом
Ревнивая жена
• 16 августа 2022
Ответ дляБутербродница
А в мене така історія , ми з чоловіком працюємо вдома, в нас є син, привхали його племінники сьогодні 2 хлопці. Всі були зайняті. В 16-00 дивлюсь треба обідати, дещо приготувала на електрогрилі, гарнір, овочі, сир. Всім 3м хлопцям насипала. Потім попрацювали, пішли з малим гуляти на вул, бо не був цілий день на вул, прийшли гора посуди, враховуючи , що в нас є посудомийкп, я вже її не загружаю з принципу сьогодні, він сам ніколи не загрузить, взагалі по дому нічого не робить, думаю зроблю експеримент, не буду загружати машинку, буду за ним спостерігати, бо в мене вже так нерви беруть.
І як?
Ревнивая жена
• 16 августа 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
На заправке куча еды
На якій заправці?
Гороховая• 16 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена
Та да да недееспособная, хай вам легше стане😂
Ну яблучко б з’їли и не п@@@)) чи шо
Ревнивая жена
• 16 августа 2022
Ответ дляХудМудЖен
Мій до вас точно ні до чого
Як і ваш до нас..
До кого до нас?
Ламзак_сдутый• 16 августа 2022
Ответ дляГороховая
Ну яблучко б з’їли и не п@@@)) чи шо
Да та демоверсия закончилась, яблочки, руккола)
Это до брака))))
Ревнивая жена
• 16 августа 2022
Ответ дляГороховая
Ну яблучко б з’їли и не п@@@)) чи шо
То ваш так вас годує?😂
Пупс• 16 августа 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Гендерная дурість , лягати спати голодною , наготуваьи собі наїстись і спатки , оце рівність )
Гороховая• 16 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена
То ваш так вас годує?😂
Не или ресторан или сам или я ну и яблочки груши и всякого полезного и бесполезного ттт есть 😁
А где Вы ? В Италии ? Неужели бутылки винишка нет и сыра
Ответ дляРевнивая жена
До кого до нас?
До нас до советчіц.. Ви ж пришли вивалили який у вас чоловік.. Нам якось пофіг за кого ви заміж вийшли.. Так шо... Якшо шось нам кажете то ми вам.. Це діалог називається.. Іорум це діалог багатьох людей, якшо вам не цікаво, шо там в інших то заведіть собі зошит склерознік, пишіть своє туди і нікому не показуйте
40каградусная• 16 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена
Є, я не хочу яйця з хлібом
У вас два гипса на руках или в чем проблема?
Ревнивая жена
• 16 августа 2022
Ответ дляХудМудЖен
Як це вам пофіг, що ви робите в цій темі і чому відповідаєте за всіх?
Диверсификация• 16 августа 2022
А у Вас рта нет ? Ртом нельзя было сказать чтоб не шёл на баскетбол, чтоб не трындел по телефону ? Что у вас в семье за странные отношения ? Вы своему мужу боитесь что-то сказать?
40каградусная• 16 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена
Вы парализована?
Ревнивая жена
• 16 августа 2022
Ответ для40каградусная
Удалено администрацией...
40каградусная• 16 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена
Ну поперше я нікому нічого не должна, а подруге я прекрасно все вмію. До чого ваш текст?
А что он вам должен?
Ревнивая жена
• 16 августа 2022
Ответ дляДиверсификация

Давайте ще😂
Ревнивая жена
• 16 августа 2022
Ответ дляСhanelKa
Радуйтесь
У Вас чоловік поряд
Мені донька готує
У Вас чоловік поряд
Мені донька готує
Мммм
40каградусная• 16 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена
Удалено администрацией...
Вы, когда голодная такая злая или постоянно?