Ревнивая жена• 15 августа 2022
Це називається чоловік приготував і нагодував
Я просто виговоритись.
В 14.00 приїхав з магазину з м‘ясом овочами і тд зі всім що для його страви потрібно, до 17.00 триндів по телефону зі всією родиною по черзі, потім пішов на баскетбол. От тепер готує, закінчить певне о 2 ночі.
Я просто виговоритись, бо зла і голодна одну канапку за день з‘їла і щей не засну з пустим шлунком(((
Пластилин_Колец• 15 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
Удалено администрацией...
Гендерна рівність. Чи тільки жінка має готувати завжди?
Ламзак_сдутый• 15 августа 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Тогда как мужчина - выпить пива, раскидать носки и спатоньки))
ТаПрямТам• 15 августа 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Женщина должна уметь себя накормить, чтоб не ложиться спать «голодной» и не ныть на весь инет. Как и мужчина.
Барабан для взрослых• 15 августа 2022
Я вам співчуваю, але на чоловіка надіятись то таке, я на кухні все сама бо як почне розпитувати, як вермішель зварити, чи яйця пожарити, спокійніше самій приготувати.
ЗлойанОним• 15 августа 2022
І в мене був такий випадок. Чоловік вирішив заготувати вечерю, затримався, вийшло пізно. Я запропонувала відкрити вино, нарізала сир, хамон. Сиділа з ним, розмовляли, він готував.. вийшла романтика і приємно проведений час.
Без скандалів і напруженої атмосфери вдома
ЦыбаФу• 15 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
Все правильно она делает.
ТаПрямТам• 15 августа 2022
Ответ дляЦыбаФу
Все правильно она делает.
Если недееспособная - да, правильно.
Пластилин_Колец• 15 августа 2022
Ответ дляХудМудЖен
А вдома більш нвчого нема? Сир там, хліб, огірок.. Яйце... Це шо б я чекала коли приготують , тю. Це не генлерна рівність, це тупість собі ж в мінус
Напевно, чоловік пообіцяв, що приготує, але не стримав обіцянки
ЦыбаФу• 15 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
Если недееспособная - да, правильно.
Оно с 2 часов чухалось…
Ревнивая жена
• 15 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
Ну поперше я нікому нічого не должна, а подруге я прекрасно все вмію. До чого ваш текст?
Проня_Прокоповна• 15 августа 2022
А чого весь день ходити голодною і спати голодній?
Ви не можете взяти собі якоїсь їжі в холодильнику та поїсти?
ТаПрямТам• 15 августа 2022
Ответ дляЦыбаФу
Оно с 2 часов чухалось…
А второе оно чем занято было?
Ревнивая жена
• 15 августа 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Мій не розпитує і все сам робить, але він дуууже повільний, а сьогодні просто топ повільності
ТаПрямТам• 15 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена
Так и вам тогда никто ничего не должен!
Пластилин_Колец• 15 августа 2022
Ответ дляХудМудЖен
Капец.. Якшо б мій чоловік чекав кожен раз коли я приготую чи навпаки, ми вже б з голоду померли..
Ну, вочевидь, тут у чоловіка лапки. А у автора - справа принципу.
Ревнивая жена
• 15 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
Если недееспособная - да, правильно.
Та да да недееспособная, хай вам легше стане😂
ТаПрямТам• 15 августа 2022
Ответ дляЦыбаФу
Та чем бы не было…
Ну так и он чем бы ни был
Женилка выросла, а кушать сами не умеем, кто виноват?
Бутербродница• 15 августа 2022
А в мене така історія , ми з чоловіком працюємо вдома, в нас є син, привхали його племінники сьогодні 2 хлопці. Всі були зайняті. В 16-00 дивлюсь треба обідати, дещо приготувала на електрогрилі, гарнір, овочі, сир. Всім 3м хлопцям насипала. Потім попрацювали, пішли з малим гуляти на вул, бо не був цілий день на вул, прийшли гора посуди, враховуючи , що в нас є посудомийкп, я вже її не загружаю з принципу сьогодні, він сам ніколи не загрузить, взагалі по дому нічого не робить, думаю зроблю експеримент, не буду загружати машинку, буду за ним спостерігати, бо в мене вже так нерви беруть.
ЦыбаФу• 15 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
Ну так и он чем бы ни был
Он конечно. Кто ж еще.
Ревнивая жена
• 15 августа 2022
Ответ дляЗлойанОним
Хороша ідея, але в нас 3 день вихідних, магазини сьогодні лише один і той до 13.30 працював, немає де це все взяти, а вдома вже все поз‘їдали зі смаколиків
Ламзак_сдутый• 15 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена
На заправке куча еды