Малинка• 16 августа 2022
Дева мужчина
Опишите вашего мужа или МЧ, может бывших
Какой он ?
Поддакиваю иногДА• 16 августа 2022
Ответ дляМания-Величия
Веселий, щедрий, трудоголік. Добрий до людей, обожнює малих дітей ті тварин.
Не дуже розумний, але є смикалка. Вміє все по дому і значно більше. Не вибагливий до їжі. Дуже чистоплотний. Відповідальний, пунктуальний.
Легко нервує, заводиться, але не довго, і можна загасити те полум´я з легкістю.
100% 👍
Поддакиваю иногДА• 16 августа 2022
Ответ дляДжавеліна
Ну девы скрупулезны,деньгами не кидаются это 100%
Мой дева деньгами кидается))) пахал правда как папа карло, но и денег никогда не считал и никогда не жалел.