Карта мордвы• 16 августа 2022
Витяг із Реєстру Платників Податків
Може хто в курсі, подала вчора в свому електронному кабінеті «запит про отримання витягу держ.реєстру.платників податку» в електронному вигляді.
Дивилась відео ( як це зробити) там повинна прийти «Квитанція1» і на наступний день витяг, а в мене прийшла ще «Квитанця2» , а витягу немає досі. Може я щось не так роблю чи зараз більше часу на це іде.?
Дарьюшка555• 16 августа 2022
Через Медок если у Вас есть тоже можно )))
Автор, если нужны будут бухгалтерские услуги, пишите))
С удовольствием поможем, уплата налогов, кадровый учёт, полное сопровождение)
Карта мордвы
• 16 августа 2022
Ответ дляДарьюшка555
Обычно быстро ))
В течении дня
Ото ж, я жду жду, а його немає. Одразу прийшла «квитанція1», сьогодні «квитанція2», а витягу немає
І думаю чи я щось не то роблю, чи там щось не так…