Ворую вкусняшки• 16 августа 2022
С какого возраста дочкам прокалывать уши?
Что-то в 1-2-3 года не сильно хочется мучать дочку.
Ворую вкусняшки
• 16 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
І що такого страшного трапилося через те, що Ви не прокололи раніше? Трагедія-то в чому?
Да, я бы предпочла что бы мне их прокололи пораньше
Україна_понад_усе• 16 августа 2022
Раньше бы рано проколола, а сейчас многие не прокалывают, не хотят. Потому ждала бы, когда попросит
КрытыхРынков• 16 августа 2022
Ответ дляПатриоточка
Имя хоть дали, покрестили, прививки сделали?
Мы многое решаем за наших детей и только вокруг серёжек такая нездоровая аура на советчице
Вы в адеквате?
Или не понимаете смысл прочитанного?
Патриоточка• 16 августа 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Вы в адеквате?
Или не понимаете смысл прочитанного?
Уж точно в большем, чем вы
КрестьянинДиор• 16 августа 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
У вас уши не проколоты?
От якраз і проколоті без мого на те запиту. Тепер маю шрами, дякувати мамі. Сережки не ношу, вони мені завжди тільки заважали.
КрытыхРынков• 16 августа 2022
Ответ дляПатриоточка
Уж точно в большем, чем вы
А теперь пойдите, и вслух прочитайте мой пост, на который написали свой бред.
Пока адекватной вы не выглядите
КрестьянинДиор• 16 августа 2022
Ответ дляПатриоточка
Крещение, пожалуй, несравнимо большее значение имеет , чем 2 крошечные дырочки в мочках ушей.
Моя подруга не крестила, потому что считает, что выбор религии слишком фундаментальный для духовного развития человека, потому она не имеет морального права принимать такие решения
Тут я з подругою в цілому погоджусь, але так як я агностик, то мені глибоко по барабану ці ритуали. До речі, мене ще й хрестили в дитинстві без мого вибору. Релігійною від того я не стала, якогось впливу не помітила, байдуже абсолютно.
Жена брата Админа• 16 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Страхіття яке описуєте... Беззахисну дитину уві сні калічили, і хто там її питав, чи вона того хотіла.
Подумаєш, плакала, ділов-то...
Вона не плакала
взагалі. Чим відрізняється прививка або укол від проколювання вух? Швидкий прокол, особливо коли хороший майстер (а я обрала хорошого майстра).
КрестьянинДиор• 16 августа 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Ну так то вже був Ваш вибір. Не батьки у тому винні.
А от зараз Ви якраз вирішуєте за дитину. Чому раптом Ви вирішили, що у Вашої доньки буде ідентичне бажання, яке було у Вас? Виходить, Ви просто власні якісь нереалізовані бажання зараз переносите на доньку. А далі що? Так і будете проживати її життя, бо в чомусь не прожили своє?
КрестьянинДиор• 16 августа 2022
Ответ дляЖена брата Админа
Вона не плакала
Відрізняється необхідністю цієї процедури. Про щеплення можна сперечатися теж, звісно, але це відноситься до сфери медицини. А рішення по здоров´ю дитини приймають її батьки на основі рекомендацій лікарів.
А дірки в вухах не мають під собою жодної підстави таке робити. Це виключно декоративні зміни в організм, причому незворотні, причому які можна легко зробити й пізніше у будь-якому віці. То ж питання, з якого батьки це вирішують за своїх дітей?
Левый Локоть• 16 августа 2022
Я прокалывала уши в 11 классе варварским способом, циганской иглой, это было больно, неудачно, кроме золота ничего не могла носить. Поэтому лет в 30 решила переколоть пистолетом- это все равно очень больно, поэтому делать больно своему ребенку, тем более маленькому, зачем. Дочке прокололи когда попросила, лет в 8.
Патриоточка• 16 августа 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Пока адекватной вы не выглядите
Прочитала, про распоряжение телом , пафосное лицемерие.
Родители многое делают за ребенка, с ребенком, исходя из своих убеждений.
Та же вакцинация. Манипуляция с телом, об которую советчицы здесь миллион копьев сломали.
Разговор ни о чем, вы для меня неадекватны, я - для вас, ну и поговорили
Жена брата Админа• 16 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Вирішую, бо я мама цієї дитини і росте вона на моєму вихованні і все-рівно дійшла б до сережок, бо я сама маю декілька проколів, тату і яскравий колір волосся (а діти вони наслідують батьків так то). А якщо дивитися на ситуацію, що ’все-рівно проколи будуть’ - то краще їх зробити у менш усвідомлюваному віці, щоб не отримати ще й психологічну травму. Але я почала свій допис з фрази, що єдиної вірної відповіді на запитання автора немає - у кожного свій шлях.
Плюс коли я порівнювала з уколами - я мала на увазі, що це абсолютно не сильний біль, дитина коли збиває коліна (сотню раз за життя) переносить не менший біль.
ХикориДикори• 16 августа 2022
Попросила в 4, бо в коліжанок були, в лікаря навіть не пікнула. Знаю дівчат які в 6 міс дітям проколювали, діти плакали, у сусідки так дитина плакала і гнили вушка, що зняли, дівчинці 12-13 років сережки по сьогоднішній день не носить так боїться 😢
Пенять на зеркало• 16 августа 2022
Когда сама захочет. Я в 7 лет захотела. Дочери 9 лет говорит что не хочет и никогда не захочет
Анонимба• 16 августа 2022
Донька в 6 років постійно цікавилася моїми сережками у вухах. Питала як вони у вуха потрапили))) Процедура з моїх слів їй не сподобалася . У 7 років сама підійшла і сказала, що хоче сережки . Я їй нагадала про процедуру, але вона погодилася потерпіти. Сама йшла, ніхто її не тягнув . Сама обирала сережки. Тобто рішення прийняла самостійно.
Але в нас сімейка у всіх сережки і ми любимо їх змінювати тож якось я не думала , що їй не захочеться ;)
Ворую вкусняшки
• 17 августа 2022
Ответ дляАнонимба
Всі? У тата також?)))
Анонимба• 17 августа 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Всі? У тата також?)))
Татко наш дуже хоче доречі, але його професія ну ніяк не сприяє))))
Каже, що пенсії буде тату та сережка. Цікаво буде з ним жити, мабуть тоді перефарбую волосся у рожевий;)
Ворую вкусняшки
• 17 августа 2022
Ответ дляАнонимба
Аха, я своєму чоловіку до весілля зробила. Хотів поносити десь рік. Проколола обидва вуха бо ми не знали колоти ліве чи праве)))))
Вже років 10 пройшло, не вийняв з вух.
Ворую вкусняшки
• 17 августа 2022
Ответ дляАнонимба
А що у вас за професія? Бо мій і в банку працював і в держслужбі.