Ворую вкусняшки• 16 августа 2022

С какого возраста дочкам прокалывать уши?

Что-то в 1-2-3 года не сильно хочется мучать дочку.
автор Ворую вкусняшки • 16 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
І що такого страшного трапилося через те, що Ви не прокололи раніше? Трагедія-то в чому?
Да, я бы предпочла что бы мне их прокололи пораньше

Україна_понад_усе• 16 августа 2022
Раньше бы рано проколола, а сейчас многие не прокалывают, не хотят. Потому ждала бы, когда попросит
Мозговая пилочка• 16 августа 2022
С любого.
КрытыхРынков• 16 августа 2022
Ответ дляПатриоточка
Имя хоть дали, покрестили, прививки сделали?
Мы многое решаем за наших детей и только вокруг серёжек такая нездоровая аура на советчице
Вы в адеквате?
Или не понимаете смысл прочитанного?
Патриоточка• 16 августа 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Вы в адеквате?
Или не понимаете смысл прочитанного?
Уж точно в большем, чем вы
КрестьянинДиор• 16 августа 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
У вас уши не проколоты?
От якраз і проколоті без мого на те запиту. Тепер маю шрами, дякувати мамі. Сережки не ношу, вони мені завжди тільки заважали.
КрытыхРынков• 16 августа 2022
Ответ дляПатриоточка
Уж точно в большем, чем вы
А теперь пойдите, и вслух прочитайте мой пост, на который написали свой бред.
Пока адекватной вы не выглядите
КрестьянинДиор• 16 августа 2022
Ответ дляПатриоточка
Крещение, пожалуй, несравнимо большее значение имеет , чем 2 крошечные дырочки в мочках ушей.
Моя подруга не крестила, потому что считает, что выбор религии слишком фундаментальный для духовного развития человека, потому она не имеет морального права принимать такие решения
Тут я з подругою в цілому погоджусь, але так як я агностик, то мені глибоко по барабану ці ритуали. До речі, мене ще й хрестили в дитинстві без мого вибору. Релігійною від того я не стала, якогось впливу не помітила, байдуже абсолютно.
Жена брата Админа• 16 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Страхіття яке описуєте... Беззахисну дитину уві сні калічили, і хто там її питав, чи вона того хотіла. Подумаєш, плакала, ділов-то...
Вона не плакала взагалі. Чим відрізняється прививка або укол від проколювання вух? Швидкий прокол, особливо коли хороший майстер (а я обрала хорошого майстра).

dahashutka19• 16 августа 2022
Как попросит , так и проколим
КрестьянинДиор• 16 августа 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Ну так то вже був Ваш вибір. Не батьки у тому винні.
А от зараз Ви якраз вирішуєте за дитину. Чому раптом Ви вирішили, що у Вашої доньки буде ідентичне бажання, яке було у Вас? Виходить, Ви просто власні якісь нереалізовані бажання зараз переносите на доньку. А далі що? Так і будете проживати її життя, бо в чомусь не прожили своє?
КрестьянинДиор• 16 августа 2022
Ответ дляЖена брата Админа
Відрізняється необхідністю цієї процедури. Про щеплення можна сперечатися теж, звісно, але це відноситься до сфери медицини. А рішення по здоров´ю дитини приймають її батьки на основі рекомендацій лікарів.
А дірки в вухах не мають під собою жодної підстави таке робити. Це виключно декоративні зміни в організм, причому незворотні, причому які можна легко зробити й пізніше у будь-якому віці. То ж питання, з якого батьки це вирішують за своїх дітей?
Левый Локоть• 16 августа 2022
Я прокалывала уши в 11 классе варварским способом, циганской иглой, это было больно, неудачно, кроме золота ничего не могла носить. Поэтому лет в 30 решила переколоть пистолетом- это все равно очень больно, поэтому делать больно своему ребенку, тем более маленькому, зачем. Дочке прокололи когда попросила, лет в 8.
Патриоточка• 16 августа 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Пока адекватной вы не выглядите
Прочитала, про распоряжение телом , пафосное лицемерие.
Родители многое делают за ребенка, с ребенком, исходя из своих убеждений.
Та же вакцинация. Манипуляция с телом, об которую советчицы здесь миллион копьев сломали.
Разговор ни о чем, вы для меня неадекватны, я - для вас, ну и поговорили
Жена брата Админа• 16 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Вирішую, бо я мама цієї дитини і росте вона на моєму вихованні і все-рівно дійшла б до сережок, бо я сама маю декілька проколів, тату і яскравий колір волосся (а діти вони наслідують батьків так то). А якщо дивитися на ситуацію, що ’все-рівно проколи будуть’ - то краще їх зробити у менш усвідомлюваному віці, щоб не отримати ще й психологічну травму. Але я почала свій допис з фрази, що єдиної вірної відповіді на запитання автора немає - у кожного свій шлях.

Плюс коли я порівнювала з уколами - я мала на увазі, що це абсолютно не сильний біль, дитина коли збиває коліна (сотню раз за життя) переносить не менший біль.
dulenok• 16 августа 2022
Попросила лет в 6....пошли в салон...прокололи без боли. Все довольны. Ребенок счастлив, что сам принял это решение. Тоже не понимаю проколов в младенчестве. Но меня тут один раз уже зафукали-типа, я ж мать и Это мой ребенок, что хочу, то и прокалываю. Каждый сам решает.
ХикориДикори• 16 августа 2022
Попросила в 4, бо в коліжанок були, в лікаря навіть не пікнула. Знаю дівчат які в 6 міс дітям проколювали, діти плакали, у сусідки так дитина плакала і гнили вушка, що зняли, дівчинці 12-13 років сережки по сьогоднішній день не носить так боїться 😢
Пенять на зеркало• 16 августа 2022
Когда сама захочет. Я в 7 лет захотела. Дочери 9 лет говорит что не хочет и никогда не захочет
СИРЕЛИ• 16 августа 2022
В 1,5 года уже очень просила. Проколола сама лично. Даже не пикнула. Повторяла без конца- я Зе зенчина. (Я же женщина) .

Ms. Скромность• 16 августа 2022
С 16-ти
Анонимба• 16 августа 2022
Донька в 6 років постійно цікавилася моїми сережками у вухах. Питала як вони у вуха потрапили))) Процедура з моїх слів їй не сподобалася . У 7 років сама підійшла і сказала, що хоче сережки . Я їй нагадала про процедуру, але вона погодилася потерпіти. Сама йшла, ніхто її не тягнув . Сама обирала сережки. Тобто рішення прийняла самостійно.
Але в нас сімейка у всіх сережки і ми любимо їх змінювати тож якось я не думала , що їй не захочеться ;)
автор Ворую вкусняшки • 17 августа 2022
Ответ дляАнонимба
Всі? У тата також?)))
Анонимба• 17 августа 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Всі? У тата також?)))
Татко наш дуже хоче доречі, але його професія ну ніяк не сприяє))))
Каже, що пенсії буде тату та сережка. Цікаво буде з ним жити, мабуть тоді перефарбую волосся у рожевий;)
автор Ворую вкусняшки • 17 августа 2022
Ответ дляАнонимба
Аха, я своєму чоловіку до весілля зробила. Хотів поносити десь рік. Проколола обидва вуха бо ми не знали колоти ліве чи праве)))))

Вже років 10 пройшло, не вийняв з вух.
автор Ворую вкусняшки • 17 августа 2022
Ответ дляАнонимба
А що у вас за професія? Бо мій і в банку працював і в держслужбі.