куркулиха• 17 августа 2022

Підкажіть, комунальні платежі

Ніколи цим не займалась, не в курсі
Я правильно розумію, що можу взяти квитанції піти наприклад в приват банк до каси і там все сплатити і вони побачать які в мене борги і тд
Дякую
АфродитаПетровна• 17 августа 2022
нє
автор куркулиха • 17 августа 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
нє
Підкажіть тоді
Шаловливая Пиранья• 17 августа 2022
в приват 24 или монобанке есть возможность самой все увидеть и оплатить.
автор куркулиха • 17 августа 2022
Ответ дляШаловливая Пиранья
Може потім розберусь через приват 24, зараз не можу там, хоче покази лічильників, лічильників немає
В касі можу?
волосатое стекло• 17 августа 2022
Заходите в приват 24,в раздел ,, платежи,, вводите свой адрес, дом и квартиру и все увидите.
автор куркулиха • 17 августа 2022
Прошу відповіді про касу, не додаток, в касі можна?
Ol-a• 17 августа 2022
Ответ длякуркулиха
Яке місто? В Приваті, моно не завжди коректна інфо по боргам.
волосатое стекло• 17 августа 2022
Ответ длякуркулиха
В кассе и узнаете. Или думаете все в кассе ПБ платят, очередя выстаивая и ожидая за дверями пока тревога закончится?..... Смешно. В ваших платежках по любому цифра с долгами будет, вы не знали?
автор куркулиха • 17 августа 2022
Ответ дляволосатое стекло
Чого ви з визовом, грубощами пишите
Ні не знаю, я про це написана в питанні, я ніколи не стикалась з комунальними платежами, лічильниками і тд
автор куркулиха • 17 августа 2022
Ответ дляOl-a
Київ
Ol-a• 17 августа 2022
Ответ длякуркулиха
Київ
Все залежить від ЖК, в Києві багато управляючих компаній, котрі взагалі не надають інфо до банків. Або ж надають не в повному обсязі. Сплатити через касу банку Ви звичайно можете, а от заборгованість краще дізнаватись у надавачів послуг.
волосатое стекло• 17 августа 2022
Ответ длякуркулиха
Чого ви з визовом, грубощами пишите
Женщина, а где грубость и вызов? Вы из розового облака выпали или вообще платежки в руках не держали? Так вам поясняю, что и зачем, а вы свое толдычите еще и обвиняете в том, чего нет. Вы бы сначала взяли те платежки в руки, а потом бы уже спрашивали, что не ясно вам.
автор куркулиха • 17 августа 2022
Ответ дляволосатое стекло
Так я ніколи платіжки в руках не тримала, і не займалась цим
Про це вже кілька разів в темі було написано
Як не мажте поради і спокійного відношення до людей, то не пишіть краще нічого
Ms. Любмая жена• 17 августа 2022
Не скжут Вам в кассе какие у вас долги. Только в кабинете или выписку из службы
Невидимка• 17 августа 2022
Ви можете на сайті привата, не встаючи з місця, в комунальних платежах ввести свій особовий рахунок і всі борги побачите. При бажанні натиснете далі і сплатите карткою.
автор куркулиха • 17 августа 2022
Ответ дляНевидимка
Через приват 24 просить покази на лічильники вказати, лічильників немає, тому ці платежі не можу зробити, а все одно ж там щоб треба платити
І осбб там немає в кабінеті
Тому ось це хочу через касу якось сплатити
АфродитаПетровна• 17 августа 2022
Ответ длякуркулиха
а буквар тримали? у платіжці буквами має бути все написано, невже так важко взяти і прочитати?
автор куркулиха • 17 августа 2022
Удалено администрацией...