18 августа 2022

Яку вишиванку обрати?

Дівчата, добрий ранок. Дивлюсь на вишиванки вже майже півроку і ніяк не можу знайти свою, тут вже думаю якщо до дня незалежності не знайду, то є сенс хіба що на наступний рік. І тут нарешті побачила, які мені сподобались. Перша — рожева, ніжна, жіночна, мені кольори подобаються. Але вона більше як красива блуза вишита ніж вишиванка. Машинна вишивка гладю. Друга, випадково побачила в центрі, ручна робота, більш традиційна мені здається. Сама майстриня з Бучі.
От яку обрати? По ціні, блакитна навіть трохи дешевша ніж рожева, хоча там ручна робота. Хочется, щоб вона не лежала в шафі і одягалась раз на рік, а носити планую з джинсами, кросівками. Це моя перша вишиванка буде і сподіваюсь не остання)
Результат:
вже голосів: 822
456 (55.47%) Рожева
366 (44.53%) Блакитна
Чижик Пижик 18 августа 2022
Ручну
Топтунша 18 августа 2022
Удалено администрацией...
Чижик Пижик 18 августа 2022
Потім купите рожеву
Чижик Пижик 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...
На голове волосы, где там жуть?
автор Советчица Года 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...
У тети це в мене? а що вже не так на голові?
Да, я блондинка! 18 августа 2022
Блакитна однозначно. Рожева як вигорівша, і до неї ой як важко буде низ підібрати. А з джинси тільки вибілені будуть підходити
Топтунша 18 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
У тети це в мене? а що вже не так на голові?
Удалено администрацией...
Единая страна! 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...
А вас і не питали про голову, тільки про вишиванку, але треба обов´язково отруту випустити?
автор Советчица Года 18 августа 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Блакитна однозначно. Рожева як вигорівша, і до неї ой як важко буде низ підібрати. А з джинси тільки вибілені будуть підходити
Ось ще колір рожевої блище, ну я теж думаю, що більше буде мороки підібрати низ до неї
автор Советчица Года 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...
Ви якась дивна, я наче про волосся не питала. І не знаю, що тьоті в совбезі люблять, бо в мене ніякої укладки немає на цьому фото
тогдалия 18 августа 2022
Гарне волосся. Вишиванки....
Лгин 18 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
У тети це в мене? а що вже не так на голові?
Все так у вас на голове, не заморачивайтесь))) мне голубая тоже нравится
Единая страна! 18 августа 2022
Блакитна подобається.
Укуси меня 18 августа 2022
І рожева подобається, але проголосувала за блакитну, бо в перші секунди здалося що то рукава-татухи набиті, на правій руці, може просто фото таке, близький до тілесного колір і обтягнуло руку. Не знаю як вживу. На рекламному фото рожева класна
ротцвеники 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...
Вы с какого урала? Отличные красивые волосы. Я прям вас представляю уже визуально))))
Да, я блондинка! 18 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Ось ще колір рожевої блище, ну я теж думаю, що більше буде мороки підібрати низ до неї
Сама по собі вишиванка красива, але вона може бути другою, третьою, десятою вишиванкою.
А коли ви берете першу, то це або основа повинна бути біла, або те, що вам найбільше підходить до стилю
Якщо ви пишите про джинси ( то це сині, чорні) тоді однозначно блакитна вишиванка.
Беріть і не роздумуйте. Ціни лізуть вверх.
Я на наступному тижні планувала купляти подовжене жилетку з спортивним костюмом, а тепер вона замість 2000 вже 3600...тобто вже і купляти не буду...
автор Советчица Года 18 августа 2022
Ответ дляУкуси меня
І рожева подобається, але проголосувала за блакитну, бо в перші секунди здалося що то рукава-татухи набиті, на правій руці, може просто фото таке, близький до тілесного колір і обтягнуло руку. Не знаю як вживу. На рекламному фото рожева класна
Рукава-татухи
Топтунша 18 августа 2022
Ответ дляротцвеники
Вы с какого урала? Отличные красивые волосы. Я прям вас представляю уже визуально))))
Чего так задело? Тоже так ходите?
Дуболом 18 августа 2022
А он-лайн магазину в них нема, часом? Гарні моделі, мені сподобались )
Блакитну беріть, там кольорів більше, легше підібрати низ
ротцвеники 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
Чего так задело? Тоже так ходите?
Такой пук в лужу априори никого не смог бы задеть
Крутышка-Пышка 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...
У какой тети и какая жуть???
Топтунша 18 августа 2022
Ответ дляротцвеники
Такой пук в лужу априори никого не смог бы задеть
На вы же мимо не прошли
Рыжая бестия 18 августа 2022
Мне не нравится сочетание голубого с красным. По голубому должно быть или синее, серое, белое шитьё. А розовая какая-то бледная. Вы знаете, ни в одной вы не выглядите красиво и нарядно. Ищите дальше, вышиванка должна делать из девушки панночку. А тут что-то не так выходит.
МеняАЖтрусит 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...
Что именно жуть?
Смячиком 18 августа 2022
Мне обе не нравятся, ели честно.
Простенько и примитивно по рисунку.
Есть более интересная вышивка и орнамент даже для повседневной носки
автор Советчица Года 18 августа 2022
Ответ дляДуболом
А он-лайн магазину в них нема, часом? Гарні моделі, мені сподобались )
Блакитну беріть, там кольорів більше, легше підібрати низ
Онлайн магазин в рожевій є (svargalviv), а блакитна то хенд-мейд, можу сказати де жінка стоїть, якщо ви з Києва
МеняАЖтрусит 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...
Отличная укладка, вы издеваетесь?!!!
ЛетаЙущаЙа АшЫпка 18 августа 2022
Если выбирать между фото 1 и фото 4 - я за первое фото, смотрится удачнее, но возможно это из-за освещения
автор Советчица Года 18 августа 2022
Ответ дляСмячиком
Мне обе не нравятся, ели честно.
Простенько и примитивно по рисунку.
Есть более интересная вышивка и орнамент даже для повседневной носки
Ну це вже справа смаку, я їх сотні передивилась, або ціни захмарні, або треба чекати під замовлення місяць. Обираю вже з наявності. Особисто мені не примітивно)
Смячиком 18 августа 2022
Ответ дляРыжая бестия
Мне не нравится сочетание голубого с красным. По голубому должно быть или синее, серое, белое шитьё. А розовая какая-то бледная. Вы знаете, ни в одной вы не выглядите красиво и нарядно. Ищите дальше, вышиванка должна делать из девушки панночку. А тут что-то не так выходит.
Вот и я о том же....
Вышиванка должна украшать и делать панночку а не делать по виду как ’наймычка’ с Тараса Шевченка.
Не в обиду автору.