Советчица Года• 18 августа 2022

Яку вишиванку обрати?

Дівчата, добрий ранок. Дивлюсь на вишиванки вже майже півроку і ніяк не можу знайти свою, тут вже думаю якщо до дня незалежності не знайду, то є сенс хіба що на наступний рік. І тут нарешті побачила, які мені сподобались. Перша — рожева, ніжна, жіночна, мені кольори подобаються. Але вона більше як красива блуза вишита ніж вишиванка. Машинна вишивка гладю. Друга, випадково побачила в центрі, ручна робота, більш традиційна мені здається. Сама майстриня з Бучі.
От яку обрати? По ціні, блакитна навіть трохи дешевша ніж рожева, хоча там ручна робота. Хочется, щоб вона не лежала в шафі і одягалась раз на рік, а носити планую з джинсами, кросівками. Це моя перша вишиванка буде і сподіваюсь не остання)
Результат:
вже голосів: 822
456 (55.47%) Рожева
366 (44.53%) Блакитна
Булку Дай• 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
Нет, просто крестная там работает, поэтому знаю
Так вы только по крестной судите? Или со всем ее штатом знакомы?

Катастрофа• 18 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Я так зрозуміла настав час обирати мені зачіску, а не вишиванку
не обращайте внимание на дуру
Топтунша• 18 августа 2022
Ответ дляБулку Дай
Всех видела
Булку Дай• 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
Всех видела
Так все таки ходите в собес))) прически рассматривать
Скользкая• 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...
Покажите свою прическу? Не, я серьезно, надо же понять, как выглядит продвинутая молодежь. Ждем фото.
На_оба_рот• 18 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Так рожева і дороще, причому я цю модель ще в мережці знайшла за 3430
Та ні, вона не вартує цих грошей.
Можливо, щось таке? Чи Ви шукаєте класичну?
Булку Дай• 18 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Настал час не обращать внимание на пришмаленных
Топтунша• 18 августа 2022
Ответ дляБулку Дай
Ну да, для этого и хожу туда))) я простоте часто забираю и подкидываю домой, мне по пути
автор Советчица Года • 18 августа 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
А ещё нельзя посмотреть,они все какие-то не такие. Может лняные потому что, или вам этот цвет не идёт, ну не то все.
А я любою льон і його дивлюсь

Скользкая• 18 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Ви якась дивна, я наче про волосся не питала. І не знаю, що тьоті в совбезі люблять, бо в мене ніякої укладки немає на цьому фото
Не парьтесь. Это вечная декретчица и сидящая на пособиях, как частая посетительница собеса отписалась. У Вас всё ок.
Непостоянная постоянность• 18 августа 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Та ні, вона не вартує цих грошей.
А где такие продаются?
Ответ дляСоветчица Года
А я любою льон і його дивлюсь
Но на нем если пятно посадишь, то все. Непрактичные
автор Советчица Года • 18 августа 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Та ні, вона не вартує цих грошей.
Такі не подобаються, рукав хотілось би повний. І я не люблю ці зав‘язочки
Булку Дай• 18 августа 2022
Ответ дляТоптунша
У каждого свой досуг, понимаю
На_оба_рот• 18 августа 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
А где такие продаются?
В Інтернеті знайшла) собі теж вишиванку шукаю.
Ответ дляНа_оба_рот
И мне надо. У меня есть темно синяя из вискозы, но это по-быстрому купила как-то, хочется более нежную и из натурального полотна
Скользкая• 18 августа 2022
Автор, мне больше розовая понравилась. А если хочется самую-самую, я бы заказала, чтобы вышили под меня.
Топтунша• 18 августа 2022
Ответ дляБулку Дай
У каждого свой досуг, понимаю
Какой досуг?
автор Советчица Года • 18 августа 2022
Ответ дляСкользкая
До дня незалежності вже не встигнуть вишити, та й ще дороще буде, я хотіла в три тисячі вкластись

автор Советчица Года • 18 августа 2022
Прям 50/50 голосування, думки розділились
На_оба_рот• 18 августа 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
Дивіться на УкрГламур, ще в мене у фаворитах біла мінімалістична з цвітом папороті від Етнодім. Темно-синю лляну я маю від Рябоконь Факторі, теж дуже красива. Кращого фото не знайшла.
Вероятненько• 18 августа 2022
Сучасна блакитна більш цікава...

Якщо ви не претендуєте на автентичність, то вона
Дама-мадама• 18 августа 2022
Неподобається
Їх як вже чоловік 15 носило і вам віддали, такий вигляд
Домашка• 18 августа 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Та ні, вона не вартує цих грошей.
Та ну, не то пальто…у автора на фото интереснее
ДА да да• 18 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
автор Советчица Года • 18 августа 2022
Ответ дляДама-мадама
Неподобається
Прям 15 А покажіть, які не носили чоловік 15?
ЯяяКакаджамбо• 18 августа 2022
Нравится задумка розовой. Но сочетания цветов - нет.
Голубая не нравится. Хотя более универсальная, но проще по исполнению.
Фифачка• 18 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Голубая не нравится вообще. И как сидит, и сама.
Розовая очень нравится и села хорошо.
Низ - это не только джинсы. У меня полно светлых брюк, я бы носила.
Краденые абрикосы• 18 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
А я любою льон і його дивлюсь
chaechka_• 18 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
У тети це в мене? а що вже не так на голові?
Прекрасный цвет волос у вас и волосы