Намакушка• 18 августа 2022
Спортивний костюм для худенького підлітка
Порадьте де краще замовляти речі для худенької, але високої дівчинки. Доця вже 170, їй лише 12 р. Дуже худенька, займається проф.спортом. Ніяк не можемо знайти спорт костюм. Дивилася H&M там розмірна сітка до 170, GAP, але все одно сумніваюсь. Боюь, щоб не було широке .
Вот Она Я• 18 августа 2022
НМ должно быть нормально. Еще в СМИЛ беру дочери вещи, там тоже для худышек. Ей тоже 12, почти 170 см, вес ок.40 кг)