На 36 розмір, на вузьку ногу, все в дуже гарному стані.
Yellow berry• 19 августа 2022
Ответ дляsobacura
Вже я стара для такого каблука )
А я ще одну пару босоніжок тримаю, ностальгія))
Yellow berry• 19 августа 2022
Ответ дляsobacura
В мене є дуже високі від Асос, правда на платформі. То їх я також тримаю )
Згадала фразу про сєдіну в бороду. Цікаво, а про жінку як сказати? Зморшка на чолі, каблук на нозі?))
Ответ дляsobacura
Та оце ж я бачу і я понесу, бо місце займають ті коробки.
Я свої то викидала....то забирала назад)))). А потім зібрала то все добро ...вклала а мішок...в віднесла. В дідуся в коморі мамині босоніжки довго зберігались ....дідусь казав що мода вернеться....мода вернулась ....а взуття не дочекалось)))).
Ответ дляkd_777
Мода може й вернеться, я вже не буду такою як тоді )
Хіба що може на села десь віддати, там малі модниці будуть щеголяти ))))