-Ань-• 19 августа 2022

Юристи в апараті ВРУ встали на сторону народа. Законопроект 4142.

СРОЧНО ЗАКОНОПРОЕКТ 4142 ПОЛНЫЙ РАЗБОР ЮРИСТАМИ ! НАМ ДУРЯТ ГОЛОВУ:

Юристы в аппарате ВРУ встали на сторону народа - адвокат Антон Болтик о законопроекте 4142:

Що змінилось в законопроекті 4142 і чому після "покращень" стало ще гірше.
Інформація для тих, хто слідкує за долею антинародного і антиконституційного законопроекта 4142, який уже 2 роки намагається прийняти Верховна Рада, і який постійно відкладають і відправляють на "допрацювання", тому що народ протестує.
Selena*• 19 августа 2022
Підписуйте петицію проти примусу. Дуже повільно іде підписання :(

https://petition.president.gov.ua/petition/155976

Kiss the sky• 19 августа 2022
Не открывается ссылка.
Selena*• 19 августа 2022
Ответ дляKiss the sky
Не открывается ссылка.
Спробуйте інший браузер. Бо все працює
Kiss the sky• 19 августа 2022
Ответ дляSelena*
Спробуйте інший браузер. Бо все працює
У меня гугл. Какой ещё?
Selena*• 19 августа 2022
Ответ дляKiss the sky
У меня гугл. Какой ещё?
В мене в гуглі відкривається. Але спробуйте фаерфокс
ToriN-iKA• 19 августа 2022
А эти петиции вообще влияют на что-то? Я видела некоторые петиции набрали нужно к-во голосов, а сказал Зеленский хер вам. Типа выезд мужчин и ещё там что-то было. Петицию ухвалять даже при нужном к-ве голосов если это выгодно будет стране. Иначе нет.
Или нет?
Пс. У меня ссылка тоже не открывается (
Ellillд• 19 августа 2022
Вопрос- а почему юристы не отстаивают права наши?) Где иски и жалобы? Трепаться по каналам и собирать бонусы в тиктоках- очень круто. А отстоять от себя и людей - неа. За это деньги не платят.
Selena*• 19 августа 2022
Ответ дляToriN-iKA
Или нет?
Пс. У меня ссылка тоже не открывается (
Якщо нічого не робити, то влада вирішить що всі змирилися і вона може робити що завгодно :(
Зараз не можна виходити на протест, то треба хочаб так. Багато хто ще пише депутатам...
Selena*• 19 августа 2022
Спробуйте знайти по номеру №22/155976-еп

Мушля51• 19 августа 2022
А хіба його протащили? Я дивилась законопроект і там остання дата розгляду 2021 рік.
автор -Ань- • 19 августа 2022
Ответ дляEllillд
Відстоюють! Адвокат Олександр Гуміров з самого початку незаконного карантину подав в суд.
У нього адвокатом інший класний адвокат - Дмитро Бузанов.
Судді затягують і постійно переносять розгляд справи.

Прямий ефір від 25.03.2021. Дивитись з 1:42:00 - Олександр Гуміров юрист, позивач у судовій справі про незаконність карантину.
автор -Ань- • 19 августа 2022
Ответ дляМушля51
Поки не протащили. Зараз знову активізувались, намагаються протащити.
автор -Ань- • 19 августа 2022
Ответ дляEllillд
Телеграмм канал Олександра Гумірова:
https://t.me/aleksandr_gumirov
автор -Ань- • 19 августа 2022
Ответ дляEllillд
Суд: незаконність карантину, позивач О.Гуміров. 28.09.2021. Відео уже недоступне, видаляють з інтернету такі ’незручні’ відео.
Ось що я собі зберегла:

28 сентября в 15:50 в Шестом апелляционном административном суде (г. Киев, ул. Московская, 8, завод ’Арсенал’, метро ’Арсенальная’) состоялось заседание в деле №640/8150/20 о незаконности карантина.
В ходе заседания суда 28 сентября судья Василенко Я. Н. проявил явную предвзятость, руководствовался не доказательствами в деле, а пропагандой из новостей, нарушил судейскую этику в отношении истца, что выразилось в переходе на личности, хамстве и угрозах. В результате, истцом Гумировым А. И. судье Василенко Я. Н. заявлен отвод.

Отвод будет рассмотрен судом в рабочем порядке. Следующее заседание состоится 19 октября в 16:00.

Напомню наши цели в этом процессе:
- признать противоправными абсурдные карантинные запреты и исключить возможность в будущем повторить их,
- дать в руки пострадавшим инструмент возмещения ущерба, нанесенного незаконными действиями правительства,
- восстановить в стране правопорядок и уважение к правам человека, на которые наплевали ковидо-истерики и ковидо-саботажники,
- начать процесс привлечения к ответственности виновных в ковидо-истерии и ковидо-саботаже.
Александр Гумиров https://t.me/anticovid_gumirov
Selena*• 19 августа 2022
Ответ дляEllillд
До війни були позови. Стахів активно проводив протести, поки його не арештували.
автор -Ань- • 19 августа 2022
Сергей Микитен хочет засудить Президента:

Гости программы Анастасия Недобиткина - основатель центра развития детей и взрослых Evolution и Сергей Микитен - основатель движения Stop Fake Pa*dem1c. Они расскажут о том, как продвигается уголовное дело, открытое против президента Зеленского и как с помощью самоорганизации люди могут помогать друг другу.
автор -Ань- • 19 августа 2022
h ttps://www.youtube.com/watch?v=Vt42MAY5Oo4&t=1s
Відео не загрузилось, можна подивитись якщо убрати пробіл між першими двома буквам.
автор -Ань- • 19 августа 2022
Остап Стахів теж позови подавав. Його наша злочинна влада знищити хотіла. Закрили по надуманим причинам, потім випустили під заставу майже мільйон гривень. Його однодумці зібрали гроші оплатити заставу.
автор -Ань- • 19 августа 2022
Олександра Гумірова теж потягали. Він брав в банку кредит і віддав 10 років тому.
А коли подав позов в суд проти незаконного карантину, то його за цей давній кредит потягали, начебто він не віддав кредит.
У бандитської влади бандитські методи.

Цвіту і пахну• 19 августа 2022
Ответ дляToriN-iKA
Или нет?
Пс. У меня ссылка тоже не открывается (
Ну зате ми знаєм, що йому насрати, і він знає що ми знаємо. Імідж страждає.
Selena*• 19 августа 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Нічого в нього не страждає. Він Україну називав повією, а над українцями відверто насміхався. Але ж 73% його обрали...і ще раз оберуть :(
Цвіту і пахну• 20 августа 2022
Ответ дляSelena*
То може хоч хтось очі розплющить. Бо я дивлюсь його фанатам сци в очі, а їм божа роса. Вова хароший, єго заставілі, он нє мог іначє.
Selena*• 20 августа 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Фанатам треба подивитись ролік, де Зе заспокоює народ 20.02.22р і каже що нічого не буде. Хоча він вже зізнався, що ще в жовтні! знав про напад!! І вивіз завчасно всю свою родину...
Але для прихільників зелених, то нічого не значить :(
Selena*• 20 августа 2022
Петицію про скасування жіночого обліку жвавіше відписують ніж цю :(
Хоча ця дуже важлива для всього народу!
Цвіту і пахну• 20 августа 2022
Ответ дляSelena*
Треба і мені подивитись, бо я його не бачила
автор -Ань- • 29 августа 2022
Лікар Оксана Винник про уколізацію в ЗСУ:

Міноборони продовжує вимагати у лікарів військових частин надавати інформацію хто вколовся від бананофікусу двома дозами і третьою…
https://t.me/ostapstakhiv/802
автор -Ань- • 29 августа 2022
Контакти Оксани Винник:
- пошта: oksanavinnik29poltava@gmail.com
- телеграм: @xena24