Я ось просовую петицію, про реєстрацію і тд, і знайшла цікаву інформацію, може, комусь буде корисною.
З‘ясувалось, що є жетончики на нашийник, їх скануєш, відкривається інформація про тварину і власнику приходить сповіщення, де тварина.
Може, хтось дуже боїться загубити улюбленця, то ось вам рішення.
Звісно, це не повноцінна реєстрація зі штрафом для власника, щоб не викидав тварин (як в петиції, але я її сюди не буду кидати, бо категорія теми не політична).
Про нюанси не знаю, не користувалась. Може, як в тебе немає програми, то воно й не спрацює при скануванні.
Назву говорити не буду, бо не реклама)
Не за Будка• 20 августа 2022
С началом войны я купила такой своему Домашнему коту. Который на улицу не выходит. Мало ли что- война все таки.
А о чем думают владельцы животных без поводков или на самовыгуле- даже не знаю.
После очередных ракет над городом, куча объявлений- помогите спасите убежал.
А чем думали хозяева, когда отпустили собаку без опознавательных знаков в военное время погулять?
Я уже молчу, что гуляют они среди людей и кидаются на бегающих детей и велосипедистов
КонФФетОшка• 20 августа 2022
Ответ дляSaudade
А я вперше бачу, ось такий сором мені😅
Просто не интересовались и не видели.
Ответ дляНе за Будка
Думаю, они принимали решение в спешке. Я не была в их ситуации, поэтому сложно судить, но своего наверняка забрала бы, он мне как член семьи.
Советничаю тут• 20 августа 2022
Да. Взяли такие всем нашим котам. Правда они их не носят постоянно. Но лежат наготове.
_Alekssandra_• 20 августа 2022
Ответ дляНе за Будка
И как коту? Прицепили на шею? Я боюсь, что ’повесится’, скачет чуть ли не по потолку. Еще зацепится где-то
Не за Будка• 20 августа 2022
Ответ для_Alekssandra_
Сделайте широкую петельку. У меня она раскроется, если зацепится.
_Alekssandra_• 20 августа 2022
Ответ дляНе за Будка
А где Вы эту веревочку купили?
Не за Будка• 20 августа 2022
Ответ для_Alekssandra_
А где Вы эту веревочку купили?
Так же, где и жетон заказывала.
Комплектом
_Alekssandra_• 20 августа 2022
Ответ дляНе за Будка
Так же, где и жетон заказывала.
Комплектом
Спасибо
Разумная Губка• 20 августа 2022
Ответ дляНе за Будка
Ошейники теряются, воруются, не?
Санта Барбара• 20 августа 2022
Я своїм дітям адресник собачий на шию вішала, коли в людні місця йшли. Я б цю тему з qr кодами і в дитячому напрямку розвинула
Санта Барбара• 20 августа 2022
Ответ дляSaudade
Хм, цікава ідея! Це допоможе знайти дитину, круто!
Може з виробником поговорити? По суті ж лише інтерфейс програми змінити
Санта Барбара• 20 августа 2022
Ответ дляSaudade
Багато хто буде проти, особливо віруючі, бо будуть вважати що то сатанізм з тими кодами)
Хто проти, йде мимо. Це ж не обов‘язково використовувати. У мене багато подруг би купили
Все знаю вдоль и поперек )• 20 августа 2022
собачий адресник очень легко раскручивается и все выпадает. Бесполезная вещь. Проверено на 3 шт.
Кошечка-муркошечка• 20 августа 2022
Такие брелки сейчас дают в АТБ.Скачиваете приложение,оформляете там животное,показываете на кассе и они вам дают брелок.Сканируете его и вся инфо на нём.Своей пёсе взяла и поцепила на ошейник,ходит с ним.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 20 августа 2022
Я такий взяла безкоштовно в атб, від Animal id. Всім раджу.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 20 августа 2022
Ответ дляСанта Барбара
Давайте зразу вживляти з народження