Бутылка с банками• Изменено 20 августа 2022
Зірки, які народили первістка після сорока
Сальма Хайєк — у 41 рік
Ніколь Кідман — у 41 рік (через 18 років після викидня)
Кім Бесінджер — у 42 роки
Єва Мендес — у 40 років, другу дитину — в 42
Єва Лонгорія — в 43 роки
Моніка Белуччі — в 40 років, другу дитину — в 46
Холлі Беррі — в 42 роки, другу дитину — в 47
Джей Ло, щоправда, у 38, і там було еко. Як думаєте, який відсоток еко в цих жінок? Думаю, більшість із них плодовиті від природи.
До речі, мама Наді Савченко народила її в 43, а її сестру - в 45.
Кім Бесінджер — у 42 роки
Єва Лонгорія — в 43 роки
Воздух в банке• 20 августа 2022
Кстати а где это наша Надя подевалась, шото ее не видно и не слышно героиню
Бутылка с банками
• 20 августа 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А какая разница ЭКО или нет?
Просто цікаво, чи високі шанси на природню вагітність у такому віці
Бутылка с банками
• 20 августа 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Мене в списках чогось нема...
Ви пізно народили чи вас?
Бутылка с банками
• 20 августа 2022
Ответ дляВоздух в банке
Служить у Києві) Я точно знаю, бо мій чоловік у цьому підрозділі
ЭмчЭндЭм• 20 августа 2022
Думаю что у большинства все таки были проблемы с репродуктивной системой+аборты в прошлом.
Маргарита и Мастер• 20 августа 2022
Ответ дляБутылка с банками
Природня вагітність можлива аж до менопаузи.
А менопауза наступає в середньому в 50-55 років.
Так що 40-45 дуже навіть ймовірно.
Це у нас жінки дивні, що інколи навіть 30-35 років вважають пізнім материнством.
Так що 40-45 дуже навіть ймовірно.
Пукимончиг• 20 августа 2022
Ответ дляБутылка с банками
Особисто у мене ще повно яйцеклітин і місячні ще регулярні. Гінеколог каже, що моя матка ’їй посміхається’ і завагітніти я можу спокійно ще не один раз. То ж запобігання вагітності наше все. Мені 43.
Бутылка с банками
• 20 августа 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так що 40-45 дуже навіть ймовірно.
Якість яйцеклітин, що залишилися, різко падає в 43-45. Тобто мертвонародження або синдром Дауна або викидень - 80% ймовірності
Маргарита и Мастер• 20 августа 2022
Ответ дляБутылка с банками
Звідки така дивна статистика? Це далеко не так.
Зарядка для хачапури• 20 августа 2022
Ответ дляПукимончиг
По доброму вам заздрю. Мені 36 і яйцеклітини закінчилися. Поки приймаю гормони, щоб остаточно не настала менопауза. Планували ЕКО, здали всі аналізи і вже мало бути запліднення донора. Та війна внесла корективи.
Напевно не буде в мене діток вже...
Бутылка с банками
• 20 августа 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Від доказових лікарів. Шанси на успішну вагітність щороку знижуються вже після 35.
Саме після 35 радять робити НІПТ і пити аспірин (
Бутылка с банками
• 20 августа 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Напевно не буде в мене діток вже...
А з якого віку у вас низький АМГ? У скільки років почалися перші місячні?
Маргарита и Мастер• 20 августа 2022
Ответ дляБутылка с банками
У молодих жінок віком від 20 до 25 років ризик народити дитину з синдромом Дауна складає 1:2000, а у жінок віком старше 35 років 1:365. У більш старших породіль віком 40 > років ризик зростає до 1:100.
Де тут хоча б близько до 80%?
Шукайте нормальних лікарів, а не з середньовіччя, які в 25 вже в старухи записують.
Де тут хоча б близько до 80%?
На перекуре• 20 августа 2022
Ответ дляВоздух в банке
Служить
Бутылка с банками
• 20 августа 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Де тут хоча б близько до 80%?
Ви тільки підтвердили факт про те, як з віком стрімко зростають ризики.
Гжегож Бженчишчикевич• 20 августа 2022
Ответ дляБутылка с банками
Конечно.
В 40 лет ещё климакса нет.
Даже во времена моей бабушки много рожали в таком возрасте. Не первых, но пятых так точно.
В 40 лет ещё климакса нет.
Гжегож Бженчишчикевич• 20 августа 2022
Ответ дляПукимончиг
Аналогично.
Мне 43. Каждый раз когда делаю УЗИ мне говорят что вам ещё рожать и рожать.
Гжегож Бженчишчикевич• 20 августа 2022
Ответ дляБутылка с банками
Бред хоть не пишите.
Нет такого вообще.
Маргарита и Мастер• 20 августа 2022
Ответ дляБутылка с банками
Та йопт, ну де там стрімко зростають ризики?
Де Ваші уявні 80%? Все одно навіть після 40 років ймовірність 99% народити здорову дитину! А з нинішньою медициною ризики можна взагалі звести до мінімуму.
Це якщо є бажання мати дитину, звісно.
Де Ваші уявні 80%? Все одно навіть після 40 років ймовірність 99% народити здорову дитину! А з нинішньою медициною ризики можна взагалі звести до мінімуму. Це якщо є бажання мати дитину, звісно.
Слухи-руки не распускаю• 20 августа 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Конечно.
В 40 лет ещё климакса нет.
У нас в 40 років в роду у всіх клімакс, у бабусі, мами, тітки, я от поки що тримаюся, мені якраз сорок, але цикл уже змінився.
Бутылка с банками
• 20 августа 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Аналогично.
Ага... Рожать і рожать з ризиком синдрома Дауна 1:100... І що вам мелять ті лікарі...
Гжегож Бженчишчикевич• 20 августа 2022
Ответ дляБутылка с банками
Где?
Никогда такого не слышала.
Маргарита и Мастер• 20 августа 2022
Ответ дляБутылка с банками
Вам можна не народжувати, я дозволяю.
Бутылка с банками
• 20 августа 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Где?
Никогда такого не слышала.
Підпишіться на Ольгу Білоконь
Бутылка с банками
• 20 августа 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вам можна не народжувати, я дозволяю.
Мені значно менше 40, і то є певні проблеми.
Зарядка для хачапури• 20 августа 2022
Ответ дляБутылка с банками
Місячні почалися пізно, у 16 років. Вперше здала АМГ у 35 років, тоді він був 0,11. І мені вдалося завагітніти, але на 9 тижні вагітність завмерла. Через пів року повторно здала АМГ - 0,02. Тільки ЕКО і тільки донорські яйцеклітини.
Бутылка с банками
• 20 августа 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Нічого собі... В мене почалися в 16,5, усе життя на узд мультифолікулярні яєчники. Лікарі казали, що оваріальний резерв буде довго. Але теж було 2 завмерлі вагітності. Страшно здавати АМГ
Зарядка для хачапури• 20 августа 2022
Ответ дляБутылка с банками
Як мені пояснив лікар, в моєму випадку такий різкий перепад АМГ з 0,11 до 0,02 за рік - це поза нормою. Ймовірніше, що вплинув стрес. Я дуже перенервувала протягом того року, в батька виявили онко.
Також малий запас яйцеклітин - це також спадково. Хоча в мами і в бабусі клімакс настав після 50, тому я не розумію чому в мене інакше.