Фиктивная• 22 августа 2022
Чому він вважає, що я «дурепа» і нічого не бачу?
Спитаю ще раз. Є друг, не українець, він старше мене на 1 рік. Я йому нічого не обіцяла і не буду цього робити. Відносин не шукаю, хочу жити для дитини та себе. Пише кожень день, постійно питає як у мене справи, як спала, здоров’є, дитина, у кінці завжди - бережи себе, сумую. Іноді і не відповідаю навіть. Але притому завжди підкреслює - я тільки друг і нічого більше. Хіба лише друг буде дарувати кульчики(відносно не дешеві) не зрозумівши з чого, при зустрічі закордоном, ще і намагався образитися, що це просто так чи пропонувати поїздку на відпочинок на Амальфітанське узбережжя і всі витрати на ньому, або говорить я хочу до тебе приїхати, його ні війна, ні прильоти не лякають. Що це як не спосіб мене «склеїти».
Він гарна і приємна людина, мені нормально було підтримувати зв’язок, але не більше чи вихід тільки один заблокувати та послати. Я вже не витримую його натиск. Як зберегти дружні відносини?
КокошинЭль• 22 августа 2022
Хм, странная вы, есть хороший мужчина, старается, а вы отвергаете. Ну блокируете, пусть найдет женщину готовую к отношениям и зря на вас время и усилия не тратит.
Автопортрет нурофена• 22 августа 2022
Я бы подумала что вы секс без обязательств ищете. Ещё и ломаетесь.
Фиктивная
• 22 августа 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я і секс не шукаю.
сказочное_Бали• 22 августа 2022
Ну яка тут дружба,у чоловіка є почуття,або сексуальний потяг до Вас. Може також відносин серйозних не хоче особо,але хоче сексу і відпочинку з Вами. Не морочте людині голову,або прощайтеся з людиною ,або їдьте на амальфітанське узбережжя,приймайте подарунки,увагу і насолоджуйтесь легкими сексуальними збоченнями. А дружби тут бути не може
А Я Самая Самая• 22 августа 2022
Автор, у Вас поведение собаки на сене. И для себя жить хочется, и ’кульчики’ нравятся, и на отдых на шару слетать. Но при этом, не вступать в отношения и я не про секс.
emerald_88• 22 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Сережки.
Дякую, не знала такого перекладу.
По темі, то навіщо блокувати?
Він від вас нічого не вимагає. Звісно, що кохає вас, але ж тисне, то навіщо блокувати? Але і від подарунків слід відмовлятися в такому випадку.
По темі, то навіщо блокувати?
А Я Самая Самая• 22 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Я і секс не шукаю.
Вы, вообще, ничего не ищите. Вам надо, чтобы Вас кружили и ничего не ждали взамен. Ну так, скажите ему всё прямо в глаза и разойдитесь. А то: я не такая, я ничего не хочу, только кульчики пусть каждую неделю дарят, ага.
Фиктивная
• 22 августа 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Я їх не взяла, не дописала, ще і від іншого відмовляюся, як можу, так як це не просто так.
сказочное_Бали• 22 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Залиште людину в спокої,попрощайтесь і заблокуйте.
сказочное_Бали• 22 августа 2022
В мене знайома має так мужчину в Німеччині. Зустрічаються пару раз на рік,вона до нього приїздила,і разом відпочивають. Жити ніхто ні з ким не хоче,він матеріально їй допомагає,подарунки .
Морожена_курка• 22 августа 2022
По описанию нормальный мужчина и вы еще капризничаете? Морочите голову ему. Если не секрет относительно недешевые это сколько для вас?
Морожена_курка• 22 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Зря)
Тоскующая• 22 августа 2022
Ответ дляФиктивная
честно ответьте себе и нам)-ві не хотите с ним секса, поєтому не хотите его обнадеживать? или вы хотите с ним серьезных отношений, но хотите все и сразу, чтобы сразу сказал, что любит и поженимся, и тогда вы готовы ответить взаимностью? или ваш вариант ожиданий?
Начальник Анонимов• 22 августа 2022
А на каком языке вы общаетесь? На не родном и Вы, и он?
В письмах писать береги себя - вообще ничего не значит. Даже для нэйтив спикер.
Фиктивная
• 22 августа 2022
Ответ дляМорожена_курка
Может це і мало, але за гуглом 780 євро якщо конвертувати.
Летчица• 22 августа 2022
Ответ дляemerald_88
Дякую, не знала такого перекладу.
По темі, то навіщо блокувати?
Да это по польски.
Фиктивная
• 22 августа 2022
Ответ дляТоскующая
Не хочу, мене влаштовувало все як було. Зараз він дізнався що я не у шлюбі і почалося
Тоскующая• 22 августа 2022
Ответ дляФиктивная
а як було? с вас надо по слову вытягивать?)
Любящая болтать• 22 августа 2022
Ответ дляКокошинЭль
Поддерживаю.
Фиктивная
• 22 августа 2022
Ответ дляТоскующая
Просто спілкування онлайн, також бачилися оффлайн, тоді він себе поводив спокійно, ніяких натяків та іншого.
Тоскующая• 22 августа 2022
Ответ дляФиктивная
уже назад не отмаяешь. друг, который вас хочет, не может быть просто другом
Любящая болтать• 22 августа 2022
Автор, а представьте себе, что он перестаёт Вам писать, и Вы узнаёте, что у него появилась девушка.
Не будете локти кусать?
Фиктивная
• 22 августа 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Не будете локти кусать?
Якщо дівчина буде то не буду кусати, а ось як людину втрати не хочу, ми багато років знайомі, не рік і не два, і навіть не 5.
Морожена_курка• 22 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Так это не очень дорогие, простенькие наверное очень. Я б взала, золото всегда в цене. Дают значит бери.