Фиктивная• 22 августа 2022
Чому він вважає, що я «дурепа» і нічого не бачу?
Спитаю ще раз. Є друг, не українець, він старше мене на 1 рік. Я йому нічого не обіцяла і не буду цього робити. Відносин не шукаю, хочу жити для дитини та себе. Пише кожень день, постійно питає як у мене справи, як спала, здоров’є, дитина, у кінці завжди - бережи себе, сумую. Іноді і не відповідаю навіть. Але притому завжди підкреслює - я тільки друг і нічого більше. Хіба лише друг буде дарувати кульчики(відносно не дешеві) не зрозумівши з чого, при зустрічі закордоном, ще і намагався образитися, що це просто так чи пропонувати поїздку на відпочинок на Амальфітанське узбережжя і всі витрати на ньому, або говорить я хочу до тебе приїхати, його ні війна, ні прильоти не лякають. Що це як не спосіб мене «склеїти».
Він гарна і приємна людина, мені нормально було підтримувати зв’язок, але не більше чи вихід тільки один заблокувати та послати. Я вже не витримую його натиск. Як зберегти дружні відносини?
Фиктивная
• 22 августа 2022
Ответ дляМорожена_курка
Так это не очень дорогие, простенькие наверное очень. Я б взала, золото всегда в цене. Дают значит бери.
Я майже байдужа до прикрас, для мене існує тільки золото чи не золото, красиві чи ні, є камінчики або немає.
Фиктивная
• 22 августа 2022
Ответ дляФантасмагория
А почему кульчики?
Це діалектизм, з польскоі мови. У нас вчителька була напів полька, багато розповідала такого. Ось я і запам’ятала та використовую, мені ця назва для сережок більше подобається.
Зашла на 5минут• 22 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Ааа цікаво)