Смурфетта• 22 августа 2022

Косів, ветклініка

порадьте будь ласка, куди везти котика, треба перевірити його на лейкоз та імунодефіцит
всемВсёИмного• 22 августа 2022
Там не має, там тільки по козам і коровам, ми зі своїм котиком їздили до Коломиї

Lor111etta• 22 августа 2022
В Коломию,в пан Коцький і то зранку,аби лабораторія ще прийняла матеріал на аналізи.
Подзвоніть і запишіться краще
всемВсёИмного• 22 августа 2022
Ответ дляLor111etta
Подзвоніть і запишіться краще
Там лікарка дуже активна, нам дуже сподобалась )
Lor111etta• 22 августа 2022
Ответ длявсемВсёИмного
А я лікарки не знаю,а молодого мужчину.
Повненький такий.
Дуже добра людина
НЛОша• 22 августа 2022
Їдтье до Ужгорода, Ветклініка Цімбор, можете загуглити. Ветлікар Василь Миколайович. Ми переселенці з Ніко, дуже класна клініка, все на місці і аналізі і УЗІ. Возила свого 16-річного пухнастого переселенця, перевірити здоров´я)) Дуже задоволена.