Женька Жменька• 22 августа 2022

Подскажите про помощь украинским беженца в Нью-Йорке

Добрый день! Зовёт подруга в Нью-Йорк, но она не на соцеале и хорошо знает язык. Мне очень страшно т. К моих средств хватит максимум на месяц. Я б хотела найти работу и не сидеть на соцеале, но мне страшно, а вдруг всё затянется больше чем на месяц, а надо будет оплачивать квартиру, питание. Язык на начальном уровне. Подскажите может кто-то пользуется социальными программами (жильё, пособия), что там реально получить пока не будет разрешения на работу и самой работы?
NesmeyanaYa• 22 августа 2022
А в Нью-Йорку є соціальні програми?
luna2007• 22 августа 2022
Какая работа без знания языка?
Яни• 22 августа 2022
Мне б такую подругу)
Квиточка• 22 августа 2022
Америка - не страна мой обеспечения. Бывают плюшки, на которые некоторым удается попасть. Но вообще, ехать туда с такой перспективой, затея не очень. У меня подруга с семьёй сейчас в Калифорнии, ехали к знакомым, первое время жили у них. Читает вопросы в группах желающих переехать с пустыми карманами и каждый раз поражается , как люди могут ехать в Америку на пустое место, без денег. При этом, надо великолепно знать язык и быть готовым подтверждать дипломы. Ну, и знать местный менталитет, он тоже специфический
I-va• 22 августа 2022
Получите визу для начала. Потом будете мечтать об Америке. Пусть ваша подруга выступит спонсором.
MamaGalya• 22 августа 2022
Ответ дляКвиточка
В Америці всі роботи потребують диплому?)) зазвичай працюють руками спочатку, а в процесі займаються всім іншим( мова, курси тощо) . На соціал там дійсно не проживеш, але на мінімум заробиш, хоча б прибиранням.
Квиточка• 22 августа 2022
Ответ дляMamaGalya
Для цього потрібен дозвіл ) у Каліфорнії розглядають її платно до 6-9міс. Якщо біженець, то йдуть на поступки -4 міс і оплата розгляду у 3 рази вища)) за що жити ці місяці, поки розглядаюсь прохання на роботу, та ще й якщо їхати з пустими кишенями, навіть до знайомих?
mikama• 22 августа 2022
Без достаточной суммы денег я вам не советую ехать в Сша .ну разве что кто-то будет вас содержать там
Разрешение на работу ждать от 2 м до 9 мес
Нелегально вы работать не сможете и фин поддержки ,как в Европе нет
I-va• 22 августа 2022
Ответ дляMamaGalya
Разрешение на работу ждать сколько? 3 месяца минимум. И что делать в это время? Работать нелегально? Это может плохо закончится. Жить не за что, жить негде, зато в Америке.
MamaGalya• 22 августа 2022
Ответ дляКвиточка
Робота за кеш, так працює 99% емігрантів на початках. Три місяці пролетять.
Саме дороге це житло і страхування. Якщо житло нададуть знайомі, а страхування як бенефіт можна оформити, то не бачу проблем.
MamaGalya• 22 августа 2022
Але, є одне але- сомоосвіта і пошук інформації самостійно. Ніхто розжовувати не буде, треба вникати у всі процеси і нюанси. Це важко, дуже важко зазвичай. Але не є чимось нездоланним.
MamaGalya• 22 августа 2022
Але, судячи з того, що автор почала звідси, а не з ютюбу, профільних груп, тощо, то…. попереду багато треба вчитись і вникати. І швидше за все, автор не готова… принаймі морально.
КлаваЧерепиця• 22 августа 2022
Біженцем в США вас не приймуть.
Можете попросити оформити подругу спонсорство по u4u, якщо вона відповідає вимогам для спонсорства.
Якщо пройдете по програмі, то після отримання гум.коду ви можете зразу подавати на ssn, та маєте право на отримання дозволу на роботу. Це займе від 1 до 3 місяців в залежності від штату. Також зразу отримаєте базову мед.страховку та деякі бенефіти (вони теж залежать від штату).
Отримаєте продуктову картку десь на 250-300 доларів на місяць. В деяких штатах ще буде грошова допомога, невелика, до 500-600 доларів. Можна буде також отримувати продукти в фудбанку.
Допомогу отримуватимете протягом року.
Після отримання дозволу на роботу влаштуватись не проблема, мінімалка від 11 до 15 доларів на годину в залежності від штату.
Соціальне житло вам не нададуть.
Без знання мови буде дуже важко, так що порада - вчіть!!
По тур.візі можна спробувати, але мінусів більше, ніж плюсів. Найбільший мінус - легалізуватись зможете не раніше, ніж через 9 місяців після приїзду, іміграційний адвокат це дорого, ну і не матимете права працювати.
NatalieShostja• 28 августа 2022
Ответ дляКвиточка
Не пишіть не правду. Зараз набагато швидше розглядають тим , хто по U4U приїжджає. Є кейси в один місяць