Мир Мир Мир!• 22 августа 2022
Какими побаловать себя вкусняшками при ГВ
Накладная• 22 августа 2022
Зефир, халва, пастила натуральная. Но нужно немного, смотреть на реакцию
Голубая фишка• 22 августа 2022
Что хотите то и ешьте). Я, когда кормила, только алкоголь не пила и не курила. Ела все.
Фруты_Буты• 22 августа 2022
Я перелякана була і на строгій дієті. А дівчата їли все.
Жалію що обмежувала себе. Можна було без фанатизму.
Із прям смачного цукерки корівка точно можна
ЯспАкойнаЯ• 22 августа 2022
Сухофруктами, печеним яблучком, макаронною запіканкою з яблуком, налисниками з сиром і лохиною, кефірними оладками з яблуком, кексом зеброю
Я в дамках• 22 августа 2022
Ответ дляФруты_Буты
вам корівки смачні?) ех, щаслива людина
ЯспАкойнаЯ• 22 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Що Вас дивує?
Цукерки... Тому, що на ГВ перший місяць взагалі неможна шоколад ( саме натуральний шоколад), а потім не більше 5 г чорного натурального шоколаду ( а не цукерок) вдень
ЯспАкойнаЯ• 22 августа 2022
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Пиріг New York Times
Точно, зі сливами або персиками 👍
Майстерня домашнього текстилю• 22 августа 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Чому не можна?
Кактус из кожезаменителя• 22 августа 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
а мені можна було
ЯспАкойнаЯ• 22 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Чому не можна?
Тому що не відомо, що там у тих цукерках. І першим пунктом там звичайно пальмова олія
Ответ дляЯспАкойнаЯ
І це все)?
ЯспАкойнаЯ• 22 августа 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
а мені можна було
Мені теж рекомендували чорний шоколад, бо під час кесерового була велика втрата крові, і виписали мене з пологового з гемоглобіном 64 😔
ЯспАкойнаЯ• 22 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
І це все)?
Мені цього достатньо, а Вам і Вашому малюку смачного
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Дякую, моїм малюкам вже від 7 років і старше. Їла все, що хотіла. Раціон годуючою мами повинен бути повноцінним і різноманітним. Дитина своє візьме, а мама потім з тими дієтами без зубів, волосся і нігтів залишиться.
І балувати себе потрібно завжди, сита і задоволена мама - спокійна мама, а значить спокійне дитя.
ЯспАкойнаЯ• 22 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Де я писала про дієти?
я ж написала, я за шаколад, але не цукерки. Я наприклад після цукерок вічно маю висипання на лиці, так руагує печінка, поясніть навіщо це дитині?
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Де я писала про дієти?
Це Ваша особиста реакція, а дитина шоколад не їсть. Вся їжа розкладається ферментами на БЖВ, от ними і ще мікроелементами і вітамінами і харчується дитина, а не шоколадом, чи іншою їжою.
А, короче, шо хочете, те і робіть, мені ніякого діла нема, адьйос
Ответ дляЕлена 878
Учитывая, что разрешенный список продуктов аж из 6 позиций, печеное яблоко, печенье Мария, гречку сейчас наверное можно отнести к вкусняшкам, творог без никто. Остальное к вкусняшкам не относится никак.
Боюсь представить, при каких заболеваниях такие страшные ограничения.