Ответ дляКвітнева Іванівна
З лосінами або джинсами скіні, з короткими шортами джинсовими
Ща покажу, сегодня взяла
Ответ дляКвітнева Іванівна
Шорты джинс обьемные, топорщит
Квітнева Іванівна• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Шорты джинс обьемные, топорщит
А вона типу як в обтяжку?
Ответ дляКвітнева Іванівна
А вона типу як в обтяжку?
Не, свободная
Квітнева Іванівна• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Воть😃
Класна) Я люблю таке) А це стрази чи блискітки, бо на фото не дуже видно?
Ответ дляКвітнева Іванівна
Стразинки🤭
Ответ дляКвітнева Іванівна
А шорты вот, она их закрывает и топорщит
Квітнева Іванівна• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Не, свободная
Мені здається, що з джинсами блакитними або лосінами чорними буде прикольно. Не розумію, чого вона топорщиться з джинсами, якщо вона широка?
вентиляторная• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Длиннее что-то нужно,поройтесь в закромах
Квітнева Іванівна• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Стразинки🤭
Прикольно) Правда я не дуже люблю стрази, бо вони в мене завжди одразу відвалюються від одягу чомусь(
ЖующаЯКонфету• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Воть😃
Черные лосины или широкие джинс. шорты ниже колен😉 такой цвет джинс как на фото - отличный
Квітнева Іванівна• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
А, ну так це широкі шорти, того воно і топорщиться. Якщо звичайні в обтяжку будуть, мало би виглядати норм
Ответ дляКвітнева Іванівна
У шорт обьем
ЖующаЯКонфету• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
У шорт обьем
Под короткие точно нет. Или широкие джинсы, или широкие джинс. бермуды ниже колен.
Квітнева Іванівна• 1 час назад
Ответ дляЖующаЯКонфету
А чого під короткі ні? Мені здається, прикольною. Хоча звичайно всім різне подобається
ЖующаЯКонфету• 1 час назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
Того шо довга футболка і ви наче без шорт, бо вона їх закриває. А якщо ще і шорои об´ємні - то взагалі не то, чтирчати будуть.. Як здрастє буде....
Манка Я• 45 минут назад
Ответ дляМаксХмара
Тю, довгу можна й без трусів
У Алины дома опасно без трусов ходить.
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Прикольно. Где брали?
В магазинчике где бывший пивзавод был
Не цілуюсь з бодуна• 26 минут назад
Ответ дляАлина-1240
В магазинчике где бывший пивзавод был
А... Ладно тогда