Tata12.10• сегодня в 19:47

Немає енергії і сил ні нащо. Мені 29 років

Працюю з 9 години до 18:00 віддалено з понеділка по п’ятницю. Зранку прокидаюсь десь о 7 чи о 8. Встигаю тільки сходити в душ і приготувати собі якийсь легкий сніданок. Все інше по дому робить тато. Після роботи повечеряти встигаю, трохи поспілкуватись з родичами і весь інший час я лежу в ліжку, дивлюся рілз в інстаграм або Тік ток. До цього роки 2 тому назад я багато займалася спортом це був зал, стретчинг, східні танці. Вага в мене була 55 кг. На початку 2025 року я потрапила в психіатричну лікарню. Була в лікарні місяць. Потім рік прийому антидепресантів. Я набрала 20 кг. І тепер мені не хочеться абсолютно нічого. Мені не хочеться навіть займатися танцями які я так любила. Що це за стан такий? Що порадите?
Zima_Letto• сегодня в 19:53
Вы попали в псих.лечебницу и проходили лечение - и нас спрашиваете что с вами? Вам не кажется что вы наверняка знаете о себе больше чем любая из нас?

PS: интересные вы темы тут создаете. Просмотрела, обзорно, некоторые

Onyx83• сегодня в 19:59
Тата, согласна с предыдущим комментатором, ощущение по вашим темам, что вы просто троллируете время от времени. Той пуделя не завели хоть ещё?
Dakha• сегодня в 20:00
який діагноз привів вас у псих.лікарню?
автор Tata12.10 • сегодня в 20:05
Ответ дляDakha
який діагноз привів вас у псих.лікарню?
Клінічна депресія
Алина-1240• сегодня в 20:22
Посоветую перейти с онлайн на офлайн работу. Человек сука социальная