пу_пугренчик• 23 августа 2022

Не нарушає закон керівництво?

Велике державне підприємство інфраструктури.Всі працівники з 23 по 25 включно працюють дистанційно.Бояться що будуть прильоти.Ми працюємо за змінами.І тільки ми повинні вийти на роботу .Це законно?А якщо прилетить ,хто буде відповідати?
Акуна_Матата• 23 августа 2022
Так на время прилета тревоги должны идти в бомбоубежище ,

Я не такая• 23 августа 2022
Если прилетит вам будет уже все равно.
автор пу_пугренчик • 23 августа 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Ніхто нікуди не йде.То му що робота пов’язана з годинами.Що інколи до якої години треба зробити.Тому сидимо і працюємо.А коли зненацька чуємо вибухи,в паніці розбігаємось хто куди.
Из ДОМа-2 Я• 23 августа 2022
Автор, дивлячись де Ви працюєте. Зупинити все не можуть. В чергову режимі, за змінами працюють.
Янка-угомонись• 23 августа 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Тю, а если 30-го прилетит, кто будет отвечать?
Брехушка• 23 августа 2022
транспорт тоже везде будет ездить...
автор пу_пугренчик • 23 августа 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Це робота з комп’ютером.Це не виробництво.
Улыбчик• 23 августа 2022
Працівники критичної інфраструктури повинні виходити на роботу. Якщо тривога - в укриття. І ще. Якщо у вашому регіоні не встановлена комендантська година на ці три доби, то немає офіційної підстави усіх відправити дистанційно.
Брехушка• 23 августа 2022
Ответ дляпу_пугренчик
не гоните, на производстве тоже работа с компьютером есть

Гжегож Бженчишчикевич• 23 августа 2022
Не все ж могут работать дистанционно. Если ваша работа связана с объектами критической инфраструктуры, то придётся выходить.
Морковку дай• 23 августа 2022
Увольняйтесь прямо сегодня и бегом в Польшу.
Прилететь то может каждый день!
Фиктивная• 23 августа 2022
Законом не заборонено встановлювати дистанційну роботу для ОКРЕМИХ категорій працівників.
Законом не передбачено що підприємство обовязково мають перейти на дистанційку ( це рекомендація)
Так що ніяких законів ваше підприємство не порушувало
Ромашкинная• 23 августа 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Автор, можете уволиться и не ходить на работу, в любой день
автор пу_пугренчик • 23 августа 2022
Ответ дляБрехушка
Та я не заперечую що єсть.Просто всіх на дистанційно .Я теж можу працювати дистанційно,але ні ми на роботу.
автор пу_пугренчик • 23 августа 2022
Ответ дляМорковку дай
Прилететь то может каждый день!
То чому кругом і по телевізору і в інтернеті ,кругом кричать будьте обережні ці три дні?Значить бояться чогось?
автор пу_пугренчик • 23 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Мер міста вирішує?От він вирішив всіх дистанційно на три дні.Всіх.А наше керівництво вирішило по своєму.
Янка-угомонись• 23 августа 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Автор, у нас по телевизору кричат, что потерь нет и крымнаш. Выключите его навсегда.
Ромашкинная• 23 августа 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Какое отношение имеет мэр города к вашему предприятию? Вы в коммунальном предприятии работаете или в мэрии?
Сладкий лимончик• 23 августа 2022
Все претензии к путину .

ЭмчЭндЭм• 23 августа 2022
Автор, перекладіть вже відповідальність за своє життя на себе. Не погоджуєтесь з рішенням керівництва - звільняєтесь і евакуюйтесь. Нас всіх керівництво держави не попередило про початок війни, хоча знало, що вона буде.
Своего не предлагать• 23 августа 2022
Я так розумію що в робочий час у вас робота тут кипить?
ПироженкА• 23 августа 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Як це робота пов´язана з годинами? Щр це за маячня? Ви години відсижуєте? В якому місті ви працюєте?
автор пу_пугренчик • 23 августа 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Читати треба уважніше.Зміна.У мене вихідний.
автор пу_пугренчик • 23 августа 2022
Тут як завжди.Тільки і назви що ПОРАДНИЦЯ,а на ділі злющі тітки.