Бибер-анонимер• 24 августа 2022
Покажите ваши столешницы на кухне.
Бибер-анонимер
• 24 августа 2022
Ответ длябЭйбА
Моя на полу пока стоит
Покажите расцветку,пожалуйста
Мишка-шалунишка• 24 августа 2022
Агата столешка, ближе к бетону. Под белую кухню с черными ручками.
Великий сатирик• 24 августа 2022
Егеер, в нас ширша за стандартну, і тому дорожча, бо ховали посудомийку, зате лишились залишки під раковину в ванній, вибачте за бардак
Барабан для взрослых• 24 августа 2022
Ось така, в мене пока тільки нижня частина, середній ярус шкафчиків буде такого ж кольору, а вже самий верхній знову сірий. В мене всі меблі і двері в цій кольоровій гамі. Дорого, довго (тому що дорого, і тому що чоловік допомагає майстру (куму) робити наші меблі), але я дуже задоволена. Взагалі люблю свою квартиру, бо ми її змогли купити самі, дуже довго йшли до мрії. Тому кожний сантиметр тут продумую. Але звичайно для когось це - ну таке)))
Зі святом!
Бибер-анонимер
• 24 августа 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Зі святом!
Дякую!
Бибер-анонимер
• 24 августа 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Дякую!
бЭйбА• 24 августа 2022
Ответ дляБибер-анонимер
Покажите расцветку,пожалуйста
Дуб крафт золотой, на фото цвет более блеклый.
Кухня синий низ, белый верх.
Фартук белый с синим узором. Ламинат под столешницу.
Кухня синий низ, белый верх.
Великий сатирик• 24 августа 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Зі святом!
Привіт сестра, ви описали нашу ситуацію, брат робив нам кухню по можливості, чоловік допомагав, на квартиру 20 років збирали, і ой як розумію, що таке зараз ремонт і меблі, покажіть ще фото кухні, ми до своєї вже техніку докуповуємо і підсвітку...Яку плиту використовували,ви з якого регіону?
Вибачте багато запитань

, але дійсно цікаво
, я так скучила за такими темами
Вибачте багато запитань

, але дійсно цікаво
, я так скучила за такими темами
Яичница с беконом• 24 августа 2022
Проня_Прокоповна• 15 сентября 2022
Ответ дляЯичница с беконом
І в мене керамогранітна плитка
Яка цікава у вас газова поверхня!!
Яичница с беконом• 16 сентября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Яка цікава у вас газова поверхня!!
Дякую, вона з лінійним розташуванням конфорок, тому робоча зона прямо перед плитою. Мені зручно.
Проня_Прокоповна• 27 сентября 2022
Ответ дляЯичница с беконом
А яка у Вас витяжка?
Яичница с беконом• 27 сентября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
А яка у Вас витяжка?
Т- образная на 90см.