Аноним Завхоз• 24 августа 2022

Я б хотіла, щоб Залужний був найближчим помічником і радником президентом

psihologist• 25 августа 2022
Ответ дляklycha
Його вибрала більшість і дуже добре. Це кращий Президент.
Піпєц , ви зомбонуті(( ви ж нам володьку як в Рашці вирощуєте. Господи((

klycha• 25 августа 2022
Ответ дляpsihologist
Та не)) уж лучше , наверное, 95 кварталщина и Арестовщина ( простигосподи)
Так краще Зеленський.
Ellillд• 25 августа 2022
Ответ дляАноним Завхоз
Я за
Новый заказ?
klycha• 25 августа 2022
Ответ дляpsihologist
Піпец це всі президенти за 30 років. Так не вибирайте володьків і все буде добре. А Петьків вже достатньо.
psihologist• 25 августа 2022
Ответ дляklycha
Ви схожі зараз на тих що « восемь лет донбили бомбас « ну чесно ( у вас є критичне мислення, чи тільки гасла с з 1 плюс один?
owl62• 25 августа 2022
Ответ дляklycha
Так, кращий. Як і Рузвельт був кращим.
Ви мабуть, хотіли сказати - Рейган? Який розвалив ’імперію зла’ СРСР?
psihologist• 25 августа 2022
Ответ дляklycha
Мені вас дуже шкода( але і себе шкода, бо якось не хочеться їхати з країни яку люблю, але коли чую таких як вас, то руки опускаються(
nutty• 25 августа 2022
Ответ дляКак_б_не_так
потому что вы его выбрали🤷‍♀️
Кто???
nutty• 25 августа 2022
Ответ дляТворческий типаж
смешно, учитывая, кто у нас президент
а в советниках - арестович
Люся - не советник, а шут придворный.

psihologist• 25 августа 2022
Ответ дляnutty
Люся - не советник, а шут придворный.
Но этот шут ( бля) ну очень нравится Охотск. И это жуть(
psihologist• 25 августа 2022
Охотск- охлос ( електорат его потенциальный)
Mrs.Ochmonek• 25 августа 2022
Ответ дляpsihologist
Тю, так а что ж он « вещает» от имени власти постоянно?
від імені влади говорить влада, а він -по-перше, піариться для себе, по-друге, говорить і на аудиторію запоребрика теж. А те, що в ньому є якась цінність щоб він міг радити президенту - сумніваюсь
Mrs.Ochmonek• 25 августа 2022
Ответ дляpsihologist
А вы на самом деле думаете, что зе на своём месте?
Після 24-го виявилось, що він може робити те, чого від нього не очікували - вигризає для нас по максимуму допомогу
psihologist• 25 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я його не попадаю зовсім, і вважаю російською консервою((( але нашим людям подобається ( не всім) але..
psihologist• 25 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Боже , він і для нас? Справді? Мені навіть нема , що вам сказати, бо ви і слухати не будете
Mrs.Ochmonek• 25 августа 2022
Ответ дляОливия 0908
Люди не понимают, чем грозит военная диктатура у власти. Привет, Северная Корея
Розквіт України 17ст - як раз Гетьманщина, військові при владі. І , до речі, - не диктатура.
На раші клан військових би не прийняв рішення лізти сюди далі після перших тижнів, просто з військової т.з. ФСБ - значно гірше при владі
Mrs.Ochmonek• 25 августа 2022
Ответ дляpsihologist
для нас, так, для українців маю на увазі
psihologist• 25 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А якби він втік, то що б було?
Mrs.Ochmonek• 25 августа 2022
Ответ дляpsihologist
А ви не зомбонуті? Хто ваш кандидат (якщо, скажімо, петро вже назавжди за гратами), є хтось, крім нього?

Оливия 0908• 25 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А как во время Гетьманьщины жилось простым людям? Китай на данный момент тоже крупный мировой игрок, держава с мощной экономикой. Но как там живут простые люди? Как на счёт их свободы?
21 век! Эра политиков. Залуженый - прекрасная кандидатура на пост министра обороны. Но в кресле президента должен сидеть политик. Тогда и до воин дело доходить не будет.
Rikitikitavi_2022• 25 августа 2022
а куда арестика тогда девать прикажете? не будет занят там радныком - пойдет от горя станет Люсей опять и пойдет продавать себя кто больше даст, а так хоть Родине послужит, а Залужный и так будет служить, что так что так, он служивый и не пропадет, а за Люсю страшно мне, пропадет девка в водовороте войны, эээх
psihologist• 25 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та я ще раз впевнилась, що ви зомбонуті))) бо ви як і ваш кумир ганяється за Петром))) ні! Я не порохоботи, ви не вгадали. Але я таки впевнилась, що ви жалюгідні і мислите телевізором( навіть не цікаво далі з вами розмовляти, чесно.
Mrs.Ochmonek• 25 августа 2022
Ответ дляОливия 0908
Є свідчення іноземців, які подорожували тоді Україною. Вони описують життя і простих українців. Загальну грамотність населення,наприклад. Уже був у нас університет з початку 17 ст. Церков багатенно в стилі козацького барокко. Ну, а прості люди - селяни, звичайно ж, багато і тяжко працювали. Але не порівняти з кріпацтвом, яке принесла нам Єкатєріна-2 в наступному столітті.
psihologist• 25 августа 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Ору чайкой))) люся! Куда Люси? Та, подождите, ещё президентом выберут, бо він красивий і так гарно балакає
PinkyPink• 25 августа 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Он же не советник президента
Mrs.Ochmonek• 25 августа 2022
Ответ дляpsihologist
І я ще раз впевнилась, що ви зомбонуті)) Якби це було не так, змогли б просто відповісти на моє запитання. І це справді виглядає жалюгідно - придумувати щось про мене, замість того,щоб сміливо висловити свої симпатії.
Rikitikitavi_2022• 25 августа 2022
Ответ дляPinkyPink
Он же не советник президента
тогда неплохо, значит терять ему нечего особо если подвинут и Люся не пустится во все тяжкие или его не изнасилуют толпой его фанатки дамы, если его уволят. тогда ок.
PinkyPink• 25 августа 2022
Автор, у Залужному сейчас должность намного выше чем помощник президента:) Вы получается, понижения его в должности хотите
psihologist• 25 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви реально зомбонуті, вибачте якщо шо. З вами розмовляти мені не цікаво зовсім. Ганяйтесь далі за Петром і цілуйте дупу зеленському) мені ваша « двіжуха» огидна
Rikitikitavi_2022• 25 августа 2022
Ответ дляpsihologist
не, Люсю я на место лукашенко хочу, вот там ему самое место. я бы лукашенко приклеила суперклеем к трону, трон бы приковала к разбитому рускому танку, дала бы ему попкора с картохой, посадила бы к телевизору, там было бы два канала: на первом Люся управляет Белоруссией как вице президент Тихановской, а на втором канале - суд Гааге, где Путин сморщился на скамеечке в робе синего цвета и сидит смотрит как одного за одним его ближайших подчиненных судят как военных преступников