Аноним Завхоз• 24 августа 2022
Я б хотіла, щоб Залужний був найближчим помічником і радником президентом
Camomile-Anna• 25 августа 2022
Ответ дляМи разом
Подивимося що ви заспіваєте з 01.10.2022
Чому ця дата?
Camomile-Anna• 25 августа 2022
Ответ дляPinkyPink
Он грузин, а это важно?
Пётр Алексеевич ему гражданство дал и в прокуратуре он себя отлично показал, пока не выжили
Так, це важливо. Важливо, що людина у владі поаинна народитися українцем, вирости в Україні, тоді вона буде боліти за нашу країну.
А в цього пана є своя країна. І я проти осіб, яким дали наше громадчество, в органах влади і вважаю, що має бути відповідний закон!
Ответ дляCamomile-Anna
Вважайте 🤷🏻♀️ В мене інша думка. Я би і Борю Джонсона забрала. Мені важливіше щоб була професійна людина і не крала.
Ответ дляМи разом
Я против военского учета женщин. За петицию! Если Вы об этом.
Как была против, еще ряда других законов ограничивающих мою свободу, как при Зеленском, так и при Порошенко, Ющенке. Но, я жила во многих странах, везде хорошо там где нас нет, и везде есть такие ужасные для нашего человека законы что просто жесть.