Мир Мир Мир!• 25 августа 2022
Темно зелена сукня на весілля, аренда?
Привіт всім.
Одружується племінниця, у нас з нею різниця у віці 13 років.
Весілля планувала майже три роки: то ковід настав, потів у другу хвилю ковіду помер її тато, планували вже на цю весну, по її татові рік був 28 лютого, але війна.
Це лірика. Знаю, шо це її мрія з дитинства, ну є такі дівчатка. що роками живуть виношуючи в собі цей день.
І от, написали вони, шо все - 9.09. одруження. І написала мені кольори свята, в яких би бажано бути гостям.
Я чула її "бажано", знаю, шо в оформлення залу вже всунуті немалі кошти.
Коротше кажучи кольори: пшеничний (шоб воно не значило), темно - зелений - основні і блакитний - додатковий чи фоновий.
Дівчата, допоможіть, накидайте варіантів, чогось схожого.
Я зростом 180 см. Статури - досить стрункої.
Думала щось прямо святкове - в пол, але бажано в оренду.
Свята чесно кажучи хочу теж, гарно одягнутись.
На весіллі не була років 8.
А в теперішніх умовах - кожне свято з рідними, близькими - це чудо, яке треба берегти.
На весіллі не була років 8.
Фиктивная• 25 августа 2022
То йдіть у салон оренди та обирайте з того що там є потрібного кольору
Хорошенькая• 25 августа 2022
Не по теме конечно, но сейчас чтобы на свадьбу подарок купить + одеть себя (и семью?) в указаных тонах... я бы не пошла.
Фиктивная• 25 августа 2022
Ответ дляХорошенькая
Це ви, а автор сама нехай думає. Схоже, що її нічого не смушає.
Мир Мир Мир!
• 25 августа 2022
Ответ дляФиктивная
мене ’смущає’ багато чого. Але це моя єдина племінниця і ’її день’
Семена рукколы• 25 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Ось таке може бути чи вульгарно?:
Файне! А інші кольори вам не пасуватимуть? Або можна шаль, аксесуари
Подтяжка• 25 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Ось таке може бути чи вульгарно?:
як намене - чудовий варіант) з вашими параметрами будете виглядати прекрасно. і ціна досить нормальна.
Мир Мир Мир!
• 25 августа 2022
Ответ дляСемена рукколы
інші це які? пшеничний? - я просто не уявляю як запит в гуглі побудувати: беж, жовтий?
Подтяжка• 25 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
ось таке по запиту видало)
Gala_la_la• 25 августа 2022
судячи з опису кольорів ви маєте одягнути зелену сукню і взяти в руки український прапор
Мир Мир Мир!
• 25 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
в прапор дитину заверну)
Семена рукколы• 25 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Золотистий
Мир Мир Мир!
• 25 августа 2022
Ответ дляПодтяжка
ось таке по запиту видало)
думаєте, це і є пшеничний?
Подтяжка• 25 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
думаєте, це і є пшеничний?
запит був ’вечірнє плаття пшеничного кольору’. дуже красиве
нічого лишнього, проста елегантність)
Мир Мир Мир!
• 25 августа 2022
Ответ дляСемена рукколы
А блакитний?
ну він типу фоновий, без акценту на нього сильного
Семена рукколы• 25 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Я думаю норм, тим більше якщо він вам пасує
Gala_la_la• 25 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
в прапор дитину заверну)
або так. Але сполучення кольорів в будь-якому випадку специфічне. Особливо, що ’пшеничний’ кожен зрозуміє по своєму, а зелений має безліч відтінків.
Глаза_в_3_карата• 25 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
є гарні довгі вишиванки
і на потім буде
Глаза_в_3_карата• 25 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
думаєте, це і є пшеничний?
ви пшеницю бачили? ото пшеничний
Мир Мир Мир!
• 25 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
ох і не кажіть.
в мене взагалі шалаш в селі був, плаття з Хмельницького і вся атрибутика звідти. Танці під живу музику в дворі. А прикрашеній шалаш був гіллям берези і ялинки (шоб пахло) і витинанками. Наче про 19 ст. пишу, а ще і 20 років не пройшло))
Gala_la_la• 25 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
ох і не кажіть.
Ну ось приклад сполучення типу пшеничного з блакитним
У вашому випадку можна такого кольору плаття, а не брюки.
Мир Мир Мир!
• 25 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
дякую
Gala_la_la• 25 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
дякую
Ще варіант. Її тут не люблять, але непоганий приклад основного ’пшеничного’ кольору плаття і блакитних аксесуарів.
Мир Мир Мир!
• 25 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
нє, таке брати не буду, бо прям відчуваю як перейму походку і поведінку Марини, нашо дитині на весіллі така тітка))
насправді дякую, ви мене розпогодили, зрозуміла що саме шукати.
Бурундучиха• 25 августа 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Ось таке може бути чи вульгарно?:
Шукайте у весільних салонах, до того ж там на ці вечірні сукні купа скидок. І за дешевше, ніж на розетці, знайдете. Можете прямо онлайн по салонам подивитися для початку. У всіх них є розділ сейл і розділ вечірні наряди.
Етитьская богомышь• 25 августа 2022
Автор, ще я бачила багато синіх суконь і костюмів в магазинах Андре Тана, гляньте на його сайті. Можливо щось ще сподобається.