Vik__• 25 августа 2022

Підручники, 2 клас

Дівчатка, можливо в когось є підручники для 2 класу. Ми переселенці, будемо навчатися онлайн зі своїм класом, підручників немає, пропонують в електронному вигляді, та що то за начання, малий і так читає з горем пополам, а то ще в телефоні...Нові дуже дорогі, можливо в когось залишилися, готова навіть купити. Заздалегідь вдячна. Додаю фото, які потрібні.
Кому там слова не давали• 25 августа 2022
Может, в интернете есть и можно распечатать?

ИзЮмрудная• 25 августа 2022
А мистецтво нафіга вам?)
Єдине, що дійсно потрібне - читання. Все інше спокійно можна і в он-лайні. Ну, можливо ще Я досліджую світ, і то, не особливо.
ИзЮмрудная• 25 августа 2022
Бу підручники зазвичай купувала/продавала на Олх. Там найбільший вибір.
Тимаша• 25 августа 2022
В мене э для читання для другого классу та тренажёр з анг.мови. Подарую
Напишіть в приват вайбер. Скину фото, бо тут довго грузиться
КоКоКоКоКоКо...• 25 августа 2022
Ответ дляИзЮмрудная
+1000
автор Vik__ • 25 августа 2022
На ОЛХ з тих підручників, що потрібно знайшла тільки українську мову, інших немає
Пупуговка• 25 августа 2022
а в школе не выдадут?
мы в 3 классе, после 28 числа выдадут учебники
автор Vik__ • 25 августа 2022
Нажаль немає в нас школи, ми будемо продовжувати навчання онлайн зі своїм класом, ми пеоеселенці